Meet the Feebles

Peter Jackson

Peter Jackson

Jamie Selkirk
  • Dan9K

Ona je to vlastně neskutečná debilita, pro mě chvílemi krásná a někdy velmi nesympatická. Je to trochu nepřehledné, příběh je hodně roztříštěn na velké množství postav ( ale zase měl tento fakt pěkné vyústění v závěrečných titulcích, kde zdatně parodoval všelijaké snímky podle skutečných událostí) a nepřišlo mi to příliš vtipné. To ale nevadí, nečekal jsem, že se budu smát. Musím však uznat, že film jede skutečně na plné obrátky, je plný zajímavých, přiměřeně nechutných scén a celkové zpracování je dokonale nezvyklé. A to možná bude u mě i kámen úrazu. Režisér se mi do vkusu nestrefil ani omylem. 49%(30.9.2006)

• Bachy

Bohužel...víc hnusu než absurdity a šílenství. Já bych raději opačný poměr.(2.5.2015)

Lepšie ako Bad Taste, horšie ako Braindead. Feebles nie sú ľudia, aj keď majú všetky ich charakteristické znaky. Mrzí ma len zakomponovanie muzikálu do tohto dielka, lebo pesničky dodžubú dej a určite nie sú veľmi kvalitné (až na jednu s posledných skladieb Sodomie). Inak podobne ako v Bad Taste nechutnosti na každom kroku, niekedy vtipné, inokedy nie. Čakajte aj muchu kŕmiacu sa na hovne, drogy, porno s kravou :) Hodinu a pol pozerať na nechutné bábky však nemusí byť pre každého.(25.9.2008)

Jackson má spoustu opravdu blbých nápadů a nebojí se je použít...:-))(17.1.2007)

Tento film bude možná největším Jacksonovým úletem. A to je už co říct. Roztomilé loutky (jako z dětských filmů) zpívají, souloží, fetují a nakonec se i vraždí. Tu a tam pronesou také nějakou tu nezapomenutelnou hlášku. Ježkovi už budu navždycky říkat jahelníku. (Nemůžu tu nezmínit, vzhledem k tomu, že jsem viděla film na Letní filmové škole, výborný výkon překladatele. Bylo znát, že si dal s překladem práci a našel například i české ekvivalenty pro zřejmě na Novém Zélandě užívané léky. Proti zvyklostem běžným na festivalech své role odehrál a ne jen odříkal a jako bonus dokonce i zpíval.)(29.1.2004)