poster

Bez návodu

 • španělský

  Hombre de piedra

 • španělský

  No se Aceptan Devoluciones

 • anglický

  Instructions Not Included

Komedie / Drama

Mexiko, 2013, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • farbi
  **

  Veľmi rozporuplný film. Nápad je to veľmi dobrý, ale zrežírované to je až príliž zle. Zopár absurdných scén ma tak naštvalo, že som na nich nezabudla ani kvôli iným, ktoré boli pekné. Zbytok bol nelogický, chovanie postáv pritiahnuté za vlasy. Tá matka Júlia ma neskutočne popudzovala. Celý film je nejaký nekompaktný, rozháraný, akoby sa nevedel režisér rozhodnúť, či to má byť dráma, komédia alebo romantika. Ak tam chcel mať všetko, nedokázal to skĺbiť tak, aby človek nemusel nad veľa vecami privrieť aj obe oči. Za ten koniec dávam celú jednu hviezdičku, ten ma prekvapil a bol z celého filmu najlepší a v podstatne bezchybný. Inak slabota.(25.8.2015)

 • Pilda17
  ****

  Já bych snímek "Bez návodu" neviděl tak kriticky. Od začátku je jasné o co vlastně půjde, ale příběh je svým způsobem zajímavý a chytlavý. Téměř dvouhodinové komediální drama by mohl místy závidět kde jaký USA režisér. Občas se divák pobaví, protože těch komediálních scén tam pár je. Zhruba do poloviny vidíme herecký výkon Eugenio Derbeze, který se snaží být svůj a to je velmi dobré, netlačí na pilu a na nic si nehraje. Druhá polovina se sklouzne spíše do dramatu a občas je tlačeno na divákovo city. Ale i tohle v některých místech funguje, nemluvě o závěru, kde při pohledu na Eugenio Derbeze i těm nejotrlejším muže nějaká ta kapka ukápnout. Kdy se mi naposledy dostal do rukou Mexický film? To si ani nepamatuji, a proto tleskám, protože v Hollywoodu můžou závidět .. 7/10 = 79%(2.7.2014)

 • Bukk
  ***

  A já si myslela, že jeden motiv k dramatu postačí. Tady se toho sejde tolik, že by se s tím normálně vystačilo na pět filmů, kdyby každý ten dramatický prvek, který má být životměnící, měl mít vlastní sequel. Ale co ta délka? Vzhledem k tomu, co všechno by se tam dalo ještě zapravit, tak jako jo, dobrý, tož ale po návratu Julie to jde spíš z kopce. Než aby se člověk pomalu začínal cítit emocionálně, tak spíš myslí na to, jak by někomu pořádně napráskal. Hlavně té dějové lince. Něco tak otravnýho se jen tak nevidí. Co můžu připočítat k dobru je to, že se nesklouzlo k úplný sentimentálnosti, né že by se ta komedie nějak zvlášť projevila, ale ze začátku slušný náběh. Není blbý, když zase zmíním tu délku? Když ono to je fakt nějaký táhlý.(27.12.2014)

 • musolini
  ****

  Musím říct,že když jsem viděl Mexiko,říkal jsem si,ten film je nadhodnocenej,ale opak je pravdou.Po dlouhé době film,kterej nemá chybu,je krásně natočenej a na konci chytne u srdce.Na začátku bych nevěřil,že vydržím 2 hodiny koukat a čekat,jak to dopadne.Je vidět,že né jen telenovely umí natočit v Mexiku...(13.7.2014)

 • Zick01
  ***

  Začátek ujetá sranda, která se někomu líbit bude a někomu ne, postupně se rozvíjí do příběhu, kde si říkáte, že už víte jak to dopadne a ono ejhle. Mno, když nevíte na co koukat, mrkněte klidně na tohle. Není to úplně přiblblá jihoamerická telenovela a na konci pak budou dávat předcházející scény z filmu větší smysl... u mě za 3*(31.7.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace