Krásná pokojská

Maid in Manhattan

Kráska z Manhattanu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2002, 101 min

Ani náhodou to není tak špatné, jak se to zde prezentuje. Ano je to sladké a pohádkové, ale je to docela i lidské a hlavně je to dobře natočené. A Jeniffer sice není superherečka jako třeba Meryl Streep, ale jednodušší filmy jako je tento obstojně zahraje a ke všemu je to kus krásný ženský!!! 8/10(31.12.2009)

• Shit

Tuctovej příběh, kterej se nejvíc podobá popelce, ale vůbec se nepoved. Ani jako romantická komedie to moc neboduje, Jennifer Lopez hraje hovno a sexy tady taky moc neni, ale aspoň se tam tak trochu hodí, to se ovšem nedá říct o Ralphu Fiennesovi, ten se do takovýhle romantický blbosti vůbec nehodí a dost to bije do očí a tý vtipnosti na kterou poukazuje žánr romantická komedie jsem si jaksi nevšim. Ale koukat se na to ještě dá, takže 2*(25.12.2005)

• mil@n.fanatik

Nezáživné, nezáživné, nezaživné........(29.12.2010)

• venus

Jennifer Lopez NENÍ herečka!(23.2.2006)

• kleopatra

Ježišmarja, já už z milé Jennifer a z jejího neuralgenického snažení "všechno znám, umim a všude jsem byl" asi dostanu psotník. Její krásná (?) pokojská má ale pravdu - když mu myla koupelnu, tak si jí nevšiml, ale do bílýho kabátu od Gucciho se zamiluje a nakonec je z toho láska jako trám?! Romantická komedie nemusí být hned slaboduchá, ale tahle svému žánru drsně snižuje kredit.(6.2.2005)

• - Při hádce Marisy (Jennifer Lopez) a Christophera (Ralph Fiennes) poté, co Christopher zjistí, co je Marisa zač, vidíme z pohledu zepředu, že má Marisa vlasy u ucha uvolněné, zatímco ze záběrů zezadu vidíme, že je má strčené za uchem. (Reesam)

• - Na post režiséra byl zvažován John Hughes, podle jehož příběhu námět k filmu vznikl. (Karlos80)

• - Natáčení probíhalo v manhattanském hotelu Roosevelt, v newyorském hotelu Waldorf-Astoria a v okolí Bronxu. (Terva)