Vtipný a nonšalantní Samuel (Omar Sy) si užívá bezstarostný život na francouzské Riviéře. Jednoho dne ho však navštíví víkendový flirt Kristin (Clémence Poésy) a oznámí mu, že dítě, které drží v náručí, je jeho. Předá mu holčičku a uteče. Samuel vyráží s malou Glorií do Londýna, kde Kristin marně hledá. Nakonec mu nezbývá nic jiného než si najít práci a ve velkoměstě se usadit. Samuel se okouzlujícím způsobem pouští do výchovy malé Glorie. Během následujících osmi let se ukáže, že je nejen milující, ale i hodně netradiční táta. S humorem se vypořádává s nástrahami každodenního života osamělého Francouze v Londýně. Rodinná idylka se však záhy změní, když se zničehonic před jejich dveřmi objeví Kristin.... (Bohemia MP)

gizi

Celkem dlouho ne sice nudný, ale průměrný film s obehraným tématem. V závěru to ale šlo víc na city a tomu jsem prostě podlehl a při 70% dám 4*. ()

Damnsinead

Samuel si užívá bezstarostného života, dokud mu jeho dávná známost nehodí do náruče dítě. Sice se pokouší jí dítě vrátit, ale nenajde ji a malá Gloria mu zůstane.. Střih, jsme o osm let dál. Samuel se přetransformoval do otce roku. Pracuje jako kaskadér a žije si s dcerou idylicky a nad poměry. Pak se objeví Gloriina matka znovu a začne se se Samuelem o dceru přetahovat u soudu. A dohromady je to nuda. Omar Sy je sice sice vynikající herec, a ta malá mu zdatně sekunduje, ale všechno dění ve filmu je těžko uvěřitelné, od událostí až po jednání postav. Zvrat na konci mě taky nenadchnul. Škoda. 30% ()

Sylviiik

Moc pěkný film. Dojímavý, chvilkama vtipný, i když jsem těch komediálních prvků čekala tedy víc. Některé scény zbytečně zdlouhavé, ale Omar Sy mě prostě nezklamal.A ta malá byla skvělá. Roztomilá, sympatická, stejně jako ,tatínek,. ()

Kristyna.Mic

Skvělé herecké výkony.Nezapomunetelnej film plnej emocí!Už jen kvůli herci Omar jsem se moc těšila.Film překonal moje očekávání!! ()

JanTroJ

Snímek plný dějových zvratů a situací kdy se i tomu největšímu necitovi objeví v očích slzy. Omar klasicky vykrádá svou předlohu z filmu Nedotknutelní, kde jde ze začátku a sladkou komedii a následně o citově vydírající drama. Myšlenka filmu a celkový příběh Vás na začátku zaujme a až do samotného konce nepustí. Jediné co mě trochu děsí je Omarova budoucnost protože tato herecká předloha, kterou tak hojně využívá v každém větším filmu, se časem jistě ohraje. ()

pavlosji

Omar Sy je v tomto filmu naprosto fantastický. Exhibice herectví. Počáteční komedie se postupně mění v životní drama, Příběh, který se může klidně stát, příběh, který vás pobaví, který vás přivede k zamyšlení. Z kina budete odcházet s hlaou plnou otázek a pochopení. ()

ston007

Nádherný film. Ta francouzština je příjemná změna - nic proti angličtině, ale bylo zajímavé slyšet konečně něco jiného. Krásná zápletka, hrající na city a zároveň mnohdy vtipné. 5* ()

ReeseB

Neočekávala jsem od toho vůbec nic a nakonec jsem byla naprosto uchvácena. Omar Sy a jeho malá filmová dcerka jsou skvělá dvojka, která si vás velmi rychle získá a možná to je ten důvod, proč film, který na vás ze začátku může působit spíš průměrně, se během plynoucích dvou hodin promění ve velmi emotivní a bezpochyby nezapomenutelný příběh. ()

verbal_cohle

Film balancuje na hraně patosu a kýče. Vlastně na stranu regulérního a kvalitního dramatu/komedie se dostal jen díky dojemnému závěru, soudu a citlivé scéně u doktora. Pohnutky matky zanechat u Samuela batole jsou celkem pochopitelné, i když přesné důvody ve filmu nebyly nikdy vysvětleny! Co ale nepochopím je její agresivní boj o Kristin po tolika letech. Plus za tlouštíka gaye a jeho nabalovací techniky. P.S. V tom super hravém dětském pokoji by chtěl žít asi každý capart. ()

cica

Skvelý film o tom, že život nám dá málokedy druhú šancu... Omar Sy je naozaj dobrý herec, ktorý vie, čo robí. ()

Mata04

Excelentní Omar Sy v hlavní roli "tatínka" Samuela. Jednoho dne se mu život změnil úplně naruby a on se s tím musel vypořádat, což se mu povedlo na jedničku. Musel změnit všechno, od přátel, práce až po místo pobytu. Víc prozrazovat nebudu, už by pak prožitek filmu nebyl na takové úrovni. Pokud se film chystáte shlédnou, to upřímně doporučuji - připravte se na pořádnou dávku emocí, emocí a emocí.. :) ()

insie

Dávám pouze jednu hvězdičku a to pouze za to, že tam hraje OMAR SY. Jinak je to odpad tento film. Kdyby to měli hodnotit lidé, kteří sledují filmy průběžně, tak s tím budou souhlasit taky, protože takový remake jen na vydělání peněz je opravdu hnus. Film byl natočen kompletně stejně jako tento film http://www.csfd.cz/film/338427-bez-navodu/prehled/ a tento film byl pecka, protože takové téma jsme tu dejme tomu neměli. Ale aby režisér nechal natočit úplně ale opravdu úplně stejný film jen v jiném jazyce a s jinými herci je opravdu smutné a trapné. Za mě prostě ubohost a hnus. Člověk se těší na to co to bude, a nakonec začne začátek filmu a já vím jak bude probíhat a jak skončí... P.S. - podívejte se na originál film, odkaz výše... zasmějete se mnohem více. ()

Cuffini

Komedie? Děláte si srandu? Měla jsem celou dobu nudli u nosu až hanba! Kéž by se o své děti zajímalo stejně alespoň 1% rodičů na této zeměkouli, jako Mr. Chocolate.. Jo a Fleur z Krásnohůlek je pěkná coura! ()

Drahocam

Pěkné, zábavné, milé... ALE TÉMĚŘ STEJNÉ JAKO FILM BEZ NÁVODU!!!! Přijde mi to hodně neoriginální kopírovat film a nikde to neuvést. Jinak ale herci nezklamali. Jenže za to kopírování zkrátka nemůžu dát větší hodnocení. ()

maro0902

rodina nerodina....čakal som aspoň šesť deciek že bude opatrovať na poloplný uväzok a on kkt nevie čo so sebou.kaskader ()

Gagin

Viděl jsem nejdříve "Bez návodu" aniž bych tušil, že to pochází ze stejné knihy. Francouzi to ale zvládli lépe, hlavně s prvky komedie. Závěr bych možná zase hodnotil lépe u Mexikánců. No každopádně jakmile se podíváte na jeden z filmů, ten druhý už ztratí šmrnc, pač víte co bude následovat. Vidět I dva jsou rodina jako první dám plný počet. ()