Ve spárech ďábla

• USA The Possession of Hannah Grace (více)

Otřesný obřad vymítání ďábla se vymkne kontrole a vyžádá si život mladé ženy. O několik měsíců později má Megan Reedová (Shay Mitchellová) službu v noci v pitevně, kam přivezou znetvořené mrtvé tělo. Megan, která je uvězněna sama v podzemních chodbách, začne mít strašlivé vidiny a zmocní se jí podezření, že tělo je posedlé nemilosrdnou démonickou sílou. (Falcon)

Eventyrer

Jeden z filmu kedy záporákovi divák drží palce viac ako hlavnej postave. Dej predvídateľný, napätie takmer žiadne. Okrem démonickej blondýny tam nebolo nič dobré a záver úplne odfláknitý. ()

Likan7

Jste tak trochu nestálá bývalá policistka, která má psychické problémy - to beru. Pracujete v moderní márnici na noční a dějí se Vám divné věci (rozsvítí se světla, něco jste slyšela) - to beru taky, nevíte, jestli si s Vámi jen nehraje mozek a rozhozená psychika, však nahoře jsou hlídači a všechno je ok. Jenže v žádným případě neberu situaci, kdy jste na toaletě a přikutálí se Vám míček. Vy se na něj díváte a pak ten míček čapne nějaká ruka. Co uděláte vy? Nic. Jste vyděšená a jděte si hrát zpět na Google. Neutečete, nikomu to neřeknete a jdete dál. Chování postav tu je jak po lobotomii, všichni se chovají jako dementi. A to nepřemýšlím ani na tom, že musí být vlastně strašně vtipný vidět tu zlou holku házet si s míčkem, aby to naše hrdinka slyšela a bála se. Taky vám to přijde jako totální hovadina? Taky to tak je. Díky takovýmu nepřirozenýmu zlu ala holčička z Nenávisti tu je sice pár fajn scén, ale ve finále to je jen prvoplánovitá lekačka, která k ničemu lepšímu nevede. Rozhodně vám z fleku vyjmenuju xy lepších duchařských filmů z posledních, které jsou lepší. Třeba zrovna Tajemství smrti slečny Neznámé z roku 2016. ()

Comida

The Possession of Hannah Grace je překvapivě horší snímek než jsem čekal. Nicméně musím pochválit začátek. Pro pochopení, tím nemyslím hroznou scénu exorcismu, ale tu kdy hlavní postava běží zatímco nám před očima problikává mrtvá Hannah Grace, přitom okolo vidíme jména (ne)herců a dalších. Takové dalo by se říct intro. Já si říkám:třeba to nebude tak hrozné. Na film jsem šel do kina s tak nízkým očekáváním že nižší už ani nemohlo být, a přesto po tomto úvodu se naděje pomalu ztrácela. Celý děj je doprovázen chabými hereckými výkony (tedy hlavní herečka zase tak špatně na tom nebyla) kterým nepřispívá ani stupidita postav v samotném filmu. Tudíž zamilovat si nějakou tu postavu nešlo a když umírali tak mi to bylo vcelku jedno. Naopak. U jedné fakt otravné jsem byl rád že se ho/jí autoři zbavili (nechci spoilerovat). Takže a jaký je film tedy po stránce děsu vzbuzujícího snímku? Vlastně se jedná o podprůměrný horror se skoro vůbec nevyužitým prostředím márnice. U tohoto snímku (jako u většiny dnešních "hororů" bohužel) platí že čím víc jumpscarů, tím víc penízek do pokladničky. No jistě. Touto teorií se hloupě řídí skoro každý "režisér". Ano, trochu jsem se bál. Ale jen ze začátku, a když jsem prohlédl o co se film snaží, jediný z čeho jsem měl obavu bylo to že dostanu infarkt a poslední co uvidím bude tohle. Později jsem se přestal bát, nýbrž skoro všechny lekačky, až možná na jednu, vůbec nefungovali. Jako by někdo stál před plátnem a říkal:Pozor, a teď to přijde! Proto mi přišlo až úsměvné jak někteří puberťáci skoro při každém tom BAF skákali ze sedaček. Tím chci říct že Ve spárech ďábla je podprůměrný film který spíš ocení laici kteří se vydávají za hororové fanoušky. Tak si vlastně připadám že jsem expert. Každopádně opravdové znalce varuji ať se snímku vyvarují jako čert kříži. 4/10 (jeden bod za úvod). ()

Shanen29

Opět nepovedený horor o vymítání a taky jsem skočil na úvodní trailer a tvrdě jsem dopadl.Stále ale čekám na opravdu povedený exorcismus,ale přemýšlím komu napsat aby se zhostil režie a scenáře. ()

ANTYCHRYST

Nechápu to nízké hodnocení... koukám na horory pravidelně..a po dlouhé době.. konečně! Něco co stojí za to... :) Hnedle úvodní vymítaci scénka je dosti povedená...(mám pro ně slabost).. Jakmile se děj přesune do márnice má to své kouzlo.. atmosféru.. pár dobrých lekaček..:) já jsem spokojen a 3x hurá... po těch sragorach který jsem poslední dobou viděl.. zase jednou něco povedeného.. 75% márnice je dosti ponurá a dobře udělaná..tam by se makalo...:) :) Tvl...ani za nic...:) PS: přítelkyně jak se lekala tak tady krom křiku..:) byla občas stejně vykloubena jak ta posedlá..:) ()

G04T

Rozhodně jsem čekal něco víc, alespoň nějakou atmosféru, která samozřejmě chyběla. Trailer vypadal tak dobře, že jsem se nemohl dočkat, kdy a kde mohu vidět tento "horor" online. Každopádně... Nulová atmosféra, údajně posedlá Hannah Grace vypadala nesmírně směšně, k tomu ještě to modrý oko že "znak ďábla" nebo co, to mě taky dostalo. V tomhle filmu se vlastně nic naděje, až ke konci. Převážně uvidíme, jak se pořád otvírají dveře od čehosi, nějakýho Davida a nakonec bezatmosférická Hannah Grace na konci. Dávám jednu hvězdu za hezkou herečku a za zvuk. Jako horor to vůbec nefunguje ale jako challenge "zkus vydržet co nejdéle sledovat tuhle prkotinu" je těžký. Sakra,ted si uvědomuji, že jsem tímhle skvostem ztratil 80 minut svýho života úplně zbytečně a ještě k tomu dobrovolně. ()

Alois88

A máme tu další horor. Další kousek ze žánru, ke kterému jsem asi nejkritičtější, ale zároveň mě nikdy neomrzí. Tohle nebyl špatný pokus. Opět oceňuji snahu neděsit jen lekáním, ale budovat atmosféru. V tomto případě bohužel marně. Film byl extrémně předvídatelný, postavy se občas chovaly hrozně pitomě. A mimo hodnocení filmu: v té Americe teda mají márnice. Při všech těch high-tech vymoženostech jsem měl pocit, že hrdinka pracuje v Oblasti 51. ()

Najt

Tohle mě bavilo a líbilo. Není to o duchařině, je to o satanovi, ďáblovi a posednutí. Film je za 3* ptž je to dobrej průměrnej horor, ale ta atmosféra, mňam, proto 4. ()

ShiShinka

Takový ten klasický novodobý horor pro blbce, s přemýšlením nahlas, přímočarým dějem a srandovním cgi. Not great, not terrible. PS: Kolikrát mám zařvat "Střel ju do teho oka!!", aby to udělala? Pak se može divit, že dopadne tak, jak dopadla. ()

movemat

Prostredie skvelé, herci sympatickí, ale dejovo to stálo za starú belú. Zrejme si to uvedomovali aj tvorcovia, ktorí tomu dali podpriemernú stopáž, keďže na viac to naozaj nemalo. Šedý, rýchlo zabudnuteľný priemer. Slabé 3☆. ()

Mamlas odpad!

Fatal sračka. Umřelá holčička se svítícíma očima nechce skutečně umřít. Na pitevně leze po stěnách, na dálku zvedá lidi do výšky, vydává "strašidelné" zvuky, všechny přepere... ()

Pitryx

Tak nejdříve jsem zklamaně pyskoval, mylně se domnívaje, že půjde o další kravinu alá Exorcista. Proto jsem byl rád že jsem se mýlil. No, dlouho mi ta radost nevydržela a přemítal jsem, že napíši obsah takto: „Bývalá policistka dělá v márnici. Něco se jí zdá, a tak chodí po chodbách a všech čertech. A stále chodí a někam načumuje. Furt chodí po chodbách“. No, nebo tak nějak bych to napsal. Ale nakonec, nebylo to zas tak hrozné. Trikaři se rozhodně nepředřeli a maskéři s nimi. Scénář nepřinesl nic nového a také měl občas kratičkou hluchotu. Dám tedy čtyřicítku s tím, že podruhé vidět vůbec netřeba. ()

Solverino

Celkově docela slabé, potenciál tam byl, ale nevyužitý. Už mi začíná být otravné koukat na "horror" kde se pořád všichni chovají jako idioti. Nebylo by tam něco trochu lepšího? ()

horor2

Neurazí - nenadchne a je to škoda, protože trailery vypadaly hodně dobře. Když porovnám třeba s Tajemství smrti slečny Neznámé, které je podobné, tak hodně velká bída. Pár momentů bylo celkem dobrých a začátek sliboval skvělou hororovou podívanou, jenže bohužel... :-( Slabších 60% ()