ABBA ve filmu

• slovenský

Abba vo filme

Dokumentární / Rodinný / Muzikál

Austrálie / Švédsko, 1977, 96 min

Jak já měl tohle rád, vlastně pořád mám...(27.1.2011)

Jo to byly časy. ABBA byla slavná, my jsme byli mladí a když ve filmu skupina vyběhla za deště na pódium, tak nám běhal mráz po zádech. To jsme samozřejmě nevěděli, co Lasse Halmstrom za nějakých 15 - 20 let dokáže !(28.2.2003)

Ačkoliv Abba není zrovna moje krevní skupina, rád bych nějaký koncert v dobách největší slávy a celosvětové mánie zažil, protože při roztříštěnosti hudební scény a množství stylů je jasné, že už se něco takového nebude nikdy opakovat. Tenhle polodokument mi aspoň vytvořil vzdálenou představu, proč na tom rodiče tak ujížděli:) Mimochodem ABBáci jsou sympaťáci a Agnethin gluteus maximus rozzáří každé vystoupení, umí s ním totiž pracovat stejně dobře jako s hlasivkama.(23.10.2012)

Hodnoceni je tu za nehereckou slozku filmu pekny koncerty s chytlavymi pisnemi ja na Abbe mimochodem taky vyrustal a po pravde jeji hudba je sice stupidni ale na odreagovani skvela jenom ten reporter zoufalec mi moc vtipnej neprisel to z toho evidentne chtel nekdo vytvorit neco vic a to moc nevyslo(19.5.2012)

Tenhle film jsem poprvé viděla v Maďarsku. Celou dobu jsem stála, protože se nám nepodařilo pochopit systém číslování sedaček. Angličtině jsem nerozuměla a maďarské titulky ..no, škoda mluvit. A byla jsem neskonale šťastná!!!!(13.7.2005)