Telepatické vize dovedou Eleven ke skupince nebezpečných odpadlíků a rozzlobené dívce s temnou minulostí. (Netflix)

denbrough

Slabší díl? Pche.... I tenhle díl byl za pět. Nevím, ale čím dál víc zjišťuju, že s touhle režií bych se dokázal dívat snad i na dětství Mikeovi prababičky nebo já nevím.. Prostě pro mě top seriál. Snad se to v posledních dílech nezvrtne. Ale pochybuju. Přeju si, aby Stranger things nikdy neskončily.. :-( ()

HellFire

„Show stopper“ v pravém slova smyslu. Dodnes si pamatuju, jak jsem tenhle díl nesnášel a že vůbec nezapadal do aktuálního děje. Už v pátém díle se začaly osudy hlavních postav tříštit a El dostala si vytáhla tu nejslabší dějovou linku. Puncrocková parta její sestry je totálně nesympatická. El se s nimi vydá na lov padouchů a tvůrci se tváří, že je to velká sranda. Totálně mimo. ()

Brano

Milujem tento seriál, ale toto malo byť čo?!! Prečo nechali jednú časť, jedného z najlepších seriálov poslednej doby režírovať podpriemernej režisérke Rebecce Thomasovej? Totálna strata času táto časť, absolútne to nesúvisí s dejom a tú bandu feťákov (pankáčov) ani nebudem radšej komentovať. Túto časť do budúcna radšej vynechám. Za mňa Stranger Things 2. séria má len 8 častí. ()

Sany33

Príbeh: El zisťuje, že nie je na svete sama. Prevedenie: Partička miestnych vyvrheľov nijako neohúri. Zvláštne schopnosti už sú o niečom inom. Sestru mohla hrať trocha sympatickejšia herečka. Pocity: Nechápe! Príbeh maximálne graduje a všetci sú vo vytržení a oni zrazu dajú takýto sequel, ktorý nemá nijaký význam pre príbeh. Ale to nie je to najhoršie ale stráca sa aj nostalgická atmosféra a poberáme sa komerčným smerom modernej scifi. Jednoducho nechápem význam vzniku tejto časti. 32% ()

groz122 odpad!

Mohl by mi kdokoliv vysvětlit, koho ta ptákovina napadla ? Když je seriál v nejlepším, tak dostaneme velmi ubohou dějovou linku při které si raději vytáhnete algebru, protože se to táhne a nic podstatného se vlastně ani nestane. Pochopil bych, kdyby po seriálu udělali třeba spin-off s touto vysoce nesympatickou partičkou mládeže kultu punku. Doufám, že už tyto americké buřiče víckrát neuvidím, protože mi udělali z El (Jane) nejméně oblíbenou postavu z hlavních protagonistů. V první sérii si 11-tka držela svou nemluvností jistý SWAG. /odpad/ ()

• Při vystupování z autobusu slyšíme skladbu „Runaway“ od Bona Joviho. Po ní následuje „Dead End Justice“ od The Runaways. A v závěru přijde na řadu píseň „Birds Fly“ od The Icicle Works. (Duoscop)