Necrotongue

Tentokrát jsem hvězdičku ubral, měl jsem pocit, že se děj příliš nikam nepohnul, fyzické testy byly sice skvělé, ale jinak byla většina scén podobných těm, které jsem už viděl v obou předchozích epizodách. Navíc tvůrci nepokrytě vykrádají Pepíka Hnátka, jenže Miroslav Krobot byl ve své roli přirozenější a drsnější. ()

SOLOM.

Tak tady se už všechno netočilo jen okolo chlastu a děvek, ale tvůrci se rozhodli zajít ještě o „kus“ dále. Štáfek si roli Laviho doslova vychutnává a já s ním. Prozatím se kvalita tohoto miniseriálu drží na velice vysoké úrovni, přesto již jde zaregistrovat mírné zhoršení. Nicméně Roman a následné testy mě „odbourali“. Dylina vždy zůstane dylinou…Každopádně jsem rád, že se konečně Lavi objevil i na trávníku. Už se těším, s čímže přijdou tvůrci příště… ()

castor

„Jsem si dával individuál, že jo, abych se dostal nějak do formy!“ Namyšlené hvězdičce nezbývalo nic jiného než hrát nižší ligu za FC Slavoj Vyšehrad. Jenže to není všechno: ještě musí projít fyzickými testy. Lajnový doping musí zabrat. Přepálené zobrazení životního stylu kopačky fajn, snad ale nebudeme jen klouzat po povrchu. ()

Frajer42

Stále vynikající kvalita a dokonalý návod, kterou omamnou látku jakožto zoufalý agent pro svého chráněnce zvolit, aby uspěl u fyzických testů. A to hrozilo vyšehradské "béčko". Těším se na další díly. ()

Jara.Cimrman.jr

"Jestli zejtra neuděláš ty testy, tak tě musíme dát do béčka." Tak Vyšehrad má i béčko, to je překvapení. A na tréninku je Lavi fakt za blbce, což je taky celkem fajn. Ovšem lajnový doping od Bedýnky je vynikající a machrující Lavi na testech taky nemá chybu. On se snad v tom áčku udrží a z něj už je snadná cesta do LaLigy. Jen aby to nebyl ten prokletý Valladolid. ()