Dick dostane přátelskou radu, aby si užíval života, ale okamžitě ji ignoruje. Rachel se dozví informace o minulosti své mámy. (Netflix)

Lenka.Vilka

Tenhle typ dílů moc nemusím. Po celém together udělali zase separate. To ve vlaku bylo ale dobré. Věc s Donnou byla trochu horší. Těžko se asi pochopí, když si zvolili jinou cestu a přístup. Ale tak, pomohla, takže k něčemu dobrá byla...Ale to Rachel. Takže už to "kdo jsem" tuší všichni. Ups... ()

SpaceOdyseus

Ze by se nam ten pribeh i nekam posunul? Na to, ze jde o osmy dil, nic moc teda. A proc tam byla ta cela sekvence ve vlaku? Nemohli scenariste vymyslet lepsi zpusob, jak do pribehu zapasovat nejakou akci? ()

• Věta „I wonder what the penguin's doing right now,“ kterou pronese Dick (Brenton Thwaites), je odkazem na Tučňáka, jednoho z komiksových nepřátel Batmana. (NiWi)
  • V epizodě Donna několikrát zopakuje Dickovi, že je starší, chytřejší a krásnější než on. Ve skutečnosti je její představitelka Conor Leslie o dva roky mladší, než Brenton Thwaites, představitel Dicka Graysona. (NiWi)
  • Díl se přímo hemží odkazy na Batmana. Poprvé v sérii zazní zmínka o Justice League, Donna Troy (Conor Leslie) pak mluví o „Dianě“, čímž myslí Wonder Woman. Kromě těchto jmen se také mluví o Jokerovi, úhlavním nepříteli Batmana. (NiWi)