Krásná pokojská

Kráska z Manhattanu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2002, 101 min

• sepp

To neni ani pohadka ani romanticka komedie, to je jen dalsi ubohost z dilen Hollywoodu. Ne, dekuji!(5.9.2003)

• kleopatra

Ježišmarja, já už z milé Jennifer a z jejího neuralgenického snažení "všechno znám, umim a všude jsem byl" asi dostanu psotník. Její krásná (?) pokojská má ale pravdu - když mu myla koupelnu, tak si jí nevšiml, ale do bílýho kabátu od Gucciho se zamiluje a nakonec je z toho láska jako trám?! Romantická komedie nemusí být hned slaboduchá, ale tahle svému žánru drsně snižuje kredit.(6.2.2005)

• Pethushka

Trošku pohádka o popelce, trošku naivná romantika a místy trošku nuda. JLo hraje opět stylem "no, tak když musím" a pak to tak vypadá. Film postrádá charizma i jakékoliv kouzlo a tak jej nezachrání ani krásná Jennifer.(1.5.2011)

• Slartibarkfast

Předpokládám, že to měla být jakási romance ala Pretty Woman. Ta se ale šeredně nepovedla. Nepřišla s ničím novým a dokonce ani zábavným. Prakticky od začátku víte o všem, co se stane. Někdy si tak říkám, jestli tohle "kopírování" scénářů někam povede. Nezáživná věc, která vás donutí koukat na hodinky už po prvních záběrech. 25%(6.10.2010)

Rozpočet $55miliónovTržby USA $94,011,225Tržby Celosvetovo $154,906,693║ Celkom pozerateľný a zábavný slaďous. /65%/(24.2.2006)

• - Na post režiséra byl zvažován John Hughes, podle jehož příběhu námět k filmu vznikl. (Karlos80)

• - Natáčení probíhalo v manhattanském hotelu Roosevelt, v newyorském hotelu Waldorf-Astoria a v okolí Bronxu. (Terva)

• - Při hádce Marisy (Jennifer Lopez) a Christophera (Ralph Fiennes) poté, co Christopher zjistí, co je Marisa zač, vidíme z pohledu zepředu, že má Marisa vlasy u ucha uvolněné, zatímco ze záběrů zezadu vidíme, že je má strčené za uchem. (Reesam)