Pařížská blbka

The Parisian Bitch

Komedie

Francie, 2015, 82 min

• Jara.Cimrman.jr

"Nejhorší je, že jsem se ocitla v pasti v podobě toho největšího podvodu lidstva všech dob - v práci." Život obyčejných lidí není tím pravým životem pro Camillu a ta logicky chce více. Jenže to by se musela umět lépe narodit a nechovat se jako afektovaná kráva rozhazující kolem sebe dementní moudra. Tak nějak jsem přitom intuitivně cítil, že by situace zachycené skrytou kamerou mohly být vtipné, ale nedokázal jsem se postavit na vlnu humoru budoucí choti prince Harryho, takže jsem se za Camillu po celou dobu pouze styděl. Ano styděl, protože mi za ni bylo trapně. Nicméně jednu hvězdu za odvahu jí dát musím.(5.3.2016)

• kaylin

Nápad dobrý, provedení také docela dobré, ale ta postava je tak neskutečně nepříjemná, že se na ní normální člověk vydrží dívat jenom chvíli. Asi v tom případě nejsem normální, protože jsem celý film dal v kuse, ale měl jsem co dělat, abych chvílemi nezačal křičet, jak moc je pitomá. Asi to fakt dobře zahrála. Přínos filmu samotného je nakonec spíše nulový.(18.10.2016)

Cuky a Luky na elegantný francúzky spôsob, alebo naozaj podarená ukážka pohľadu na svet a spôsobu myslenia mnohých dnešných mladých ľudí (v tomto prípade dievčat). Dokonalá oddychovka pri ktorej ak pristúpite na "hru" tak sa naozaj schuti zasmejete. Určite mi to ako paródia dnešného konzumného sveta sadlo viac ako nedávno videný Birdemic.(21.10.2016)

Inšpirácia u Sachu Barona Cohena absolútne citeľná, aj keď Camille nešla až do takých úchylných krajností. Nedá sa teda povedať, že by to bolo niečo extra originálne, ale rozhodne pobavilo. Osobne som očakával podľa podpriemerných hodnotení viacmenej prepadák, ale také zlé to podľa mňa určite nebolo. Niektoré scénky boli skvelé (napr. tá so špecialistom na etiketu, alebo únos psa), no niektoré sa bohužiaľ ocitali až na hranici trápnosti. Ale celkovo podľa mňa ľahký nadpriemer - a keby nebolo Borata a Bruna, tak by som bol určite viac unesený.(17.9.2016)

• Rihan

Stupidní, trapné, zbytečné.(27.2.2016)

• - Když se Camilla (Camille Cottin) naštve při rozvážení turistů po Paříži, pronese francouzsky slavnou větu z filmu Hříšný tanec (1987): "Baby nebude sedět v koutě." (hansel97)