• Fantasy

Like House (2021) (pořad) odpad!

Jen pro zajímavost , otázka portálu CSFD.Nešlo by v některých případech založit hodnocení do -.? Myslím si , že zrovna u tohoto přehraného , neuchopitelného emocionálního vejžbleptu by se zdejší filmový fanoušci vyřadili Typla bych si s nadsázkou - 1 00 000

I dva jsou rodina (2016)

Skvělé herecké výkony.Nezapomunetelnej film plnej emocí!Už jen kvůli herci Omar jsem se moc těšila.Film překonal moje očekávání!!

Noční zvířata (2016)

Na film sem se moc těšila.jedinej asi boom .Byli mrtvá žena a dcera.Jinak film núďo.

30 minut po půlnoci (2012)

Pro mě celkově silnej zážitek.Terorismus a to co vyznávají v tomto filmu úlet ... Nic méně Jessica opět úžasná tato vycházející hvězda to zahrála na bomby.Neoblomná pár let pátrající vyšetřovatelka , která si jde za svým.Tohle téma +plus výkon herců , hezká podívaná

Pasažéři (2016)

Ještě bych do popisku přidala komedie.Jinak film nebyl nejhorší.Vesmir a loď byli zpracovaný dobře to bylo hezky.Herecky vykony taky dobry.Namet na film luxusní.Jen mi něco chybělo jakýsi drive.Ale klidně se na to kouknu za pár let znova :-)

Mělčiny (2016)

Přijde mi že film je lehce podhodnocenej.Lively je moc hezká a koukatelna.Odehrano moc hezky

Dívka ve vlaku (2016)

První polovina filmu docela nuda.Ovsem pak to začne odsejpatt.Intrikarskej kurevnickej manžel se moc povedl.Emily role alkoholicky moc sedla. Její okna husty.Film je napinavej,temer až do konce muzete tušit jak to může být nebo ne.pritom ale nevite

Svět jí ležel u nohou (2011) (TV film)

Takovéj beckovej film..to její konzumování vsehokoliv tam akorát nebylo moc vidět, když opomenu pár krát rozsypanou kabelku s platickama.To mi ve filmu trošku chybělo.jinak celej film divák tuší že to s ní nejak špatně dopadne.n No dopadlo to vážně nemile

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Původního Maxe sem bohužel neviděla.Ale tento remake je jízda od začátku do konce.Hezky to odsejpa 2 Hodky filmu a ani minuta nudy.Obsazeni se mi taky líbilo.Arcimatky byli koukatelne.

Ghoul (2015)

Jede to až na samem konci.Lekacky dobrý strasidelnej ten konec skutečně byl.Jen se mi to zdálo lehce překombinované. Dobrý bylo jak Frajeři furt nadávali to mi přišlo k smíchu..