Reklama

Reklama

Valentin je playboy z Acapulca, který se ochotně a rád se vyspí s každou turistkou, která mu zkříží cestu. Jednoho dne se ale takový bývalý flirt jménem Julie objeví na jeho prahu i s holčičkou jménem Maggie, prohlásí o ní, že je to jeho dcera a pak je oba opustí. Překvapený Valentin se i s Maggie vydává do Los Angeles, kde se snaží Julii nalézt. Jejich cesta se ale nakonec protáhne na šest let, během nichž se z ustrašeného playboye stane vyhledávaný filmový kaskadér a z malé holčičky jeho hodně netradiční osobní trenérka a manažerka. Maggie se totiž neustále stará o to, aby Valentin musel zvládat různé úkoly a stal se tak z něj pořádný chlap. Problémy nastanou, když se na scéně opět nečekaně objeví Julie a Valentin si uvědomí, že by o Maggie mohl přijít a ztratit tak najednou milovanou dceru i nejlepší kamarádku. (CinemArt)

(více)

Videa (8)

Trailer

Recenze (109)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $5,5miliónaTržby USA $44,467,206Tržby Celosvetovo $100,486,616Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,068,334Tržby za predaj DVD v USA $5,195,179║ úvod bol dosť krkolomný a hlavný herec bol spočiatku dosť odpudiví aj výzorom aj správaním, potom sa to rozbehne v roztomilú komédiu a na záver nechýbajú ani emócie /65%/ ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Eugenio Derbez je pro mě po několika komediích jistota osobitého, ale dobrého humoru. A přiznám se…vůbec jsem netušil, že je tvůrcem myšlenky, kterou o tři roky zfilmovali Francouzi ve filmu I dva jsou rodina. A i když na mě evropský komediální standard působí líp, tak ani u této komedie jsem se rozhodně nenudil. Upřímně mě to příjemně překvapilo. ()

Reklama

Pepinec 

všechny recenze uživatele

No tak už to tady stokrát bylo, co je na tom? Já viděl stokrát tolik různých věcí, a stejně jsem občas po stoprvé znova překvapený. Třeba jako když mám stokrát za sebou rande s Amerikou, a pak najednou přijde Mexiko. Mohlo by to být kratší, to je pravda, asi jako spousta jiných věcí delších, ale nakonec se to dalo zvládnout i tak, ne? Eugenio je sice bambula jak se patří, ale má kolem sebe tolik chiquit, že si tenhle film nemusím nutně spojovat jen s ním. Propó - kam se poděla Jessica Lindsey? Ozdobička poslední třetiny filmu a není tu o ní ani čárka? To já bych ti teda neudělal. (Challenge Tour 2015, film č.6) ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Život je nepředvídatelný, ale nemůžeme se každý den strachovat toho, co se může a nemusí stát. A tak je důležité užívat si každého okamžiku..Příjemné mexické překvapení v podobě lehké komedie, ze které se později vyklube bolavé drama. Největším kladem je bezesporu to omílané téma, které je ale zde pojato originálně. Jen mě trochu mrzí, že do každé takové záležitosti musí nacpat soud. Zhruba od poloviny filmu mi neskutečně lezla na nervy hloupost postav - malá Maggie nenávidíc otce, který jí lhal s dobrým úmyslem, zato miluje matku, jenž o ni sedm let nejevila zájem. Potom právě ta egoistická sebestředná blbka, co si po sedmi letech vzpomněla, že má vlastně dítě. Konec diváka opravdu zaskočí, přestože si dovedu představit, že někoho velmi negativně. Mimochodem se mi opravdu nechce věřit, že by hlavní hrdina byl tak oblíbený u žen. ()

Ampi 

všechny recenze uživatele

V srpnu jsem viděl na palubě žlutého autobusu regiojetu tu to mexickou komedii a na jejím konci jsem brečel. Nebylo to smíchy a nebojím se to přiznat. Valentin Bravo je sice tak trochu looser, ale má velké srdce, nakonec je i sympaťák. Nebojte se vlka a strachu ksa (kša) ksa (kša). Sice nejde o veledílo, nicméně způsobené emoce se počítají. P.S. Je zajímavé jak se Julie ve advokátní kanceláři Newmann, Newmann , Newmann a Newmann rychlé vypracovala, že by se její přítelkyně taky jménovala Newmann? ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama