poster

Pařížská blbka

 • Francie

  Connasse, Princesse des coeurs

 • Slovensko

  Uletená Parížanka

 • USA

  The Parisian Bitch

Komedie

Francie, 2015, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hansel97
  *

  Tenhle film má jedno jediné pozitivum. A jaké? Odpovědí je sto procentně hlavní hrdinka Camilla ztvárněná slibnou jmenovkyní, která je něco jako francouzská Amy Schummer. Její film ovšem dopadá naprosto stejně jako Schummer a její Vykolejená. Scénář se opírá pouze o na sebe nenavazující vtipy a schopnost Camilly komicky improvizovat a strhávat na sebe pozornost. Nápad je zajímavý, ovšem forma skryté kamery mu dost podráží nohy, často působí neuvěřitelně (kdo ví) a rušivě. Nepochybuju o tom, že Camilla je talent na stand-up komictví atd., ale některé vtipy byly fakt tragické a příliš urážlivé. Jako sketch do pořadu dobré, jako celovečerní film nefunkční...(4.3.2016)

 • hous.enka
  *

  Nejen že mi Connase, Princesse de couers nebyla sympatická, ale ona je i hloupá. Tak primitivní vtípky jsem opravdu nečekala. Miluju komedie-parodie, ale nesmějí být vulgární, prvoplánové a takhle debilní. Tohle mě totiž nebavilo, Camille Cottin je ošklivá (a nesympatická, jak už jsem psala) a film Connase, Princesse de couers je jen nechutným výsledkem toho, jak se říká, že Francouzi nesnáší Brity (ač by se všechny Francouzsky nejradši oženily s Harrym, neb William už je ženatý).(7.3.2016)

 • Johnny.ARN
  **

  Svieže, so zaujímavým štýlom natáčania. Vtipné mi to ale nejak extra neprišlo, skôr to je postavené na inteligentnom urážaní ľudí a medziriadkovom vtipe. Paradoxne najvptipnejšie sú making of scény úplne na konci. 2 z 5(1.3.2016)

 • M.i.k.e
  **

  pro mě osobně zklamání.Po trailerech jsem čekal něco trochu jako Borat a rozhodně víc humoru pramenícího z trapných situací.V tomhle případě to fungovalo ze začátku když byla Camilla ještě v Paříži.Po jejím přesunu do Anglie to začalo jít z kopce a i přes příjemnou stopáž sem se nudil,nemluvě o tom že bych se měl aspoň párkrát zasmát a ani to se nestalo...40%(2.3.2016)

 • Dzeyna
  ****

  Hodně v pohodě komedie. Konečně něco, co vážně zaujme a pobaví. Taková ta vtipná lidská naivita a demence ve skvělém podání.(29.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace