Pařížská blbka

Uletená Parížanka

The Parisian Bitch

Komedie

Francie, 2015, 82 min

Cuky a Luky na elegantný francúzky spôsob, alebo naozaj podarená ukážka pohľadu na svet a spôsobu myslenia mnohých dnešných mladých ľudí (v tomto prípade dievčat). Dokonalá oddychovka pri ktorej ak pristúpite na "hru" tak sa naozaj schuti zasmejete. Určite mi to ako paródia dnešného konzumného sveta sadlo viac ako nedávno videný Birdemic.(21.10.2016)

• Enšpígl

Ta ženská byla sice blbá jak vidle, ale byla s ní docela prdel(20.10.2016)

• Johnny.ARN

Svieže, so zaujímavým štýlom natáčania. Vtipné mi to ale nejak extra neprišlo, skôr to je postavené na inteligentnom urážaní ľudí a medziriadkovom vtipe. Paradoxne najvptipnejšie sú making of scény úplne na konci. 2 z 5(1.3.2016)

• Hennes

Kolísal jsem mezi tím, zda se smát či brečet. Každopádně je to tak bláznivý až je to trapný. Záleží v jaké náladě to chytnete. Někoho to pobaví, někoho nasere. To se musí vidět, tady jsou všechny komentáře prd platný. Ano i tohle se dá natočit.(1.6.2016)

Inšpirácia u Sachu Barona Cohena absolútne citeľná, aj keď Camille nešla až do takých úchylných krajností. Nedá sa teda povedať, že by to bolo niečo extra originálne, ale rozhodne pobavilo. Osobne som očakával podľa podpriemerných hodnotení viacmenej prepadák, ale také zlé to podľa mňa určite nebolo. Niektoré scénky boli skvelé (napr. tá so špecialistom na etiketu, alebo únos psa), no niektoré sa bohužiaľ ocitali až na hranici trápnosti. Ale celkovo podľa mňa ľahký nadpriemer - a keby nebolo Borata a Bruna, tak by som bol určite viac unesený.(17.9.2016)

• - Když se Camilla (Camille Cottin) naštve při rozvážení turistů po Paříži, pronese francouzsky slavnou větu z filmu Hříšný tanec (1987): "Baby nebude sedět v koutě." (hansel97)