Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. (Freeman Ent.)

tkabrt

Feministky se rozhodly natočit film nebo co to mělo být? Jediné čemu se dalo uvěřit bylo to, že si na konci půjčili tryskáč od manžela (asi jediný chlap co se ve filmu objevil) ty největší evil bitch z celýho filmu. ()

dopita

Zpočátku film působí až histerickým dojmem, Mile Kunisové jsem ani na chvíli neuvěřil, že je ztrhaná matka, která nic nestíhá. Poté se z filmu stane něco jako komedie, tzn. občasný pokus o humor padne na úrodnou půdu, v čemž má prsty především Kathryn Hahnová, která z huby vypouští dobrý šílenosti. Závěr je strašlivě přeslazenej, až by se jeden poblil! V konečném důsledku je film podprůměrná a především nedotažená komedie, která rozhodně měla na víc. ()

Mičl

Mila Kunis nám trochu zestárla, ne však vzhledově, ale věkově. Role matky jí podle mě sedla. Je to takovej level up německýho šitu holky to chtěj taky řízlej holčičím hangoverem, pořád jsem čekal, že na mě aspoň z pozabůčku vykoukne Todd Phillips v jedné ze svých úchylných rolích. Nestalo se, ale i tak dobrá zábava na jeden z těch pochmurných podzimních večeru. Trochu spoiler, ale ta co chtěla každýmu vošukat manžela mě fakt bavila. ()

Hanys_ odpad!

Skupinka ženských, která se rozhodne změnit svůj rodinný život, což vytváří strašnou spoustu humorných situací. Je to fakt fain, že se točí i tyhle parádní oddechovky pro nenáročné diváky a divačky..Jeden z nejzbytečnějších filmů posledních měsíců. ()

F.W.Colqhoun

Oh, wow. This bra will be the death of your vagina! Proč? Byl jsem zvědavý, co dělají matky na tahu. Kdybych se to však měl dozvědět, výslednicí by nemohla být komedie. Jenže toto vlastně komedie také není - alespoň ne ten druh, u kterého je důvod se smát na místech, kde na smích na straně publika aspirovali tvůrci. Především: Mila Kunis je sice panenková fešanda, ale jako (komediální) herečka stojí za starou bačkoru. K popukání jsou jen scény, které se jí snaží vykreslovat jako vypadající vážně strhaně z přepracování a celkově špatně. Komediálně zdatnější (neboť méně dokonalé) kolegyně Kristen Bell a Kathryn Hahn černou díru humoru v obrysech hlavní hrdinky nezastíní a žánrově odzkoušená Christina Applegate nedostává dost prostoru. Za druhé: Aniž bych byl žena, natož matka, tento film mě uráží a činí tak jak předkládaným modelem toho, jak mateřství vypadat nemá (začátek filmu), tak iluzí toho, jak se to má dělat správně (závěr). Rád bych si přečetl nějaký gender studies rozbor. Já se omezím na domněnku, že toto je ideologicky skrz naskrz hnůj. Za další: Tvůrci sice nešetřili ohavnostmi, ale i tak je jasné, že tváří v tvář ženskému tématu (mimo Vegas) zapřeli koule. A nakonec: Přece jen mě mrzí, že jsem se nedozvěděl pravdu o tom, co dělají matky na tahu. Vážně musím těžit pravdu nadále z FreeFoto? [Potenciálně Rated X!] A na závěr dotaz na sociálku: Kdo celou tu dobu hlídal děti?! ()

FARGO

V rámci žánru "blbých amerických komedií" je to jeden z těch lepších zářezů a nebál bych se ho řadit k Pařbě ve Vegas. Dostal jsem víc než jsem čekal a bavil se skoro celou délku - film by mohl být o 10 minut kratší. ()

angloumene

Poměrně standardní zábava jednoznačně genderově a věkově orientovaného snímku. Pár vtípku opravdu pobavilo, rozhovor se synem, který očekává vypracování vlastních úkolů, překvapil svou hloubkou... a to je asi všechno. Na Milu se samozřejmě dobře dívá, ale všechny ty dějové zkratky a ne uplně logické a fungující vztahy film táhnou spíš do lehkého podprůměru. Každopádně jako snímek podtrhující atmosféru párty s přáteli jsou Matky na tahu tak akorát :) ()

