Pařížská blbka

The Parisian Bitch

Komedie

Francie, 2015, 82 min

• kaylin

Nápad dobrý, provedení také docela dobré, ale ta postava je tak neskutečně nepříjemná, že se na ní normální člověk vydrží dívat jenom chvíli. Asi v tom případě nejsem normální, protože jsem celý film dal v kuse, ale měl jsem co dělat, abych chvílemi nezačal křičet, jak moc je pitomá. Asi to fakt dobře zahrála. Přínos filmu samotného je nakonec spíše nulový.(18.10.2016)

Hehe, ono je to překvapivě výborně udělané. Camille Cottin je femme fatale v tom nejzvrácenějším slova smyslu. Blbkovské nápady, ohnivý drive a francouzská přezíravost v jednom. Cokoliv se na plátně zrovna glosuje, je (pro mě neuvěřitelně) stylově promyšlené, plus samozřejmě v rámci té správně nekorektní nálady. Když blbka vysvětluje anglickým postarším dámám, že se dole pro prince Harryho celá depilovala, zdůrazňuje, že to bylo už v Paříži. Protože v místní Anglii není dobrá depilace. Jedním dechem se zamýšlí, že tím se dá vysvětlit, proč mají angličtí muži tak rádi zahrady a keře. Málokdy ztrácí dech.(13.8.2015)

Cuky a Luky na elegantný francúzky spôsob, alebo naozaj podarená ukážka pohľadu na svet a spôsobu myslenia mnohých dnešných mladých ľudí (v tomto prípade dievčat). Dokonalá oddychovka pri ktorej ak pristúpite na "hru" tak sa naozaj schuti zasmejete. Určite mi to ako paródia dnešného konzumného sveta sadlo viac ako nedávno videný Birdemic.(21.10.2016)

• Hennes

Kolísal jsem mezi tím, zda se smát či brečet. Každopádně je to tak bláznivý až je to trapný. Záleží v jaké náladě to chytnete. Někoho to pobaví, někoho nasere. To se musí vidět, tady jsou všechny komentáře prd platný. Ano i tohle se dá natočit.(1.6.2016)

Inšpirácia u Sachu Barona Cohena absolútne citeľná, aj keď Camille nešla až do takých úchylných krajností. Nedá sa teda povedať, že by to bolo niečo extra originálne, ale rozhodne pobavilo. Osobne som očakával podľa podpriemerných hodnotení viacmenej prepadák, ale také zlé to podľa mňa určite nebolo. Niektoré scénky boli skvelé (napr. tá so špecialistom na etiketu, alebo únos psa), no niektoré sa bohužiaľ ocitali až na hranici trápnosti. Ale celkovo podľa mňa ľahký nadpriemer - a keby nebolo Borata a Bruna, tak by som bol určite viac unesený.(17.9.2016)

• - Když se Camilla (Camille Cottin) naštve při rozvážení turistů po Paříži, pronese francouzsky slavnou větu z filmu Hříšný tanec (1987): "Baby nebude sedět v koutě." (hansel97)