Piercing

Reed (Christopher Abbott) jede na služební cestu. Políbí svou ženu i synka na rozloučenou, ovšem místo oblečení si do kufru sbalil kartáček na zuby a vražedné nářadí. Všechno je pečlivě naplánováno – ubytovat se v hotelu a zabít nic netušící oběť. Jedině tak se zbaví ďábelského nutkání a bude moci pokračovat v roli příkladného manžela a otce. Reedovo vražednické dobrodružství se však vydá hodně nečekaným směrem poté, co do jeho pokoje dorazí svůdná prostitutka Jackie (Mia Wasikowská). Nejprve jen tak relaxují a dostávají se do nálady, ale když dojde k neočekávanému vyrušení, oba začnou střídavě přebírat kontrolu nad situací. Má snad Reed vidiny? A kdo vlastně hraje koho? Ještě než tahle noc skončí, odehraje se děsivá noční můra, a Reed s Jackie zpečetí svůj vztah krví. (Cinemax)

Cinematrix

Mia Wasikowska je možná dobrá herečka, ale do role svůdné prostitutky se vůbec nehodí, protože tý bych nedal za escort ani 9 korun. Úchylná japonská předloha z toho čišela na 100 honů a čím víc jsem tuhle zvrácenost sledoval, tim víc jsem si uvědomoval, že nejsem Japonec. Nicméně počkal jsem si na konec, což jsem neměl dělat, protože jsem dostal přesně to, čeho jsem se obával, že dostanu; nudnou pointu ve stylu 50 odstínů šedi. Takže varování všem divákům Čsfd: bacha na hnusný prostitutky! ()

ANTYCHRYST

Dobrý noo.. chtěl si trošku vyhodit z kopitka..a na hotelu krapet podráždit a kuchnout nějakou rajdu... Měl ji tam..ani ji nevojel..ani nezmasakroval... běhna se pobodá sama...a když už ho má zase ona doma...tak opět žádná jebačka.. jen ho párkrát štrejchne kleštěmi...:( :( To mohl tak pěknej film pro úchyly.. 15% konec o lejnu.. ()

ledzepfan

Já bych to rád ohodnotil nějak lépe, ale tady fakt není moc kde brát. Film je sympatický spíš tím co slibuje a čím by mohl být, než tím čím opravdu je.. Nenajdou se v tom ani místní řezníci, ani úchyláci, ani retro freaks a asi ani čtenáři předlohy.. Krom fajn stylizace a zajímavě hrající Mii tu není vlastně nic co bych si zapamatoval, co by mě nadchlo, vzrušilo či rozrušilo :/ ()

dubinak

Stylová bizarní nevídaná jednohubka, která svým příběhem nejspíš ale neuchvátí, ba naopak někoho otráví, protože od té doby, co se jde vypointovávat, to dosti sklouzne dolů a smázne to jakékoliv naděje na uspokojivý konec.. Za mě je to v podstatě nedodělané a víceméně nevyužité téma, ač rozjezd sliboval a naznačoval příjemně originální pojetí. ()

slunicko2

Napínavý kurs sadomasochismu pro pokročilé plný překvapení. 1) Je obtížné zobrazit podobné téma, aby film byl přesvědčivý, nenudil a současně to nebylo porno. Většina akce zůstává v rovině náznaku, kritizuje komentátor darkrobyk***. Ale to je přesně to, co se mi na filmu líbí. Práce s fantasií diváka._____ 2) Vtipná pointa (jak v ní může někdo vidět otevřený konec?) posunula film přesně do polohy, kam patří._____ 3) 28letý režisér a spoluscénárista Nicolas Pesce má budoucnost před sebou._____ 4) Zaujal mě 32letý velmi přitažlivý Christopher Abbott (Reed). No jak by taky ne:)_____ 5) Určitě bych tuto nepříliš vinnou hříčku nezařadil mezi horory...a vlastně ani mezi thrillery. ()

• Celosvětová premiéra proběhla 20. ledna 2018 na filmovém festivalu Sundance. (ČSFD)