Krásná pokojská

Kráska z Manhattanu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2002, 101 min

• kleopatra

Ježišmarja, já už z milé Jennifer a z jejího neuralgenického snažení "všechno znám, umim a všude jsem byl" asi dostanu psotník. Její krásná (?) pokojská má ale pravdu - když mu myla koupelnu, tak si jí nevšiml, ale do bílýho kabátu od Gucciho se zamiluje a nakonec je z toho láska jako trám?! Romantická komedie nemusí být hned slaboduchá, ale tahle svému žánru drsně snižuje kredit.(6.2.2005)

• Pethushka

Trošku pohádka o popelce, trošku naivná romantika a místy trošku nuda. JLo hraje opět stylem "no, tak když musím" a pak to tak vypadá. Film postrádá charizma i jakékoliv kouzlo a tak jej nezachrání ani krásná Jennifer.(1.5.2011)

Nenáročná kombinace romantické pohádky a klasické lidové harlekýnky v hadrech od Dolceho. Jistě, neobohacuje ultralacinou zápletku o vůbec nic nového, není to dokonce ani výrazně zábavné, ale navzdory všem nedostatkům jako romantická limonáda funguje. Fiennes a Lopez jsou poměrně sympatická dvojka a navíc je tu skvělý Bob Hoskins, který sám se zaslouží o jednu hvězdu. Nic víc než romantickou pohádku na jedno zkouknutí jsem nečekal, a tak jsem nebyl zklamán a v zamračeném deštivém předjaří si ji vychutnal.(1.3.2012)

• Jeanne

Nejlíp tam vypadá ohař hlavního hrdiny! Ačkoli ten můj je mnohem krásnější... :-) A pokud to měl být film pro to, aby se Jennifer Lopez měla kde ukázat (nechce se mi říkat, kde si měla zahrát), tak by už možná neměla zabírat celou šířku obrazovky! :)(5.1.2004)

• castor

Bože, proč.. Jennifer Lopez je sice (alespoň zde) neuvěřitelně krásná, ale proč je všechno tak uhlazené, neuvěřitelně předvídatelné a - ta stupidně pojatá sociální barikáda. Režiséru Wangovi a Ralphu Fiennesovi přece jenom více sluší nezávislá produkce než komerce. Fiennes, který jinde bravurně zvládá přechod od jemnosti ke krutosti se sem příliš nehodí a pokud se už tu tedy snaží tvářit jako potencionální senátor, tak proč jeho herecký potenciál (tentokráte velmi konvenční) Wayne Wang nevyužil. Pak už nesnesu vedlejší postavy (Bob Hopkins a Stranley Tucci sice odvádějí solidní nadprůměr), ale ty hloupé kamarádky-pokojské? Jejich řeči typu „dneska prožiješ sen nás všech“ jsou pitomé, reakce senátora na lhání Lopezové absurdní a když už scénárista neví kudy kam, berličky mu nabídne mladej fracek, když na tiskové konferenci pronese pár sentimentálních vět o druhé šanci. Vše postrádá spád a chemie mezi Lopezovou a Fiennes je takřka nulová!! Škoda..(8.1.2006)