poster

Rolling Stones: Let's Spend the Night Together (koncert)

 • USA

  Let's Spend the Night Together

Hudební / Dokumentární

USA, 1982, 95 min

Režie:

Hal Ashby

Producenti:

Ronald L. Schwary

Střih:

Lisa Day
(další profese)
 • lioncel
  **

  přiznávám, že rohlingstouns nejsou vůbec moje parketa .. (být doma v Británii, tak stojím totiž vždy a hrdě na straně barikády určené pro příznivce Beatles) .. a kromě : Lady Jane a Satisfaction a pár dalších výjimek, ani nikdy nebyli mnou nějak příliš sledováni a obdivováni - o dnešku už ani raději nemluvím : vychechtaní vypitý důchodci, kteří si hrají na to, jak jsou pořád cool – to je směšný i pro tak tolerantního a hudebně naladěného nadšence jako jsem já … rock je přece především o revoltě! .. a proto ho mají hrát revoltující mladí - proti čemu asi dnes brojí tihle zazobaní zajištění multimilionáři …. ale to zde, na tomto koncertu, ještě samozřejmě vypadali vcelku skoro k světu - jen jsem se nechal unést ...(24.5.2010)

 • Tomesh
  *****

  Od výborného režiséra Ashbyho (Byl jsem přitom, Harold a Moude) kvalitní dokument o Stounech v jedné éře. "Lets spend the night together, Now I need you more than ever, Lets spend the night together now.. Co taky chcete slyšet od člověka, který na stounech vyrostl..(4.1.2008)

 • Lapacka
  ***

  Ok songy, povedený film, s jednou výhradou, Mick Jagger tam poskakuje, jak kdyby ho do zadku píchla vzteklá včela. Přišel mi v tomto filmu jaksi out. Takový stadion rock, show ala Ramones to tedy opravdu není, snad až ke konci, v pár momentech. Záběry na vyprodaný stadion, kde je snad 100 tis. lidí jsou silné. Stouny jsem nikdy neposlouchal, na film nemám potřebu se dívat podruhé, možná někdy, pro informaci ok, ale když tak si radši pustím jejich klipy z You Tube.(31.7.2010)

 • (mOnkey)
  ****

  Starý dobrý rokenrol v podání živelných Stounů (tady především Jaggera), kteří sice čvaňhají jednu cigaretu za druhou a přitom ještě popíjejí pivko/whisku, ale šlape jim to spolu jako málo komu. 85%(5.4.2009)

 • EdaS
  ****

  "Jagger is, as always, the arrogant hermaphrodite, strutting proudly before his fans and conducting the songs, the band, and the audience with his perfectly timed body movements." Roger Ebert(13.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace