Kim Gwang-il (Lee Jong-suk), syn vysoce postaveného severokorejského úředníka, je podezřelý ze spáchání sériových vražd po celém světě. Nejprve se svými kamarády řádil v Severní Koreji, poté se přesunuli do Hongkongu a nyní vraždí v Soulu. Po jeho stopách se pouští se svým týmem detektiv Chae Edo (Myeong-min Kim), jenže brzy zjistí, že zatknout ho nebude vůbec jednoduché. Klacky pod nohy mu hází agent NIS Park Jae-hyuk (Dong-gun Jang), který spolupracuje se CIA, jež má v případu také své zájmy. (LangiJ)

Kushina

Bože, jak já měl kurevsky velkou redost, když tomu zkurvenýmu zmrdovi konečně někdo po 110 min. filmu ustřelil tu jeho hnusnou smradlavou palici. Tady aspoň vidíte, že když máte prachy, tak je vaše moc skoro neomezené a ani nejvyšší úřady s tím nic nezmůžou, vždy přijde rozkaz ze shora, že to bude jinak. Upřímně tenhle film byl celou dobu jen čekání na to, až se najde někdo, kdo onen akt provede, jinak to byla průměrná nuda. 60% ()

Saxos

Krimi s politickým pozadím, která sice postrádá napětí, ale zavede vás pro nás exotická místa Jižní/Severní Korea a Honkong. Pár drsnějších scén. Závěr: doporučuji. ()

moikan

Čakala som niečo napínavé , ale je to skôr politické, policajné machinácie, zákulisia tajnej služby a psychopat, ktorý sa až tak nepodaril. Nepôsobí totiž strašidelne ani nebezpečne. Skôr znudene. Nepochopiteľne toľko veľa ľudí dookola umrie, ale psychopata nevie nikto streliť. Paródia. Ani vysoká politika nie je uveriteľná. Ani špiónske akcie nepôsobia reálne. Škoda. Nevyužitý potenciál celkom dobrého hereckého obsadenia. ()