Piercing

Reed (Christopher Abbott) jede na služební cestu. Políbí svou ženu i synka na rozloučenou, ovšem místo oblečení si do kufru sbalil kartáček na zuby a vražedné nářadí. Všechno je pečlivě naplánováno – ubytovat se v hotelu a zabít nic netušící oběť. Jedině tak se zbaví ďábelského nutkání a bude moci pokračovat v roli příkladného manžela a otce. Reedovo vražednické dobrodružství se však vydá hodně nečekaným směrem poté, co do jeho pokoje dorazí svůdná prostitutka Jackie (Mia Wasikowská). Nejprve jen tak relaxují a dostávají se do nálady, ale když dojde k neočekávanému vyrušení, oba začnou střídavě přebírat kontrolu nad situací. Má snad Reed vidiny? A kdo vlastně hraje koho? Ještě než tahle noc skončí, odehraje se děsivá noční můra, a Reed s Jackie zpečetí svůj vztah krví. (Cinemax)

ANTYCHRYST

Dobrý noo.. chtěl si trošku vyhodit z kopitka..a na hotelu krapet podráždit a kuchnout nějakou rajdu... Měl ji tam..ani ji nevojel..ani nezmasakroval... běhna se pobodá sama...a když už ho má zase ona doma...tak opět žádná jebačka.. jen ho párkrát štrejchne kleštěmi...:( :( To mohl tak pěknej film pro úchyly.. 15% konec o lejnu.. ()

Shanen29

No,počkám si na jeho příští filmík( Grudge) a mýsím,že určitě propracovanější bude.,ikdyž Piercing špatný nebyl. ()

Mamlas odpad!

Ošklivá zmagořelá běhna a neschopný zmagořelý trouba v jednom z nejtupějších a nejnudnějších filmů, které jsem částečně viděl. ()

honzic

Ne úplně tradiční náměť, trochu překombinované a nakonec bez jasného závěru, takový ten art na zamyšlení. Takže nejzajímavější na celém filmu je posledních 5 minut animace budov s pěknou melodií. Hodnocení: 55 % ()

Krocan

Vymazlená stylizace. Správně divný film, který má pár nepříjemných momentů, ale nikdy to není vyloženě hnus. Jen trochu zamrazí v zádech, ale není potřeba zavírat oči :-) V rámci Festivalu otrlého diváka promítání předcházela performace lidí z tetovacího a piercingového studia Hell, která obsahovala i napíchávání na háky. To nemohl film už nijak trumfnout. Brr. ()

Dupac

U Christophera Abbotta to ze začátku vypadá na laktační psychózu, následně na nedostatek herecké erudice, načež se ve finále dozvíme, že za jeho nepochopitelným chováním bude zřejmě jisté jinošské trauma. Piercing postrádá osobitost, kterou umí do filmů dostat třeba Lynch, S/M praktiky mají daleko do tělesnosti tak, jak ji umí podat Cronenberg. Největší deviza je sexy/nesexy Mia Waskikowska, která do toho v klíčové scéně s piercingem taky nejde naplno a záběry a střih jsou poměrně okatě udělány tak, aby dekolt mohla rozepnout dublérka. Těžko říct, jestli z mladého pana režiséra něco bude. 50 % ()

Accuphose

Scénář, pohnutky postav a provedení, jsou totálně mimo mísu, takže metaforicky řečeno: chlap bez koulí v parodii na Pretty Woman s ohledem na genderovou vyváženost, pod taktovkou Zdeňka Trošky. Pozitivní je, že hlavní představitelka ve mně asociuje trošku odvázanější Bjork... Počkat, ale Zdeněk Troška netočí ve stylu Dannyho parťáků.. Obecně mi nevadí filmy mimo, ale musí fungovat. Ve finále je z toho přes veškeré pokusy beztvará šmíra. Jedna hvězda za vizuál/kameru... ()

lineker

Od samého začátku je to film o čekání. O čekání na další vývoj, na závěrečnou pointu. Na cestě vás čeká zvrhlost, temnota, bizarní úchylárny. Mia nám holt vyrostla a s králíkem si už nevystačí. ()

Bion

Atmosféra fajná, hudba ušla, náznaky retro-filmového sadomaso žánru postešilia divákovu zvedavosť aj keď závádzajú a sľubujú niečo viac ako len hru na mačku a myš bez hlbšej pointy, čo je naopak naozaj škoda pretože takéto konce zabíjajú rozvláčnené filmy od ktorých čakáte práve ten záver a koniec zistíte, že nesmerovali nikam skoro ako táto recenzia zhrnutá v jednej nezmyselnej vete s množstvom chýb . ()