Masaru Kato je na cestě z práce domů svědkem strašlivého incidentu v metru, kde je napaden starší muž. Když se Kato pokouší zraněnému pomoci, pozornost útočníka se zaměří na něj a Kato je ubodán k smrti. Toto však není jeho poslední hodinka, a tak se mladý muž probouzí v tajemném pokoji. Zde se potkává s televizní celebritou Reikou Shimohirou, postarším pánem Yoshikazu Suzukim, tajemným mladíkem Joichirem Nishim a naštvaným mužem, který se ani neobtěžuje představit. Od Suzukiho se Kato dozvídá o tom, že i oni kdysi zemřeli a stejně jako on se objevili zde. Pokoji vévodí velká černá koule, které ostatní říkají Gantz a která dohlíží na brutální hru, které se musí tato skupina zúčastnit... (Jeoffrey)

VashCZ

Určitě lepší než seriál. Přišel, stala se z něj rychlokvaška, všechno to vyhrál, happyskoroend. Na oddychový večer pro fanoušky akčních scifáren ideální. ()

RadaRAW

Upřímně jsem se na to podíval kvůly tomu že jsem se chtěl podívat na nějaký horror a každý ví že ty nejvíce divné a znepokojivé věci točí asiaté. Bohužel tento film není horror!!! Jeto normální akční animovaný film, který s horrorem měl společný jenom to že tam bojovali proti nějakým příšerám. (Které byli vymodelovány podle japonských mytologických příšer Fun Fact) ale opravdu to s horrorem nemělo vůbec nic společného. Poměrně průměrná podívaná. ()

sh3riff

Lidé umřou, nějaký přístroj GANTZ je oživí do reálného světa které spawnuje po Japonsku příšery se kterými musejí oživlé postavy bojovat. Je to něco na způsob virtuální reality. Je to formou deathmatch. Příšery na jedné straně, hráči na druhé. Aby hráči přežili, musejí zabít bosse v určeném čase, jinak umřou permanentně. Konec byl celkem zajímavý, zbytek nic moc .. hlavní hrdina tam jenom stojí, čučí, míří, nic nedělá. ()

Flatron

Vzhľadom na to že anime seriál Gantz patrí pre mňa v rámci akéhosi sci-fi anime medzi topku, tak GANTZ: O bol pre mňa povinnosťou a účel splnil. Zbesilé tempo je prakticky od začiatku až do konca, Kato je presne taký ako v seriály až na to, že tu ma menej iritoval, príšery vypadali fakt parádne a predovšetkým záverečný boss s niekoľkými podobami. Slasť pre oči, samozrejme nechýba to čo v seriály a to je brutalita a veľa krvi, tentokrát menej nahoty, čo som koniec koncov iba uvítal. Pokiaľ bude ešte nejaký GANTZ film natočený určite ho pozriem, ale dúfam, že bude tento krát viac zameraný na Kurona Keia. 4*. ()

sovel

Davam 4* za tu cenzuru :D,osackej team byl totalne posahanejsi a uchylnejsi ;) pro fanouska mangy jinak balada. Je zajimave jakou cast mangy po zpracovani anime tvurci udelali. Takhle jsou divaci anime a tech hranych srancu osizeni o dost infa a samostatne pusobi asi pro neznale divne. Komu se libil dejte mangu tam jsou zverstva ;) ()

Xenthia

Tohle stoji za to videt uz jen kvuli fantastickemu CGI and kreativnimu designu priser. S pribehem si film hlavu moc nelame, vysvetli jen naproste minimum, aby byli v obraze i ti, co necetli jeho manga predlohu. Pak uz nasleduje jedna akcni scena za druhou. Mam jen jednu vytku: neni tam Hoi Hoi. V manze Hoi Hoi ziska behem osacke mise 40 bodu za masakrovani priser a fanousci uz roky chteli vedet, jak k tomu vubec doslo. Tady nam to mohli ukazat, a zas nic. ()

Vardara

Tedy to byl nářez. Rychlý spád, krátká stopáž a příběh s posláním o tom, že pár přátel stačí mít... ale to odbočuji. Po zhlédnutí několika animovaných filmů s podobnou apokalyptickou tematikou, mě tento doslova přibil k obrazovce a já si říkala „kruciš“ co musel kdo zažít, že vymyslel takový množství různých odpudivých kreatur. V podstatě jsem si na konci řekla, že bych chtěla další díl, který by měl podobný spád a náboj. Čtyři hvězdičky, pět dát fakt nemůžu, protože vím, že na to dlouho vzpomínat nebudu, ale udrželo to mou pozornost po celou dobu, což se moc často nestává. Jinak, hlavní postava na 17 let moc nevypadala.. ()

mp5991

Docela jsem měl z počátku problém uvěřit, že je to animované, v tomhle směru je to opravdu špička. Bohužel o moc víc toho tenhle film nenabízí. V podstatě se to celé točí kolem jedné velké bitvy, žádné velké představování postav, minimum kontextu, žádné vysvětlení nebo aspoň náznak kdo a proč za tím stojí a vůbec jsem nepochopil, co měl znamenat ten konec. Beru, že to navazuje na nějakou sérii, kterou neznám a možná se předpokládá, že bych znát měl, i tak mám ale od filmu trochu větší očekávání. Pokud ale jen chcete vidět hodinovou celkem drsnou kvalitně animovanou bitvu lidí s monstry a moc nad ní nepřemýšlet, tak je tohle dobrá volba. ()