Reklama

Reklama

Valentin je playboy z Acapulca, který se ochotně a rád se vyspí s každou turistkou, která mu zkříží cestu. Jednoho dne se ale takový bývalý flirt jménem Julie objeví na jeho prahu i s holčičkou jménem Maggie, prohlásí o ní, že je to jeho dcera a pak je oba opustí. Překvapený Valentin se i s Maggie vydává do Los Angeles, kde se snaží Julii nalézt. Jejich cesta se ale nakonec protáhne na šest let, během nichž se z ustrašeného playboye stane vyhledávaný filmový kaskadér a z malé holčičky jeho hodně netradiční osobní trenérka a manažerka. Maggie se totiž neustále stará o to, aby Valentin musel zvládat různé úkoly a stal se tak z něj pořádný chlap. Problémy nastanou, když se na scéně opět nečekaně objeví Julie a Valentin si uvědomí, že by o Maggie mohl přijít a ztratit tak najednou milovanou dceru i nejlepší kamarádku. (CinemArt)

(více)

Videa (8)

Trailer

Recenze (109)

Henry Morgan 

všechny recenze uživatele

Tak prostě na to koukáte, občas se dost a upřímně zasmějete, sem tam si říkáte, jestli by neměl přijít nějaký zvrat a sotva si to pomyslíte, je tam! Ke konci se to vaří zbytečně dlouho, až máte strach, že se vypaří všechna šťáva, ale pak si uvědomíte, že nejde o klasickou americkou slátaninu a odpustíte Mexiku úpadek dynamiky, koření je tam dost. Prostě se na to koukat dá a dějově to nijak neklesá, jen sem tam je znát, že měl autor problém některé pasáže vyhodit, ale zase asi řekl, co říct chtěl a totálně se přitom nezesměšnil a diváka nevyhnal z kina. Nevím, jestli jsem v tom nepozoroval lehký patos, pak však přišel konec, který vzal dech, totálně vyvrátil předsudky a rozložil mou myšlenkovou konstrukci, nutno říci, že dost variabilní a složitou a vzbudil zcela oprávněně šok. A tak otevřeně říkám: tohle jsem nečekal. ()

neowhiterabbit 

všechny recenze uživatele

Nevím proč někdo napadá film za přechod z komedie na drama, když má snímek tento žánr v samotném hlavním popisu. Ano, i já jsem nečekal od mexického filmu mnoho, ale už jen to, že jsem neodešel po prvních 30 minutách jako jiní mi bylo divné. Vlastně ne tolik, protože film mě prostě bavil. Neznámí herci (ikdyž u Valentina jsem nechápal, proč na něj turistky tolik jdou (asi kvůli honoráři za roli :-))), kteří umí zahrát perfektně, někdy i líp než filmové celebrity, vás příjemně pobaví, skvělé dialogy, fajn prostředí a výborný střih/kamera prostě zaujmou. I netradiční role kaskadéra děj mile odlehčí a práce v podání Valentina nepřijde tak nebezpečná (ikdyž opak je asi pravdou, že :-)). Ale co se mi líbilo, jakým směrem je vedena hlavní myšlenka filmu, která Vás na konci překvapí (a to myslím doslova), protože dřív na to prostě nemáte jak přijít. Opět chválím výborně dlouhou minutáž, protože skvělý film by měl být i skvěle dlouhý a to tento snímek je. 5 * nedávám až tak často, ale tady jsem se neubránil. Kdo nemá rád snímky z jiných zemí krom tvorby filmů v USA, nechť zkusí tento snímek a v případě nelíbení se - může v nelibosti pokračovat či mi napsat, jak jsem mu doporučil "nepříjemně " zabít tak drahocenný čas...... ()

Reklama

Bukk 

všechny recenze uživatele

A já si myslela, že jeden motiv k dramatu postačí. Tady se toho sejde tolik, že by se s tím normálně vystačilo na pět filmů, kdyby každý ten dramatický prvek, který má být životměnící, měl mít vlastní sequel. Ale co ta délka? Vzhledem k tomu, co všechno by se tam dalo ještě zapravit, tak jako jo, dobrý, tož ale po návratu Julie to jde spíš z kopce. Než aby se člověk pomalu začínal cítit emocionálně, tak spíš myslí na to, jak by někomu pořádně napráskal. Hlavně té dějové lince. Něco tak otravnýho se jen tak nevidí. Co můžu připočítat k dobru je to, že se nesklouzlo k úplný sentimentálnosti, né že by se ta komedie nějak zvlášť projevila, ale ze začátku slušný náběh. Není blbý, když zase zmíním tu délku? Když ono to je fakt nějaký táhlý. ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

No tak už to tady stokrát bylo, co je na tom? Já viděl stokrát tolik různých věcí, a stejně jsem občas po stoprvé znova překvapený. Třeba jako když mám stokrát za sebou rande s Amerikou, a pak najednou přijde Mexiko. Mohlo by to být kratší, to je pravda, asi jako spousta jiných věcí delších, ale nakonec se to dalo zvládnout i tak, ne? Eugenio je sice bambula jak se patří, ale má kolem sebe tolik chiquit, že si tenhle film nemusím nutně spojovat jen s ním. Propó - kam se poděla Jessica Lindsey? Ozdobička poslední třetiny filmu a není tu o ní ani čárka? To já bych ti teda neudělal. (Challenge Tour 2015, film č.6) ()

MartinezZ odpad!

všechny recenze uživatele

Zvažoval jsem, že tu jednu * ještě ukecám, že to zvládnu, dám to, překonám se, ale tohle nešlo, fakt že ne. Fakt jsem se snažil, monitor je mi svědkem, ale tohle je něco tak imbecilního, že mi zůstává rozum stát nad pětihvězdičkovými hodnoceními a vůbec tou popularitou filmu. Ženská nechá svoje dítě nějakému idiotovi bůh-ví-odkud a zdrhne? Celé následující chování, vývoj i pokusy o humor jsou neskutečné, neuvěřitelné a tak i přesto, že jsem se snažil, jsem rád, že jsem to nedal celé, nedokoukal to a nezavdal tak mozku příčiny vytéct ven očima, protože tady v žánrech ještě chybí něco jako "Leptadlo mozkových buněk". Podívejte se na jakoukoliv jinou komedii o chlapovi, co musí hlídat dítě, protože horší už to být nemůže. Oproti tomuhle prostě nemůže. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama