Meet the Feebles

všechny plakáty

Poznejte nejdivočejší a nejbizarnější show v režii Petera Jacksona! V loutkové, velice nemilosrdné satiře na centrum zábavního průmyslu a la Hollywood uvidíte vedle pozlátka i bahno neřesti, drog, tvrdého porna a nejšpinavější korupce. Jako třešnička na dortu pak čeká zamilovaný příběh zhrzené hrošice Heidi. (HOODY)

Zoidlord

Film, ve kterym plyšáci zpívaj, tančej, fetujou, souložej a znásilňujou a natáčej porno. Taky film, ve kterym hrošice rozstřílí celý divadlo kulometem. Film, kde zajíček onemocní závažnou pohlavní chorobou a kde se moucha v záchodové míse nemilosrdně láduje výkaly. Film, ve kterém nás strhne vyprávění krokodýla o tom, co zažil ve Vietnamu. Co víc dodat? Prostě paráda. P.S. : Navíc mi rozšířil obzory onen "nasal sex" :D ()

kitano

Na Jacksonov Braindead nedam dopustit - je to sice riadne uletene, ale vsetko v ramci zanru (horor/komedia) bezchybne funguje. Meet the Feebles je vsak prilis nezaraditelna vec (v podstate je to taka sialena verzia muzikalu Singin' in the rain) a Jacksonov "humor" je tu dovedeny do miestami skutocne nechutnej podoby - proste to casto prekrocovalo hranicu, ktoru som schopny akceptovat ako zabavu. Nenudil som sa, to nie, ale par uletov mi dost znechutilo cely film. Musim vsak povedat, ze pracu s babkami/maskami/kostymami v tomto filme naozaj obdivujem - nic podobne som urcite nevidel. Ako som vsak povedal - ak Jackson, tak radsej Braindead a ak nieco podobne, pri com som sa dobre bavil, tak radsej Ready teddy death. (5/10) ()

VerteX

Nevím, jestli mám dát odpad nebo pět hvězdiček. Meet the Feebles je film, který kromě Jacksona není nikdo schopný natočit a nyní už ani sám Jackson. Nemyslel jsem si, že může být něco ještě mnohem mnohem absurdnějšího než Braindead, ale tohle... Zvířátka, porno, Vietnam a drogy. Moucha jako reprortérka blesku, králík s AIDS, hroch s kulometem. Nicméně na prvním místě u mě zůstávají Braindead. ()

Dan9K

Ona je to vlastně neskutečná debilita, pro mě chvílemi krásná a někdy velmi nesympatická. Je to trochu nepřehledné, příběh je hodně roztříštěn na velké množství postav ( ale zase měl tento fakt pěkné vyústění v závěrečných titulcích, kde zdatně parodoval všelijaké snímky podle skutečných událostí) a nepřišlo mi to příliš vtipné. To ale nevadí, nečekal jsem, že se budu smát. Musím však uznat, že film jede skutečně na plné obrátky, je plný zajímavých, přiměřeně nechutných scén a celkové zpracování je dokonale nezvyklé. A to možná bude u mě i kámen úrazu. Režisér se mi do vkusu nestrefil ani omylem. 49% ()

joker2

Tak toto bych od Petera Jacksona nečekal. Pět hvězdiček pro děti: rozhodně tento film není pro vás! Co se odehrává od začátku do konce hraničí s hranicí vkusu a jen silné nátury vydrží až do konce, kdy se zajíček pozvrací v přímém přenosu. Scénář je vymazlený a podsvětí temné jak ve filmech Guye Richieho. Animace brutálně neumělé až si člověk někdy říká, zda v loutkách nejsou lidi jako v Teletubies. Zejména v případě golfového turnaje to tak vypadá. Peter Jackson jede jako vždy na efekt a film zanechá silný dojem. Člověk už nikdy neuvidí ty roztomilé loutky z Ameriky (Muppet Show) jako roztomilé bytůstky. New Zealand rocks!!!! Peter Jackson je geniální a s tím nic nenaděláme. S otázkou, v kterém filmu nejvíce odhalil svou duši asi budeme dlouho tápat. Bylo to v mozekžeroucích Vesmírných kanibalech, kde běhal s odhaleným mozkem nebo v gore-core Živých mrtvých, kde hrábl na dno komediálním hororům (že by ho Zombieland překonal?), nebo snad v neúspěšné duchařině s Johny Deppem a la Beetlejuice? Nebo snad umělecká Nebeská stvoření s Kate Winslet? Já se domnívám, že to bylo v cimrmanovském příběhu o zneuznalém režisérovi z této nádherně zelené země Zapomenuté stříbro. Ale možná to bylo v této parodii na showbusiness. Anebo to bylo v King Kongovi, poctě klasickému filmovému řemeslu? ... ()

• Režisér Peter Jackson nesehnal slepé náboje do M-60, tím pádem se střílelo ostrýma. (HellFire)
  • Následující loutky hráli lidé: Heidi, Bletch, Cederic, Sid, Daisy a Barry. (HellFire)

Cage a hladový králík

Cage a hladový králík

27.11.2009

S králíky nejsou žerty. Víme to už od dob Meet the Feebles či Monty Python a Svatý Grál. Film Rogera Donaldsona sice nese téměř disneyovský název The Hungry Rabbit Jumps, ale ve skutečnosti půjde o… (více)