House of the Dead

• Německo House of the Dead (více)

Skupina teeanagerů je přivedena kapitánem Kirkem (Jürgen Prochnow) na opuštěný ostrov. Zde se má konat velká party. Bohužel zde čekají pouze hladové zombie. Naštěstí se ukáže, že kapitán Kirk je blázen do zbraní a ani druhá strana tak nebude zcela bezbranná. Boj proti nemrtvým může začít... Filmová verze oblíbené videohry s originálními scénami ze hry. (Pohrobek)

2Pac odpad!

kurv*, tak toto som hladal strasne dlho...ani za nic som si nevedel spomenut na film, co som nechtiac videl v USA u jedneho velmi podivneho typka, co mi tvrdil, ze : ,,teraz si pozrieme jednu fajnu pecku"...nechcem zase hresit, ale kua, radsej ako si toto zase raz pozret, si dam vyklovat oci.... ()

JAn odpad!

Větší sračku jsem v životě neviděl. A nezlepší to ani vydařené hlášky, které sem tam zazní z úst hlavních hrdinů. Varuju každého, kdo o to zavadí jen pohledem, aby se toho ani klackem nedotýkal. Hrozí úrazu! ()

Wacoslav1

Co proti tomuhle filmu mate? dyt je to desna prca Boll vi ze toci sracku a nesnazi se to ani nijak zastirat jak tam nabehl ten ostrov z koncertem a vsude ty napisy sega dychla na mne nostalgie Prochnow po vsech tech supershitkach konecne zase v normalni roli no jak tady to hodnoceni projizdim tak tenhle film se budto miluje nebo nenavidi no ja zustanu u zlatyho stredu a priklonim se jak uz to u mne v pripade techto zabavnych odpadu byva k nazoru ze pravda je nekde uprostred ()

petero odpad!

Ľudí ktorý hrali v tomto filme by som nenazval hercami ani omylom. Režisér sa snažil, ponúka pár roztočených kamier ktoré sú o ničom. Proste debilný scenár a nuda a nuda a nuda. Pozerať do steny je väčšia zábava. ()

Mahalik odpad!

"Potřebuju čůrat! - Tak si dojdi. - Jasně, ale já strašně potřebuju čůrat!..." Uwe se zase předved, ovšem tentokrát je to trapas na celé čáře. Už od začátku jsem věděl, že to bude špatný.. Scéna na lodi je vyloženě pitomá (poblitý svetřík a následné řečičky o krucifixu a Gandalfovi, jsou vyloženě mimo hyperprostor) a aby divák byl ještě více vyveden ze soustavy, přimotá se do děje neznámý "vládce moří" ve žlutém hacafraku a vysokýma holinama, aby dokázal, že se herec může ztrapnit v rekordně krátkém čase. Ovšem nejvíc perlí ta černoška ("Nechoď tam! Copak jsi nikdy neviděla Scooby-Doo??"). A je to vlastně jediná postava, které jsem nepřál smrt. Nakonec i ona odešla, ovšem asi nejtrapnějším způsobem (mechoví mužíci sucks!). Scénáristický talent Uweho Bolla byl vždycky v záporných hodnotách, ale když dojde na vyprávění o historii ostrova a o tom, jak nějaký dement (navíc vypadá jako Marlon Brando, což je plus) uškrtí vojáčka řemenem, nestačíte se divit, protože váš mozek už od samého sabotování přestává fungovat. Uwe ale neztrapnil svůj rodokmen jen tím scénářem, on ani při natáčení soubojů nepobral vkusu.. Prolínání se hry se skutečností je snad vrchol jeho inteligentního myšlení a bullet-time už je zase jiná kapitola. House of the Dead je možná sranda, jenže Uwe to myslel smrtelně vážně! Pochybuju, že doufal v to, že si budeme vyměňovat pleny od samého smíchu. Tohle není béčko. Boll zavedl novou abecedu určující kvalitní filmy. Tohle je "bollševismus". 1% a to jsem ještě milý..... ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Asi to bude znít jako pozérská snaha pošpinit co nejvíce film, který stejně bude těžko někdo považovat za dobrý, každopádně z House of the Dead mě začala někdy v polovině příšerně bolet hlava. A ta sekvence, kdy borci jdou a Uwe se snaží servírovat všelijaké triky od zpomalení času až po efektní oblety kamery, by měla vstoupit do dějin - když už ne pro neuvěřitelně dementní výrazy herců, tak alespoň za absolutně nezvládnuté všechno. ()

