poster

Meet the Feebles

Komedie / Muzikál / Loutkový

Nový Zéland, 1989, 94 min

Režie:

Peter Jackson

Producenti:

Peter Jackson

Střih:

Jamie Selkirk
(další profese)
 • jojinecko
  *****

  P.J. opäť potvrdzuje, že je génius a totálny cvok zároveň. Je to vtipné, zvrhlé, násilné, milé, nechutné, romantické, vojnové, parodujúce známe filmy (napr. Lovec Jeleňov)-skrátka ďalšia old-school vychytávková úchylárna najhrubšieho zrna, kvôli ktorej na staré filmy Jacksona nedám dopustiť:)(27.12.2007)

 • PinokKio
  *****

  Nechutné. Báječně nechutné. Konečně film s mluvícími zvířátky, co se mi líbil.(10.2.2011)

 • Superpero
  **

  Bylo to sice fakt hodně ujetý, ale mě se z těch plyšáků ňák dělalo blbě. Bad taste a Braindead byli o hodně lepší, protože u Meet the Feebles jsem se prostě ani tak nezasmál, jasně že tam byly skvělý hlášky a to jak plyšáci točej SM porno se taky jen tak někde nevidí, ale nebýt finálního masakru a tý drogový předávky na golfovim hřišti tak nic moc.(6.8.2005)

 • playboxguest
  ***

  Na tomhle filmu jsou úplně nejzábavnější a nejchytlavější dvě věci, tou první jsou písničky, které si nemůžu přestat pobroukávat, tím druhým je kamera, která lítá tím svým známým Bad Taste stylem od postavy k postavě. Zbytek těchhle mupeťáků pro dospělé ale selhává, přesně jak už přede mnou řekl Isherwood, na zbytečně velkém množství postav, díky čemuž jednotlivé skeče nedokážou utvořit celistvý kousek. Vidět Feeblesáky v dětství, možná je tehdá považuju za kult a fláknu jim i o hvězdu víc, ale dnes, když už jsem zmlsanej smrad, co něco nakoukal, těžko. 60%(31.7.2013)

 • DJ Obelix
  *****

  Prave jsem zazil osviceni ... byla tam Hrosice, kterou podvadel manzel a ona se prezirala a nakonec pripravila krutou pomstu ... a pak taky jsem videl souloz mezi mrozem a kockou, kravou a nosalem, krysou a psem, kralikem a vsemi, co maji damske prirozeni ... a mouchu paparazzi ... a krysu rezisera porna ... a divocaka dealera ... a zabu vietnamskeho veterana ... a a a ........ TOHLE BUDU DLOUHO ROZDYCHAVAT!!! Zvracene, uchylne, vtipne, sexualni, cernohumorne, absurdni, GENIALNI - presne jak to mam rad !(14.4.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace