poster

Rolling Stones: Let's Spend the Night Together (koncert)

 • USA

  Let's Spend the Night Together

Hudební / Dokumentární

USA, 1982, 95 min

Režie:

Hal Ashby

Producenti:

Ronald L. Schwary
(další profese)
 • Tomesh
  *****

  Od výborného režiséra Ashbyho (Byl jsem přitom, Harold a Moude) kvalitní dokument o Stounech v jedné éře. "Lets spend the night together, Now I need you more than ever, Lets spend the night together now.. Co taky chcete slyšet od člověka, který na stounech vyrostl..(4.1.2008)

 • Noviik
  ****

  Dobře zdokumentovaný koncert s neustále poskakujícím Mickem Jaggerem a ostatními členy.(13.4.2010)

 • Foma
  ****

  Je až dojemný vidět toho chlapa Richardsů, jak prochází s tím svým šibalským úsměvem všema nástrahama sexu, drog a rocknrollu :-). A Ronnie je fakt dobrej, myslim, že si výborně rozuměli. Wyman v teplákovej soupravě bez komentáře, stejně tak Charlie, navždy schovanej za činelama. No a Michal Jágr? Start him up!(30.9.2010)

 • (mOnkey)
  ****

  Starý dobrý rokenrol v podání živelných Stounů (tady především Jaggera), kteří sice čvaňhají jednu cigaretu za druhou a přitom ještě popíjejí pivko/whisku, ale šlape jim to spolu jako málo komu. 85%(5.4.2009)

 • lioncel
  **

  přiznávám, že rohlingstouns nejsou vůbec moje parketa .. (být doma v Británii, tak stojím totiž vždy a hrdě na straně barikády určené pro příznivce Beatles) .. a kromě : Lady Jane a Satisfaction a pár dalších výjimek, ani nikdy nebyli mnou nějak příliš sledováni a obdivováni - o dnešku už ani raději nemluvím : vychechtaní vypitý důchodci, kteří si hrají na to, jak jsou pořád cool – to je směšný i pro tak tolerantního a hudebně naladěného nadšence jako jsem já … rock je přece především o revoltě! .. a proto ho mají hrát revoltující mladí - proti čemu asi dnes brojí tihle zazobaní zajištění multimilionáři …. ale to zde, na tomto koncertu, ještě samozřejmě vypadali vcelku skoro k světu - jen jsem se nechal unést ...(24.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace