"Nejzábavnější film roku 2002, ať už to uhlazení snobové přiznají nebo ne." Všechny blázniviny, které máte na MTV seriálech nejraději jsou tady! Díky skvělým mistrovským kouskům nebudete chtít odejít od obrazovky. (oficiální text distributora)

JohnMiller

Johnny Knoxville a jeho banda psychopatov v prvom filmu Jackass. najslabší s trilógie pretože tie ostatné časti sú ešte viac skazené a masochistické. Avšak je to debut ako hrom a patrí do topky mojich najobľúbenejších filmov. Film srší originálnymi nápadmi najviac som sa pobavil nad trúbením pri golfu situácia tam musela byť drsná. Som za každú srandu , ale od tejto partie by som asi pozvánku na natáčanie odmietol . ()

Fanucci

Hodnotím stejně jako pravidelný pořad Jackass, protože jde jen o souhrn těch největších hovadin co ty kreténi natočili:-) Dočkáte se tedy pojídání sněhu, na který se před tím konzument vymočil, strkání autíčka do análního otvoru, pálení petard ze stejného otvoru, šňupání ostré omáčky a následného poblití vlastního oběda, skákání do kaktusů, tetování za jízdy atd...Neříkám, že jsem se občas nesmál (tak např. když jde člověk s autíčkem v řiti na rentgen. Sledovat doktorovu reakci je celkem zábavné, nebo pokračování Jackass v roce 2063:-) ), ale na to, jak to bylo dlouhé, jsem ze zase tak často nebavil. ()

dee-key

Tak tomule se dá dát buď žádná nebo všechny hvězdičky.Protože se vám to buď líbit bude a to hodně nebo se vám to zhnusí.Já nevim jak vy,mě to přijde docela vtipný když chlap skočí do větráku nebo se nechá střelit guovym nábojem.3-2-1-smích ()

raffspIn

Nelze popsat neco tak naprosto strašného. Celé je to naprosto naprosto americkoúchylné. Ale tak 3 scény se mi líbily. To sem se i zasmál. Jinak ne, ne, ne. ()

Jango_Fett

Jackass jsou známí svým specifickým humorem. Někdo se u nich bude řezat smíchy a někdo bude znechuceně kroutit hlavou. Já osobně patřím do té první skupiny. Film je obsahově ještě lepší než seriál. Naší staří známí v čele z Johhnym Knoxvillem nemají ve filmu žádné zábrany a tak vyvádí i kousky, které nebylo možno vidět na MTV. Zavítají i do jiných zemí a tak předvádí své kousky například v Tokiu. Pokud vás baví koukat na nechutné fórky a extrémní skopičiny jako je například lezení po laně nad aligátory či demolování golfového hřiště v golfových vozítkách, tak směle do toho. ()

zdenotvor

Veĺmi rozporuplný snímok.Pre niekoho nechutná americká trapáreň týpkov čo nevedia čo so sebou a pre iného skvelá jazda plná šialeného humoru.Ja som sa na niektorých scénach z chuti zasmial,no iné boli na mňa až priveľa.Nebyť toho fekálneho humoru bolo by to omnoho lepšie.Ale je pravda že zábavné scény majú prvahu takže 3.5 * ()

Jino

Johny Knoxville a jeho partička psychopatů, ano to je to slovo, psychopatů... No jen aby se dožili padesátky :) Jinak tenhle hnus je ... ehm ... docela dobrý. ()

Abes

Řekl bych o něco lepší než dvojka... Striptér uprostřed Tokia, smečka pand uprostřed Tokia, blázniví důchodci na motorizovaných vozících, méně fetišistní více legrační. ()

lebowski!

Film to není, to opravdu ne. Ale je prdel koukat se na ty hovada jak dělaj kraviny mezi sebou a jak je to baví. Sice těžký hodnotit, ale jen za geniální intro si tahle banda pár hvězd zaslouží. A intro u dvojky ještě geniálnější! ()

C0r0ner

Kdo něco podobného nezkoušel, tak to asi úplně nedocení. A taky to nedocení banda nudných dementů z popředí hodnocení čsfd. Pro zbytek je to neopakovatelná záležitost, která tvůrcům z vložených 3 milionů dolarů vydělala 60 (myšleno pouze pro první díl). To je už kurva počin, zvlášť když se vezme náplň filmu. Já osobně jsem Jackass viděl snad desetkrát a pořád se směju jako poprvé. Antipoklad filmové tvorby. 100% ()

Wormboy

niektore vtipy celkom slusne, ale ako film to v podstate nema preco fungovat a ani nefunguje...ale je to stale zabavnejsie ako niektore sucasne komedie...takze preto dva body... ()

Flynn

Sledoval jsem to na MTV a tam to byl docela fakt nášup, někdy to byl nepochopitelný mazec, film taky ušel ale na seriál to fakt nemá, jestli někdo viděl film a neviděl seriál, a film se mu líbil tak mu vřele doporučuju seriál, který se poslední dobou začíná hodněkrát kopírovat jinými magory z anglie a německa ale na JackASS rozhodně nemají, seriál je síla tohle je dobrý úlet. ()

Andre3000

Ano, musím se přiznat. I já jsem je sledoval když sem byl mladší. Jsou to hovádka boží, který maj opravdu ty nejstřeštěnejší nápady a svého času jsem je fakt žral. ()

fars

Ponekud drsna zabava, jen pro fandy :-) Ovsem vzhledem k privlastku "movie" se mohli protagoniste vice snazit, vetsinou se u jednotlivych dilu pobavim stejne, ne-li vice. ()

WolfR

Je to sice velká hovadina na efekt a taky vlastně jen sestřih ze seriálu. Ale je to sestřih toho nejlepšího! Já jsem se těmi bláznivinami bavil! 3 hvězdy. ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021