Volně navazující pokračování ve kterém je Duane spolu se svým bratrem odvezen do nemocnice. Odtud se jim podaří utéct a schovat se u stařeny a její dcery. Ale stařena má na půdě také pár monster, které se zde schovávají. Duane chce odejít a monstra jsou prozrazena - dokáže jim pomoci, nebo bude vyzrazeno jejich děsivé tajemství? (Chupacabre)

Pitryx

Tak masky byly sice na úrovni žáčků první třídy, ale nápad tady byl a to se hodnotí. Alespoň u mne. Děj nebyl podstatný, ale sem tam měl i grády. Občas jsem se dokonce zasmál. Já bych to ohodnotil tak na ten slabší průměr, protože naprosto k ničemu to nebylo. Pokud nečekáte nic na světové úrovni, určitě se podívejte. Konec byl pak zbytečně protažený, mělo to skončit u novinářky a hotovo. Ale zase bych se tak nenachechtal. ()

Nikolas__

Henenlotter se asi vzpamatoval a konečně naservíroval kvalitní šílenost která patří k těm nejzábavnějším horor komediím že začátku devadesátých let. Změnil se i design Beliala, teď vypadal kvalitněji, jinak jsou ale masky katastrofa. Někdy jsem měl záchvaty smíchu s těch naprosto k smíchu scén s mutanty. Každopádně zlepšil se i hlavní hrdina a nad jedničkou má tento film kilometrový náskok. 7/10 ()

Honzissis

Na první díl to nemá, ale stále je to zábavná podívaná... tento díl je více komedíí než hororem a asi kvůli tomu šla kvalita dolů 40% ()