Meet the Feebles

všechny plakáty

Poznejte nejdivočejší a nejbizarnější show v režii Petera Jacksona! V loutkové, velice nemilosrdné satiře na centrum zábavního průmyslu a la Hollywood uvidíte vedle pozlátka i bahno neřesti, drog, tvrdého porna a nejšpinavější korupce. Jako třešnička na dortu pak čeká zamilovaný příběh zhrzené hrošice Heidi. (HOODY)

john.h

Něco tak úchylnýho jsem dlouho neviděl. Nechápu jak Peter Jackson mohl natočit úplně normální trilogii Pána Prstenů. ()

Akvarista

Nádherně ujetý, přesně tak jak to mám rád... Ale není to tak vtipný jako Braindead nebo Bad taste, takže pět hvězd tomu dát nemůžu. ()

Pavew

Celý film je tak na 4 *, ale za ten závěr musím dát pět! Pokud se vám líbí Braindead, nebo Bad Teste, tak neváhejte. Opravdu královská zábava. ()

kubilov

Co se týče nápadu, jde o velmi chytré zobrazení zákulisí nejen Hollywoodu. Problém však nastává ve zpracování. Loutkový look může někomu možná připadat kvalitní, ale pro mě je to jen málo přehledné a příliš dětinské. Kdyby Jackson zachoval scénář a jen ho upravil tak, aby postavy mohly hrát herci a s nimi to i natočit, bylo by mé hodnocení daleko vyšší. Takhle mě Meet the Feebles příliš nezaujal. ()

LukeKiller

Peter Jackson. Peter Jackson... Natočil toto. Šialenú bábkohru kde sa fetuje, šuká, strieľa, praskajú hlavy a točí porno. Pri každej ďalšej scéne si hovoríte, že nič obskúrnejšie nemôže prísť. Ale ono príde a to hneď v ďalšej scéne. Tento film sa dá buď obdivovať, alebo nenávidieť. A nič medzi. ()

Romulus007

Tak toto je opravdu bezkonkurenční nekomerční Jacksonovo dílko. Řekl bych, že ani všechny tři díly Pána prstenů dohromady se s tímto snímkem nemohou srovnávat. Jedná se o velice fekální komedii, kdy plyšáci žíjí život gangstrů a dalších příživníků nebo otroků co obklopují tuto spodinu. Scénky jsou prošpikovány humorem. Tento film si užije každý otrlejší divák co nebude mít předsudky k tvorbě tohoto typu. Každý plyšák vydal ze sebe opravdu excelentní výkon při ztvárnění jeho postavy :-). Neviděl jsem zatím podobný kousek, který by dokázal ztvárnit muzikál, porno, gangsterku, romantický a akční film v jednom loutkově hraném filmu. Naprosto bezkonkurenční je blicí scéna králička, kdy má dojít k jeho životnímu vystoupení v jeho kariéře :-). A úvodní znělka Meet the Feebles, která provází celý film vám z hlavy taky jen tak snadno nevyklouzne. Prostě Peter Jacskon by se neměl zahazovat s celovečerníma filmama typu Pán prstenů, ale měl by pokračovat v této tvorbě. Bez dalších komentářů hodnotim tento film na 100%, tedy pět hvězdiček a doporučuji ho shlédnutí, nejenom těm silnějším povahám:-) ()

Skeevee

Naprosto vybornej filmik jen pro silnejsi povahy, misty je to fakt hnusny, misty je to ukrutne vtipny... =) to nejlepsi ze vsech zanru a toceni porna me fakt dostalo ;) Takovouhle "uchylarnu" clovek nemuze cekat od nikoho jinyho, nez od Petera...a paxe nelze divit, ze to dopadlo na 5 hvezd =) ()

sibskyn

Originální nápad, za všechny prachy. Bohužel, mě to vůbec nebavilo. Ale je zajímavé sledovat na čem Jackson pracoval, ve svých začátcích. ()

Cever

WOW..... K tomuhle filmu se sluší říct jenom to, že je to totální píč****a. Jestli si ten film chcete někdo užít, tak jedině jako sfetovanej, protože jinak ten film si neužijete. Je to neskutečná zábava od začátku až do konce, a člověk se ani v jednom momentě nenudí. Je to velice přehnaný film a někdy jsem si říkal jako kdyby ho vymysleli pětiletý děcka, ale i tak žasnu, protože to jak je to natočené a od vyprávěné je prostě TOP. Peter Jackson dokázal natočit výbornou ulítlou komedii, která je ve všech směrech tak moc blbá, až je skvělá, protože tohle jsou MEET THE FEEBLES!!!! ()

Radek273 odpad!

Něco by se prostě do loutkového (kresleného, animovaného) ztvárnění dávat nemělo. Jasně, naprat to do hraného, bude to trochu obtížnější tvorba než s anonymními a "nevinnými" kostýmy, loutkami. Už snímek Buchty a klobásy (2016) leccos zbořil či do jisté míry spíš pošpinil, ovšem tohle je zcela jiný, odpornější kalibr. ()

JaMi

Tohle jsem opravdu nečekal. Nářez. Má to v sobě všechný mé oblíbené žánry od černé komedie po porno. ()

Cage a hladový králík

Cage a hladový králík

27.11.2009

S králíky nejsou žerty. Víme to už od dob Meet the Feebles či Monty Python a Svatý Grál. Film Rogera Donaldsona sice nese téměř disneyovský název The Hungry Rabbit Jumps, ale ve skutečnosti půjde o… (více)