darkrobyk

Tak tomu říkám nelidský nářez! Hodnocení na ČSFD mě neodradilo, nic jsem nečekal, a tudíž jsem ani nic nedostal. Tak těžce amatérský příběh bych opravdu neočekával, přeci jen, od U.Bolla jsem viděl pár kousků i slušnějších ( třeba Ve jménu krále). Smutně člověk vzpomene na perly od Fulciho či Romera, kdy s jistě menším rozpočtem vznikly zajímavé snímky. Souboj zombie a žraloka v Fulciho Zombie 2 je nezapomenutelnou scénou, naproti tomu Dům mrtvých se skládá ze samých scén snadno zapomenutelných. Nevím, zda je stupidní jen dabing, ale skvosty typu: ,, Svíce hoří!" ( a hlavní postavy se rozběhnou k zapáleným pochodním) nutí ke smíchu. Vrcholem pak je sklouzávající kryt na kameře, takže se v řadě záběrů vytvoří v horní části do očí bijící chlupatý černý obdélník. Hvězdu za masky a triky, které se mi vesměs líbily v soubojích, pokud jsem však přehlížel přivázané ruce za zády, aby mohly být odsekávány končetiny umělé. Zlatý starý Hammer... ()

DaliX

Výnimky niekedý potvrdzujú pravidlo aj keď tu to zrejme neplatí. Ale nie je to vyslovene to najhoršie čo môžme z hororových filmoch vidieť. ()

Indiana odpad!

No ty vole tak tohle se jen tak nevidí....z tohodle filmu se mi dělalo tak blbě, že jsem ho asi po 40 minutách vypnul. Celé to na mě působilo jak nějaká erotická sračka, vysílaná večer na Nově. Herecké výkony byly mega stupidní (i když, vzhledem k těm dialogům, co se ve filmu vedou, se není co divit, protože s těmi by si neporadil ani takový Robert De Niro), postavy se chovali mega nelogicky (vlastně jsem ani po celou dobu sledování nevěděl, kdo je kdo a nějak mi přišlo, že je každýmu jedno, že je honí zombie, které vypadali, jako kdyby na ně maskéři těsně před natáčením akorát napatlali nějaká hovna). A když k tomu připočtete dementní střih (furt tam do filmu nějakej bachor cpe scény z hry) a nulovou atmosféru, vyjde vám, že Uwe Boll prostě natočil mistrovské dílo a nejde se netěšit (ve zlém slova smyslu) na jeho budoucí projekt Far Cry :-( ()

Deimos

TV/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +akce, hodně věrné zpracování na téma "postřílej co nejvíc zombíků", postavy, záběry ze hry -hloupé, s odstupem si člověk uvědomí, že je to taky hodně laciné a s příběhem ze hry to má pramálo společného/// Jsem hráč počítačových her. Fandím filmům podle her a když jsem tento film viděl poprvé, tak jsem Bolla neznal, takže jsem se díval bez předsudků a předčasných závěrů. Má se to tak. Jednoho krásného dne, když jsem měl internet asi první měsíc, jsem četl novinku, že se chystá film podle počítačové hry House of the Dead. V té tobě to byla celkem oblíbená hra, přestože velmi jednoduchá a já si nedokázal představit, že by si někdo troufl na základě takového námětu vytvořit film. Následující den jsem si při stahování filmů všiml tohoto názvu a začal sosat. Po spuštění jsem nevěřil vlastním očím. Film o kterém jsem si včera četl a začal se na něj těšit mám najedou možnost zhlédnout. Film jsem dal na jeden zátah, přestože bez titulků v době kdy jsem anglicky neuměl odpovědět ani na pozdrav a neuvěřitelně si ho užil. No a co, že byl jednoduchý, hloupý a vlastně vůbec nebyl dobrý. Já se u něj neuvěřitelně pobavil a jen žasl nad tím jak někdo dokáže udělat z tak prosté hry, tak akční a zajímavý film. Bohužel s odstupem 7 let a po druhém zhlédnutí musím konstatovat, že jsem si pokazil skvělí první dojem a že je to vlastně obrovská blbost. Nicméně pořád zůstává fakt, že takovýmto filmům fandím a taky to, že napoprvé to bylo výborné, proto odeberu jen jednu hvězdičku a nadále poplavu proti proudu./// Celkem 80%/// ()

Ruut

Je to pitomoučká blbost. O příběhu se nedá ani mluvit. Zombíci jsou mátohy pomalované vodovkama. A ty nesmyslné rádoby cool otočky a zpomalené záběry! Kdyby se všechny vystřihaly tak je rázem tato slátanina o hodinu kratší. Na druhou stranu jsem viděl i mnohem horší zombie filmy. Tohle opravdu není uplné dno. ()

Javert odpad!

