Amy Winehouse - Rehab

Krátkometrážní / Hudební
Velká Británie, 2006, 4 min

Amy Winehouse

Trancetino odpad!

Presne tak ChArLeNe.Nechápem to hodnotenie...tak ako aj jej ostatné nezmysly.Žiadna melódia,ktorá by zaujala.Mala NO NO NO realizovať v živote a nie len bľabotať v skladbe.NECHÁPEM kôli čomu bola táto osoba slávna...a ešte o nej aj film natočia,ktorý nakoniec získa oscara.Vystre ma z tohto jebnutého sveta. ()

corpsy

Detičky hlavne vychladnite a uvedomte si na akej stránke sa nachádzate. Hodnotenie pohyblivých obrázkov a nie hudby. Na to sú iné. Takže, technicky sa to podarilo, o tom žiadna. Nepôsobí to ani tuctovo, teda nie tým správnym výrazom slova a do songu to padne. Určite som nečakal reahabilitáciu presne podľa toho výrazu. ()

julyberda

Člověka až děsí jak suverénně si Amy Winehouse řekla o svůj osud. U uměleckého hlediska nemám k písni námitky, ale jako silný odpůrce drog ji nemůžu ani slyšet. ()

• Jedna z nejvýznamějších písní Amy Winehouse zapříčinila velký vzestup její kariéry. Dala by se interpretovat jako náklonost k alkoholu. Její manažerský tým jí doporučoval léčbu, ta ji ovšem s hrdostí odmítala s tím, že má alkohol ráda a léčit se nebude. To vyřešila tím, že svůj manažerský tým vyhodila. (Emo-haunter)