Režie:
John StephensonScénář:
John StephensonKamera:
Mike BrewsterHudba:
HybridHrají:
Aneurin Barnard, James Purefoy, Trent Garrett, Samantha Barks, Klára Issová, Ruby Bentall, Dervla Kirwan, Adrian Edmondson, Morfydd Clark, Nickolas Grace (více)Hrají
Aneurin Barnard
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Vojna a mír (2016) (seriál)
Dunkerk (2017)
We'll Take Manhattan (2012) (TV film)
James Purefoy
Velká Británie
Nejlepší filmy:
V kruhu koruny (2012) (seriál)
Kořeny (2016) (seriál)
V jako Vendeta (2005)
Trent Garrett
USA
Nejlepší filmy:
Armáda lupičů (2021)
Poslední záchrana (2012)
Slightly Single in L.A. (2013)
Samantha Barks
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Les Misérables - koncert z Londýna (2010) (divadelní záznam)
Bídníci (2012)
The Christmas Candle (2013)
Klára Issová
Československo
Nejlepší filmy:
Deník Anne Frankové (2001) (TV film)
Kabaret Caligula - PanzerFaust (2018) (divadelní záznam)
Operace Silver A (2007) (TV film)
Ruby Bentall
Velká Británie
Nejlepší filmy:
The Courageous Heart of Irena Sendler (2009) (TV film)
Obchodní dům Paradise (2012) (seriál)
Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)
Dervla Kirwan
Irsko
Nejlepší filmy:
Brankář (2018)
Dalziel a Pascoe (1996) (seriál)
Slečna Marplová (2004) (seriál)
Adrian Edmondson
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Vojna a mír (2016) (seriál)
Jezte boháče (1987)
Morfydd Clark
Švédsko
Nejlepší filmy:
The Man Who Invented Christmas (2017)
Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál)
Svatá Maud (2019)
Nickolas Grace
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Nejvzdálenější místo na Zemi (1985) (seriál)
Sharpova čest (1994) (TV film)
Ideální manžel (1999)
Edmund Kingsley
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Endeavour (2012) (seriál)
E.A. Poe: Podivný experiment (2014)
Hugo a jeho velký objev (2011)
Raymond Thiry
Nizozemsko
Nejlepší filmy:
Quo vadis, Aida? (2020)
Dirigentka (2018)
Dennis P. (2007)
Jiří Mádl
Československo
Nejlepší filmy:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Colette (2013)
Probudím se včera (2012)
Kryštof Hádek
Československo
Nejlepší filmy:
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Tmavomodrý svět (2001)
Kobry a užovky (2015)
Jan Révai
Československo
Nejlepší filmy:
Dracula (1996) (divadelní záznam)
Němá tajemství (2023)
Volha (2023) (seriál)
Anita Ešpandrová
Československo
Nejlepší filmy:
Dukla 61 (2018) (TV film)
Kvarteto (2017)
Die Ketzerbraut (2017) (TV film)
Claudia Vašeková
Československo
Nejlepší filmy:
Hořící keř (2013) (TV film)
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Alena Doláková
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Metanol (2018) (TV film)
Vodník (2019) (seriál)
Ian Bonar
Nejlepší filmy:
Pokání (2007)
Skyfall (2012)
Zaslaná pošta (2010) (TV film)
Martin Ešpandr
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Anděl Páně (2005)
Bohéma (2017) (seriál)