Kýč shit odpornost ohavnost tupost ubohost. Tenhle film je dobrý, leda když máte zažívací potíže a potřebujete pořádně protáhnout střeva... ()

dr.horrible

Moc pekné céčko. Nie vážne, už dlho som sa tak dobre nezasmial. Hláška o nesmrteľnosti dávno skultovela, rovnako ako záverečný monológ, ale páčili sa mi aj iné veci. Napríklad, keď v závere prišli tí agenti na ostrov autom, alebo keď už v osmej minúte, zhruba na tridsať sekúnd do obrazu vbehne mikrofón. Alebo všetky tie len tak medzi rečou absolútne vražedné hlášky. A to rozdelenie postáv na inteligentné a hlúpe. A tí herci! A tie akčné scény! Neskutočne zábavný trash. ()

Jordan odpad!

hehehe, pozeral som to s dvomi kamarátmi, s ktorými sme sa veľmi dobre bavili - najlepšia scéna je, keď na záver vybuchne ten barák a v spomalenom zábere tej kočke skáču jej krásne kozy - púšťali sme si ten záber spomalene zas a znova. Každopádne je to des - treba priznať, že tá scéna, keď sa prebíjajú k domu, aj keď jej chýba akákoľvek logika a zmysel, je hyper akčná a teda riadny nárez, ale čo už, keď vcelku s debilným herectvom, strašným scenárom (aj film bez deja niekedy dokáže byť dobrý, v tomto prípade bol však viac než hrozný), stupídnymi dialógmi a prestrihmi na divne vyzerajúcu počítačovú hru - no dámy a páni, to snáď nie!!! Počas filmu som veľmi nadšene sledoval dejovú líniu - mladí majú párty - z nejasných príčin na nejakom divnom ostrove, kde straší a kde sa všetci, aj s pitivom, miliónom svetiel a techniky (kde nabrali elektriku) doplavili na lodi. ďalší kamoši prišli za nimi na lodi s kapitánom kirkom (asi najvačším akčným hrdinom po terminátorovi), ktorý uteká pred svojou láskou, ktorá sa snaží odhaliť jeho pašerácku úchylku (ktorá im nakoniec zachráni životy). Prídu na ostrov, lenže všetci sú preč. Chcú ich nájsť, tak sa ich vyberú hľadať, lenže zrazu ich prepadnú zombie, strašne rýchle, ktoré perfektne behajú, skáču a plávu. Partia nadržaných puberťákov sa mení pod vedením policajtky a kapitána kirka na komando vycvičené na zabíjanie zombií . . predtým však pár z nich zombie zabijú, oni utekajú divne osvetleným lesom, najprv bez bateriek, potom zrazu majú baterky, potom uteká akýsi chlapík sám s ruksakom, baterkou a pištoľou, potom však baterku odhodí, potom odhodí aj pištoľ, potom ho zabijú, no s jeho ruksakom už uteká policajtka, potom sa dobíjajú do domu, pričom 90% zombií o nich nejavú záujem, potom sa do domu dostanú, a akonáhle sa tam dostanú, záujem zombií opadne úplne a v mladých ľuďoch sa prebudia pudy a začnú sa bozkávať (priamo nad mrtvou policajtkou s odtrhnutými nohami) a tak to ide ďalej až do príšerného záveru. ()

DJ Lonely

Uwe Boll má unikátní talent na natáčení absolutních sraček, ale tento film je světlá vyjímka. Pro mě je to guilty pleasure. :) ()

SeBig

No to byla zase blbost. Aspon ty masky stáli za to, když už příběh, herecký výkony a scénář stáli za hovno. ()

Crocuta

Film tak špatný až je dobrý. Směs úmyslné i bezděčné komiky oplývající tak blbými dialogy, že nemohly být myšleny vážně a postavami, které si svou abnormální pitomostí musejí získat divákův zájem (když už ne přímo sympatie). Některé hlášky i gagy se docela povedly (občas dokonce snad i zásluhou tvůrců) a mě nezbývá než dodat, že u tohoto Bollova snímku jsem se docela dobře (i když hlavně škodolibě) bavil - víc než třeba u daleko lépe obsazeného, ale se vším všudy také typicky bollovského "Sám v temnotě". ()

Chrustyn odpad!

Uwe Boll je odpad filmové společnosti a proto si ani jiné hodnocení nezaslouží. Film selhává ve všem, ale opravdu ve všem, co zobrazuje. Každá vteřina filmu je špatná a film je tak sračkoidní, že ani není vtipný. Akční scény s matrixovými efekty a neobvyklými jízdami kamer, jsou to nejhorší co jsem za posledních x let viděl a to ani nemluvím o nesmyslném prolínání akčních scén se scénami s počítačové hry. Mohl bych napsat x tisíc slov, ale ani jedno by nebylo pozitivní. Tohle je prostě sračka všech sraček, do které bych Bollovi potopil rypák a nechal ho tam máchat do té doby, než by slíbil, že už nikdy nic nenatočí. ()

Další evoluce HALO?

Další evoluce HALO?

12.06.2005

Vy všichni kdo jste trávili dlouhé hodiny palbou do odporných emzáků ve famózní pařbičce od Microsoftu, máte nový smysl života! A sice držení palců, nebo radši pěstí, aby vaše milované HALO: COMBAT… (více)