Snídaňový klub

Scénografie:

John W. Corso

Kostýmy:

Marilyn Vance

Proč musí Estévéz hrát tak často takové přemachrované dobrákosráče? Na začátku jsem zase rostla, ale pak už to šlo. Jednoduchoučká a občas nesmyslná pohádka "ze života" pro retro týnejdžry.(27.1.2011)

Milá teenagerská komedie, vtipná i v rámci žánru chytrá, bez nějakejch fekálností a podobně. Překvapila mě skvělá herecká sestava....po pár dnech ten film pořád nemužu vytlouct z hlavy, tohle bude jedna ze srdcovek.(29.9.2013)

Psychoanalýza americké střední a hodně ambiciózní dílko vzhledem k cílové skupině. Jo a Ally Sheedy bývala překrásná.(7.7.2009)

Překvapivě chytré drama/komedie s pěti teenagery v hlavní roli a nádherným stupňováním. Konec s výstižným hudebním podkresem a esejí je naprosto nádherný.(27.4.2013)

Toto prostě nejde ohodnotit jinak. Skvělé drama i komedie!! Nevynucený nadčasový humor a spousta geniálních nápadů. Zajímavost a divnost jednotlivých postav je briliantní.(26.4.2011)

• - Lupy, které Allison vydrbe z vlasů na svojí kresbu, jsou ve skutečnosti posypový parmazán. (Othello)

• - Výchovný poradce má na stole destičku s nápisem "R. Hashimoto". Richard Hashimoto byl vedoucím produkce filmu. (Othello)

• - Školníka měl původně hrát Rick Moranis, kvůli tvůrčím neshodám však roli nakonec dostal John Kapelos. (Othello)