Meet the Feebles

všechny plakáty

Poznejte nejdivočejší a nejbizarnější show v režii Petera Jacksona! V loutkové, velice nemilosrdné satiře na centrum zábavního průmyslu a la Hollywood uvidíte vedle pozlátka i bahno neřesti, drog, tvrdého porna a nejšpinavější korupce. Jako třešnička na dortu pak čeká zamilovaný příběh zhrzené hrošice Heidi. (HOODY)

Rocky88

Spousta žánrů, spousta zvířátek, spousta zvrhlostí, spousta zábavy. Je až neuvěřitelné, kolik nápadů nám tu Jacskon představí, s jakou grácií a nadšením ( které ovšem čiší z každého jeho počinu ) celou tuhle hovadinku dokázal natočit. Vrcholem jsou asi scény natáčení pornofilmů, parodie na Deer Huntera a závěrečné představení hrošice Heidi s M60. Na tu by byl krátkej i John Rambo :D ()

stilgar1

Tak tento snímek Petera Jacksona překonal snad vše, co jsem od něj zatím viděl. Někomu se to sice může jevit hloupě, ale když nad tím člověk trošku zapřemýšlí, tak v tom dokáže najít spousty zajímavých myšlenek. Celý tento film je v podstatě jedna velká metafora a po zhlédnutí ji člověk dokáže najít snad i v samotném názvu filmu. Jednotlivé postavy divadla lze vidět jako lidi (např. ohavná moucha, která je v jedné scéně v záchodové míse a doslova se tam "hrabe v hovnech" a potom z toho vyleze, že moucha je novinářem. Ale tohle rozhodně jediný případ, pouze se mi líbil nejvíce :o)). Celé to navíc provází geniální a nechutný humor P. Jacksona, který je již tak známý z filmů jako Braindead či Bad Taste - avšak řekl bych, že zde je ten humor ještě silnější a mnohem povedenější :)). A abych nezapomněl, velké uznání si také zasluhují výborné kostýmy :) 10/10 ()

Zoidlord

Film, ve kterym plyšáci zpívaj, tančej, fetujou, souložej a znásilňujou a natáčej porno. Taky film, ve kterym hrošice rozstřílí celý divadlo kulometem. Film, kde zajíček onemocní závažnou pohlavní chorobou a kde se moucha v záchodové míse nemilosrdně láduje výkaly. Film, ve kterém nás strhne vyprávění krokodýla o tom, co zažil ve Vietnamu. Co víc dodat? Prostě paráda. P.S. : Navíc mi rozšířil obzory onen "nasal sex" :D ()

Mata

Tak to byl hit loňský filmový školy, spousta citací, spousta žánrů, apousta výkalů, krve, sexu a roztomilých zvířátek, vše zárámované do kombinace klasické love-story a povídkového filmu o jednotlivých creaturách, neboť postavami protagonisty nazvat nelze. 4 za vietnamské trauma, HIV vs. příušnice, mrkvičku a zamilovaného ježka. To se vážně musí vidět. ()

Bloody13

Tak tohle nemá konkurenci! Meet the Feebles si dělá prdel z tolika hnusáren, že to hlava těžce pobírá. Sex, AIDS, chlast a drogy jsou vlastně jenom špičkou ledovce. Připočtěte si tlustou hrošici se samopalem, mafiánskou krysu točící snuff, mouchu bonzačku libující si na posraných hajzlech, pohlavně nakaženýho králíka a spoustu jiných, do absurdity dotažených charakterů zvířátek, který si nejde nezamilovat! Navíc, těch pěveckých čísel není tolik, aby sebemíň nudily nebo jakkoliv brzdily neustále se navyšující tempo. Krev, hovna, zvratky - to všechno dostanete měrou vrchovatou. Bomba! ()

• Následující loutky hráli lidé: Heidi, Bletch, Cederic, Sid, Daisy a Barry. (HellFire)
  • Pokud se pozorně zadíváte na obecenstvo, uvidíte že většina diváků má na hlavě kartonové krabice, jen několik z nich jsou loutky. (HellFire)
  • Režisér Peter Jackson nesehnal slepé náboje do M-60, tím pádem se střílelo ostrýma. (HellFire)

Cage a hladový králík

Cage a hladový králík

27.11.2009

S králíky nejsou žerty. Víme to už od dob Meet the Feebles či Monty Python a Svatý Grál. Film Rogera Donaldsona sice nese téměř disneyovský název The Hungry Rabbit Jumps, ale ve skutečnosti půjde o… (více)

Časové pásmo bylo změněno