Foxhound#1

Celou dobu jsem čekal, že se Kristen trochu odváže, no bohužel sázka na špatnou postavu. Nenadchne, neurazí a pokud jste matka, asi se v mnoha situacích najdete a proto bude hodnocení vyšší než to moje. ()

Ondrus

Škoda. Trailer vypadal skvěle a čekal jsem moderní osvěžující komedii a ne balík klasických filmových klišé. Některé scény byly dobré, ale to bohužel nezachrání celý film. ()

Zombi

Námět není špatnej, nikdo není dokonalej a neúnavnej rodič, ale jaksi to není moc zábavný. Zpomalený záběry na rozjařený ksichty a chlastání na párty fakt nedělají dobrou komedii. Lepší 2 hvězdy. ()

suzanne1997

Tahle komedie mi připadala naprosto průměrná, alespoň z počátku, když se poté začal děj rozvíjet, naprosto mě dostala. Nepíšu, že nemá chyby, každý si na ní nějaké najde, ale podle mě se povedla. To nasazení být matkou a odhodlání něco změnit, i lidé se mění, asi jako Gven. Nebudu ho doporučovat, protože kdo nechce, se na něj nepodívá ani jej nepochopí. ()

filipvrbik

Blbě se to hodnotí, je to celkem hodně vtipné-pes s přilbou, bassebalové utkání které trvalo 6hodin a skončilo 2:1..Zároveň ale scénář je velmi chabý a snaží se to být R-rated komedií, což je rozhodně na škodu....50% ()

cesky_hrac

Matky na tahu. První minuty filmu byli zábavné. Obyčejná americká komedie, pomyslel jsem si. No, ale poté se to zhoršilo. Samé trapné a neslušné vtipy. Tupý děj....A mnoho dalšího. Ale abych tento film jenom neodsuzoval tak bych sem přihodil jednu věc, která se mi líbila: kamera, herecké obsazení a že to nebylo moc dlouhé. Nemohu tento film doporučit!!! Moje celkové hodnocení: 20% Kamera: 3/10 Obsazení: 2/10 Scénář: 0/10 Efekty:0/10 Hudba: 0/10 ()

simply

Zas tak hrozné to nebylo...po tom co jsem viděla trailer, jsem čekala mnohem větší blbost. Ve výsledku jsem se dočkala celkem příjemného oddychového filmu. Trochu mě mrzí to množství klišé v druhé půlce filmu a předvídatelný konec. ()

dee.n

Docela dobra komedie, která mi přijde vcelku originální svým námětem. Některé vtípky jsou pravda dooost peprné, ale na druhou stranu, je tam zase ta láska k dětem, boj proti zlu, morální ponaučení a snědý krasavec a to jsou tedy atributy, které já si nechám líbit :D. Body nahoru každopádně za herecké obsazeni. Nicméně, asi nejsem úplně cílová skupina, protože ostatní "dámy", které se mnou byly v kině, se smály prakticky u každé scény, což o sobe, natož o příteli, který tam byl se mnou, a cely film prakticky protrpěl, rici nemohu. Ale to bude tím, ze nejsem "matka na tahu" :D ()

Gore

Jediná pozitivum celého filmu je Mila Kunis, jinak vše, ale úplně vše je špatně a nepovedlo se mi ani jednou zasmát, ba ani pousmát, a to je u komedie hodně špatně. Hlavně mě totálně štvou přechytralá rozmazlená neschopná americká uječená děcka. ()

Matky na tahu podruhé

Matky na tahu podruhé

24.12.2016

V kinech letos propadla spousta sequelů, po kterých víceméně nikdo netoužil, v Hollywoodu si s tím ale nelámou hlavu. Produkční firma STX Entertainment totiž oznámila pokračování Matek na tahu, a to… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér