zekon

Naprostá klasika, kterou coby slintající odrostlejší pubescent jsem hltal ve 2.kopii s jednohlasým dabingem u TV. ()

Dr.dogous

Neohrožený a neuvěřitelně statečný a ještě více silný a krutý. Miluji tyto béčkové filmy, plné honiček, střelby, rvaček, hazardérských kousků. 70% ()

raru

Na dobu vzniku dobrý film.Povedal by som jeden z tých Arnieho lepších filmov.S Jamesom Belushim tvoria podarenú dvojicu,ktorej to celkom klape.V dnešnej dobe by recenzia bola oveľa krutejšia,ale 80-te roky,ach kdepak ty roky sou... ()

nikhaj

NYPD+KGB honba za paduchom ale ten druhy polodolarovy enemy si beha niekde po slobode. Zaujimave vidiet pekne mlade ksychty ()

CheeseFigure

Červenú horúčavu som poznal hlavne vďaka videu, v ktorom Arnie hovorí ,,kokaín". Inak čo k tomu dodať? Klasický akčný film, v ktorom padne pár dobrých hlášok, pár ok akčných scén a Arnie ukáže vymakanú postavu. ()

whass

Skvělá možná lepší než Pravdivé Lži komedie kde hlášky jasně překonávají akci a kde Arnie jasně překonává všechny kteří mu stojí v cestě. ()

Ujo.

Arnold coby ruský agent, to bylo to, co mě nejvíce zajímalo na filmu, ale ve výsledku se tam prostě nehodil, i kdyby zahrál sebe líp, prostě Rusák to neni. Spojení akčního hrdiny s komikem se ale docela povedlo, nakonec z toho vyšel mírně nadprůměrný akčňák, který vyloženě nenadchne, ale také neurazí. ()

JARDAHONDA

Kapitán Ivan Danko (Arnold Schwarzenegger) je velmi disciplinovaný ruský detektiv.Detektiv Art Ridzik (J.Belushi) je "klasický" americký polda,který nemá strach ani disciplínu.Jsou nesourodým týmem policajtů na horké stopě proti nekompromisnímu ruskému pašerákovi drog...Na konec 80 let. slušně povedené béčko *** ()

P/\/EL

no, tak je to z doby, kdy už to tak "horký" nebylo :), Reagan jasně, ale Gorbačov, už to celkem tálo a blížilo se ke konci, film je plnej všelijakejch politickejch narážek, kt. teda nejsou nesmyslný, ale neni moc pravděpodobný, že by tohle někdo venku vyprávěl :), jinak je to zdlouhavý nudný, nechutný 80ky, nechutný saka, nechutnej plešatějící fízl :), nechutný hranatý auta, zatuchlost, vybledlý pastelový barvy verze, kt. sem viděl v telce. Arnold sice mladší, ale nesedí mu tohle tempo, málo akce - jasně, realističtější, ale v jeho případě raději ne a ne...tohle bych mezi 80kový klasiky neřadil :), USA vs. USSR, tak to raději Rocky IV, ikdyž to je taky :) moc, tady teda jde o nějaký skámošení nesourodejch režimů, milé poselství...ještě, když si vezmem, že komouš Arnold, tim jak je disciplinovanej a schopnej dost sovětskýmu systému lichotí, tak alespoň trochu spravíme špatnou pověst Sovětů a ukážeme svoje slabý stránky (řek, že bych, že obě strany o sobě v reálu v podstatě veděly velký kulový :)... ()

jericho001

Arnie jako Váňa Danko je ve výborné formě,Jim Belushi co slovo,to perla.Navíc Morpheus ještě relativně hubenej,Ed O"Ross jako pěknej parchant.Mám takovej pocit že je to první americkej film který se mohl natáčet v Rusku.Hudba mi trošku připomína Komando,ale nevadí.Solidní filmeček u kterého jsem se bavil od začátku až do konce. ()

Sandai

Poprvé jsem tenhle film viděl hóóódně dávno a neskutečně jsem se u něho bavil. Naposledy jsem ho viděl nedávno a zase jsem se skvěle bavil :-). Tahle role Arnoldovi sedla a s Belushim vytvořili perfektně protikladnou dvojici se spoustou vtipných hlášek. Nejmocnější zbraň na světě je sovětský Podbyrin ráže 9,2 mm. To ví přece každý. ()

DarthArt

Ani Arnold nemůže mít všechny filmy kultovní, takže Rudé horko je "jen" dobrým akčním filmem. Co by za to ale dal například takový Jean-Claude Van Damme... ()

PORTER44

Velice povedená akční krimi komedie v čele s Arnoldem.Tentokrát v roli ruského policajta který si přijíždí do Ameriky pro svého uprchlíka, který prodával drogy v Rusku a při posledním zátahu na něj policii uprchl.Arnold dává filmu akčnost a J.Belushi vtipnost.Výměna hodinek na konci-dobrý vtip,trochu jsem se podivil když se tam na chvíli objevil J.Bán z vesničky. ()

io.

Hodně ohrané téma - drogy x policajti, sem tam prostitutka ... situaci trochu zachraňuje Arnold, několik vtipných Jamesových poznámek a pár mírně zábavných akčních scén. Před třiceti lety by to asi byly 4*, ale dneska už je to jen zabíjení času trochou nostalgie - za 2*. ()

bizon.99

Srdcová záležitost poprvé viděná v letním kině v Králíkách.Rád se na film jednou za čas kouknu a pobaví pořád stejně dobře.Arnold a James jsou hodně povedená dvojice policajtů a po nevím kolikátým shlédnutí tu vidím i Otíka z Vesničky střediskové.Při premiéře v kinech se umístil na 1.místě s tržbou $8,133,822.85%. ()

Stallone: Méně brutality, víc srandy

Stallone: Méně brutality, víc srandy