ABBAmánie

• Česko ABBA: The Movie (více)

Film, který natočil režisér Lasse Hallström během úspěšného turné ABBY po Austrálii, vás vezme na retrospektivní cestu do 70. let, kdy vládlo disco a ABBA byla královnou parketu. Film obsahuje mimořádně vzácné záběry ze zákulisí i celovečerní provedení jejích největších hitů, včetně písní „Dancing Queen“, „SOS“, „Name of the Game“ a „Waterloo“. ABBA: The Movie přibližuje nesmírně populární kapelu v době její největší popularity. Součástí je i příběh moderátora z venkovského rádia, který se pokouší získat vytoužený rozhovor s kapelou. Výsledkem snažení mladého DJe je napáchaný mix náhod a omylů, zatímco oddaný bodyguard skupiny dělá vše pro to, aby mu v jeho počínání zabránil. (Aerofilms)

Scott67

Jako fanoušek ABBY samozřejmě nemůžu jinak. Je to pecka. Akorát jsem chvíli hledal toho aktéra, který si zahrál zoufalého reportéra. Nenašel jsem ho. Nenajde ho nikdo. Ona je totiž dneska taková divná doba. Já chápu, že je to odsouzený zločinec. Navíc za velmi zavrženíhodné činy. Nicméně v tom filmu hrál a některé lidi by mohlo zajímat, něco si o něm přečíst. Třeba to, že je zločinec. Za co byl odsouzen atd.. Připadá mi to jako návrat do doby, kdy se z Chalupářů vyjmul Matuška, protože vypekl komouše a vzal roha. Fakt nechápu tohle násilné ohýbání reality. To ovšem nic nemění na faktu, že film byl vynikající. A bude i tehdy, až z něj pracně Hughese vystříhají. Myslíte, že to nejsou schopni udělat ? Úplně v klidu. ()