poster

Meet the Feebles

Komedie / Muzikál / Loutkový

Nový Zéland, 1989, 94 min

Režie:

Peter Jackson

Producenti:

Peter Jackson

Střih:

Jamie Selkirk
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lima
  ****

  Promiskuitní zajíček, moucha práskačka, kříženec slona a slepice, zfetovaná ještěrka, hrošice s kulometem...Zkrátka "Vítejte v naší show MEET THE FEEBLES!!!". A neprovokujte naší primadonu hrošici Hildu, jinak vás rozstřílí kulometem na cucky.(5.8.2002)

 • KevSpa
  *****

  Romance, porno, thriller, gangsterka, muzikál, horor a válečný film - to vše v naprosto neskutečném loutkovém snímku Petera Jacksona. Totální masakr, ve kterém cituje desítky filmů (včetně Lovce jelenů i se slavnou scénou "ruské rulety") vás prostě odrovná. Pokud vůbec netušíte, co jsou to Braindead nebo Bad Taste, tak vám můžu snad jen popřát: "dobrou chuť".(23.2.2003)

 • H34D
  **

  Chystal jsem se tento snímek nazvat satirou, jenže si pořád nejsem jist, co tou perverzní a zvrácenou loutkohrou chtěl vlastně básník říci. Dějová linka není přesvědčivě ukočírovaná, jinotaj vyjýdřený loutkami namísto herců vyšuměl do ztracena, člověk se po zhlédnutí nemůže ubránit pocitu, že i když to byl zajímavý sled originálních scének, jako celek to diváka příliš neobohatí. Myslím, že jistá rozpačitost byla úmyslná, Meet the Feebles se rozhodně nedají označit za nezajímavý film, neboť Jacksonovy jednotlivé ingredience z průměru dalece vyčnívají, jenže u mě zrovna tohle jaksi neklaplo. 5/10(26.9.2011)

 • SarumanKo
  ****

  Pozoruhodný multižánrový muzikál a personifikovaná satira na spoločenské pomery a médiá so zvrátenými Muppetmi v hlavných úlohách. Zo všetkých žánrov, ktoré Jackson mixuje, si berie len tie najzažitejšie žánrové klišé a archetypy a graduje ich do neuveriteľných polôh, ako napríklad v prípade hlavnej hrdinky Heidi. Popri tom je to ohromne vulgárne, násilné a promiskuitné, pričom kadencia nechutností občas prekračuje hranicu „potrebného“. Dobre som sa pobavil, ale určite nie natoľko, ako sa Jackson musel baviť pri natáčaní. (7/10)(20.9.2011)

 • Bebacek
  odpad!

  Eda byl na tripu nebo co..??!!??(14.10.2008)

 • - Režisér Peter Jackson nesehnal slepé náboje do M-60, tím pádem se střílelo ostrýma. (HellFire)

 • - Pokud se pozorně zadíváte na obecenstvo, uvidíte že většina diváků má na hlavě kartonové krabice, jen několik z nich jsou loutky. (HellFire)

 • - Následující loutky hráli lidé: Heidi, Bletch, Cederic, Sid, Daisy a Barry. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace