poster

Krásná pokojská

 • USA

  Maid in Manhattan

 • Slovensko

  Kráska z Manhattanu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2002, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Brouk
  *

  Další film s dekorativní herečkou JLo... Tato filmová kreace (nechtěl jsem napsat kreatura?) se nám snaží (tedy chtěla by... tedy asi) naservírovat NĚCO, ale proboha co? Romantiku? Zábavu? Jen to ne... Já chápu, že romantické filmy se jakž takž drží určitého schématu, to je logické, ale není romantika jako romantika. Já osobně mám romantické filmy rád, ale tohle je vše jen ne romantika, to je scénáristický paskvil.. Tak ubohému scénaři s ještě ubožejšími dialogy nelze při sebemenší vůli ani trochu věřit a co víc, ke konci jsem si přál aby to dopadlo blbě... Proč? Proč? Proč? A to měla být zábava... Opravdu slabé... A JLo? Že by záchvat velikášství či exhibicionismu? Herečka? Tak leda dekorativní a to je ještě otázka vkusu... Brrr. A JLo jako uklízečka (pardon pokojská)??? To je tak na "Pane Karfík, Vy nás ale zásobujete"... a nebo "Kdybych to byl býval věděl, tak by jsem sem nechodil"... Ralphe, Ralphe, máš to zapotřebí???(24.5.2005)

 • Chrustyn
  **

  Silně podprůměrná (skoro) romantická (skoro) komedie, ze které teče proudem jak naivita tak nuda. Lopez opět ukazuje, že za kamerou nemá co dělat.(25.12.2009)

 • Cival
  *

  Málem jsem se unudil k smrti. Tak unylou romanci jsem už hodně dlouho neviděl. Přitom ústřední duo by s lepším scenáristou a pod pevnějším vedení režiséra určitě dokázalo divy. Hlavně Fiennese je škoda - proč si pořád vybírá takový sračky?(25.7.2003)

 • Shit
  **

  Tuctovej příběh, kterej se nejvíc podobá popelce, ale vůbec se nepoved. Ani jako romantická komedie to moc neboduje, Jennifer Lopez hraje hovno a sexy tady taky moc neni, ale aspoň se tam tak trochu hodí, to se ovšem nedá říct o Ralphu Fiennesovi, ten se do takovýhle romantický blbosti vůbec nehodí a dost to bije do očí a tý vtipnosti na kterou poukazuje žánr romantická komedie jsem si jaksi nevšim. Ale koukat se na to ještě dá, takže 2*(25.12.2005)

 • Pepinec
  **

  Na pokojskou, alespoň jak je znám já, je Jennifer fakt kočka, ovšem v porovnání s jinými romantickými komediemi, jak je opět znám já, působí Krásná pokojská jako Avatar mezi kandidáty na prezidenta. Neříkám, že vyloženě blbě, ale zbytečně.(25.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace