poster

Meet the Feebles

Komedie / Muzikál / Loutkový

Nový Zéland, 1989, 94 min

Režie:

Peter Jackson

Producenti:

Peter Jackson

Střih:

Jamie Selkirk
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • stilgar1
  *****

  Tak tento snímek Petera Jacksona překonal snad vše, co jsem od něj zatím viděl. Někomu se to sice může jevit hloupě, ale když nad tím člověk trošku zapřemýšlí, tak v tom dokáže najít spousty zajímavých myšlenek. Celý tento film je v podstatě jedna velká metafora a po zhlédnutí ji člověk dokáže najít snad i v samotném názvu filmu. Jednotlivé postavy divadla lze vidět jako lidi (např. ohavná moucha, která je v jedné scéně v záchodové míse a doslova se tam "hrabe v hovnech" a potom z toho vyleze, že moucha je novinářem. Ale tohle rozhodně jediný případ, pouze se mi líbil nejvíce :o)). Celé to navíc provází geniální a nechutný humor P. Jacksona, který je již tak známý z filmů jako Braindead či Bad Taste - avšak řekl bych, že zde je ten humor ještě silnější a mnohem povedenější :)). A abych nezapomněl, velké uznání si také zasluhují výborné kostýmy :) 10/10(7.2.2007)

 • PinokKio
  *****

  Nechutné. Báječně nechutné. Konečně film s mluvícími zvířátky, co se mi líbil.(10.2.2011)

 • Ruut
  ****

  Ať už Jackson v posledních letech (King Kong, Lovely Bones) šílí jak chce, tak na začátcích kariery stvořil trojici filmů, za které mu patří pomník i bez toho Pána prstenů. Po Bad Taste a Braindead další chuťovka - nekorektní, násilná, sexistická. Ano tak jsem tě miloval Petere.(6.2.2010)

 • Bloody13
  *****

  Tak tohle nemá konkurenci! Meet the Feebles si dělá prdel z tolika hnusáren, že to hlava těžce pobírá. Sex, AIDS, chlast a drogy jsou vlastně jenom špičkou ledovce. Připočtěte si tlustou hrošici se samopalem, mafiánskou krysu točící snuff, mouchu bonzačku libující si na posraných hajzlech, pohlavně nakaženýho králíka a spoustu jiných, do absurdity dotažených charakterů zvířátek, který si nejde nezamilovat! Navíc, těch pěveckých čísel není tolik, aby sebemíň nudily nebo jakkoliv brzdily neustále se navyšující tempo. Krev, hovna, zvratky - to všechno dostanete měrou vrchovatou. Bomba!(11.4.2013)

 • jojinecko
  *****

  P.J. opäť potvrdzuje, že je génius a totálny cvok zároveň. Je to vtipné, zvrhlé, násilné, milé, nechutné, romantické, vojnové, parodujúce známe filmy (napr. Lovec Jeleňov)-skrátka ďalšia old-school vychytávková úchylárna najhrubšieho zrna, kvôli ktorej na staré filmy Jacksona nedám dopustiť:)(27.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace