Čtvrtý návrat Adama Greena do strašidelné, krví zalité bažiny v rámci jeho oblíbené slasherové série. V roce 2007 došlo uprostřed bažin v louisianském Honey Islandu k brutální vraždě více než 40 lidí. Andrew (Parry Shen), jediný přeživší tohoto děsivého masakru, tvrdí, že je za něj zodpovědný Victor Crowley (Kane Hodder), který je místními považován za pouhý mýtus. Jeho tvrzení jsou lidmi brána na lehkou váhu, ale když se pak shodou okolností ocitne na místě původní tragédie, a hrozivý Crowley je nešťastnou náhodou vzkříšen k životu, musí dojít k nevyhnutelnému střetu Andrewa s krvežíznivým duchem své minulosti. (Israha)

Wade

Mám celkem rád sérii Hatchet a nejhůře hodnocený díl byl do dneška druhý který dostal 3 hvězdy. Čtvrtý je pro mě velké zklamání vždyť tenhle díl nemá žádný humor a gore je takové meh. Celou dobu jsem čekal kdy přijde ta chvíle ve filmu a já se začnu bavit bohužel chvíle,ale nepřišla. Od jedné hvězdy zachránila film přece jen nakonec moje oblíbená Danielle Harris ta si sama pro sebe ukradla 1*. 24% ---- 3/10 IMDb ()

iXtr3m3

Jedna z milosti. Ale rana do hlavy. Na odpad to možno ešte kvôli gore efektom nie je, ale tá stupidita a lacnosť z toho tak sála, že je to objektívne odpad. ()

Corpsegrinder

Absolutně bez nápadu, vtipu či kouzla předchozích dílů. Špatně napsaný, bez gradace a pořádnýho konce. Natáčení byla asi prdel ale koukat na to stálo za hovno. ()

Paldiny

Štvrtý film od louisianských lesov je ale trochu iný, nemá metalový otvaráčik, má potitulkovú scénu a medzi tým rečou satiry poukazuje na všetko dnešné, počnúc víkendových hviezdičiek talk show, samozvaných veľkých blogerov a marketérov snažiacich sa vytiahnuť z tej najtragickejšej udalosti aj posledný dolár. Mám pocit, že duchovný otec série mal už plné zuby toho čo videl v šoubiznise a takýmto spôsobom nahromadenú pachuť chcel zo seba dostať von. A myslím, že sa mu to aj podarilo. Nielenže prekvapil fanúšikov tým najoriginálnejším spôsobom, ale dokonale mu vyšlo si vypestovať odpor voči každej jednej postave. Pochybujem, že som bol jediný, kto im prial pomalú a bolestivú smrť. Výnimku tvoril iba Aziat, ktorý v bitúnkovej tetralógii hral doposiaľ v každom diele, no až teraz si rolu zopakoval. Nebudem ale klamať, keď poviem, že mi mlžný opar plný dusna, blata a munície prišiel o čosi bližší. ()

wampire23

Milujem sériu Hatchet. Prvý diel je podľa mňa jedným z najlepších gore hororov celkovo. Druhý diel je síce už prevarené opakovanie toho istého mustru, avšak s oveľa viac kreatívnymi scénami likvidovania hereckého osadenstva. Tretí diel je najslabším dielom dielom ,,trilógie", ale stále celkom fajn B-čko. Victor Crowley, neoficiálne pokračovanie Hatchet série už ani nie je klasickým B-čkom, zmizli takmer všetky produkčné hodnoty prechádzajúcich dielov. Snaha o aspoň aký taký príbeh je dávno preč. Máme tu stále nezničiteľného Victora, ktorému sa do hľadáčika dostane partia totálne vyšinutých stroskotancov leteckej havárie. No a masaker môže začať. Síce ma to bavilo menej, ako ktorýkoľvek predchádzajúci diel, stále sa to dá v pohode dopozerať, niektoré mordy sú neskutočne vtipné, celkovo sa film berie s veľkým nadhľadom a tvorcovia vedia, že točia blbosť, ale aspoň zábavnú a poriadne krvavú blbosť. Pripomínalo mi to slabšie diely Piatku trinásteho, kedy sa tvorcovia snažili natočiť len kompiláciu čo najoriginálnejších, ale až vtipne nerealistických gore scén. Priemer- kto má rád podobné ,,blbé" filmy, nebude sklamaný. ()

Israha

První (a v menší míře i druhý) Hatchet mě nadchly vypilovanou a dokonale vyváženou kombinací klasického osmdesátkového slasherového feelingu, splatterové odvázanosti a podvratného ironizováni sebe sama, žánru jako takového a vlastně všeho dalšího, co jim přišlo pod ruku. Trojka v tomhle šla dost dolů a ustrnula na úrovni šíleně krvavého, ale vlastně dost otupujícího, na sílu jdoucího a nevýrazného krváku...a tento čtvrtý díl, byť ve výsledku o něco lepší, dělá zase opačnou chybu v tom, že až příliš sází na nadsázku a popkulturní humor, a samotné slasherové jádro je trochu upozaděno (ten nízký bodycount?! wtf?!). Hatchet jakožto franšíza je i po čtvrtém pokračování parádní moderní série pro horrorové geeky; jen je škoda, že Adamu Greenovi úplně nedochází, že to, co dělalo první dva díly tak skvělé, byla vyváženost a vhodné dávkování všech žánrových rekvizit, a nikoliv jejich místy až úporné nadužívání. Ale sranda to je pořád, o tom žádná! ()

Aurus

Samozřejmě že tohle je nejslabší díl ze série Hatchet ale není to tak hrozný film. Příběh je docela fajn, postavy jsou spíše blbé a nesympatické. Hudba je docela dobrá. Co musím filmu pochválit je děsivá atmosféra a velmi brutální vraždy. Za mě 4/10. ()

Rathalos

Tak aj stvrty diel serie Hatchet je vydareny,,skvelo to funguje ako komedia,tie hlasky nemaju chybu,ale aj ako horor to bolo pozeratelne,ak to beriete s rezervou,tak si to uzijete naplno,je tu dostatok krvi,gore efekty su fajnove a jedna ulet scena zabitia je nezabudnutelna,to bola parada,ale neprezradim,ze ktora,cize tak ako prve tri casti,tak aj tato bude z mojho pohladu za styri velmi silne hviezdy a este nieco,Victor je ku*va sympatak...:-) ()

panvasik odpad!

Tohle se jen tak nevidí.... Další kvalitní počin z dílny slasherů, který dopadl hůř, než mohl. nikdy v životě, se mi nestalo, ab bylo TOLIK nesympatických a otravných postav v jednom filmu. O scénáři se ani nebavím, protože si na tolik věřím, že bych dokázal napsat lepší. Když jsem, psal u trojky, že mi jsou postavy u prdele, tady jsem jenom doufal, že už je někdo konečně zabije, až konečně drží hubu. Tolik kokotů se jen tak nevidí..... Konečně, jsem zase našel film s oživením hlavním zabijákem a opět naprosto s nepodstatným, hloupým a nevysvětlitelným záměrem proč by to kurva někdo dělal. 1/10 ()

helraiser

Neuvěřitelně špatná záležitost. Špatný herecký výkony, příšerné gore, o nějakém ději nemá cenu ani mluvit. Nudné, trapné. O proti svým předchůdcům naprostá tragédie. ()

Knor

Rozhodně nejslabší zářez téhle série a zcela zbytečný a nicneříkající pokračování. Humor tu tentokrát nefunguje, žádnej pořádnej nápad tu taky není, herci těžce nezajímavý a nesympatický. Chudák Victor si tu v porovnání s předchozími díly ani moc nezařádí. Takže si rozkuchá pár tragédů a to je všechno. Victor tak zůstává tím jediným co dokáže udržet tak nějak pozornost. Hodně jsem se těšil protože mám tuhle sérii rád a nakonec zklamání. Snad se další díl povede, chtělo by to nějakej fakt velkej ultrakrvavej konec. ()

G04T

Máme tu třetí pokračování v naší zemi málo známého Victora Crowleyho. Tenhle díl jsem si užíval vteřinu po vteřině a strašně moc se mi to líbilo. Adam Green zase nezklamal a doufám, že i příští díl (nebojte, rozhodně vznikne) bude režírovat on, protože jeho režie je záruka zábavy a pořádnýho gore, který jsem si mimochodem skvěle užil. Nejlepší díl ze série Hatchet. Nemůžu se dočkat na pokračování. ()

Pitryx

Po špičkovém předtitulkovém úvodu přichází 40 minut zklamání. Pak to opět nabere grády, aby to opět usnulo. Konec zbabraný. Když to shrnu, tek jednoznačně dvacet za efekty, to je bez debat. Ale co dál? Dobrá dvacítku za občasné hlody a gagy, ale více z toho vyrazit asi nedokážu. Gore skvělé, ale uboze málo. Nu, alespoň jsem se pořádně zasmál. ()

Mamlas

Celkem zábavná šaškárna. Kazili to trochu amatéři a zjevný nedostatek peněz. Nicméně dívatelné skoro bez přetáčení. ()

Nikolas__

Se sérií Hatchet mám jeden problém - na to že to má být hororová komedie, je drtivá většina času věnována pouze neuvěřitelně trapnému konverzačnímu humoru, a strašným postavám. Herci se snažily, ale prostě měly dát více bažiny a vraha, a né jen otravné dialogy v letadle. Samotný Crowley měl ale zase super design a fungoval pro mě o něco lépe než v třetím dílu. Film je naštěstí krátký, ale pořád odfláknutý. I když dobře natočený. Konec byl úplně divnej. Zatím teda nejhorší díl série. 4/10 ()

dalver

Najmenej vtipný a najlacnejšie pôsobiaci štvrtý diel trilógie Hatchet si získal najväčšie tržby a návštevy a vytiahol sa vďaka Greenovmu menu poriadne vysoko aj cez alternatívne formy predaja filmov. Green má v US celkom veľké meno. Produkuje seriály, hrá v kapele (ktorej meno zaznie v tomto filme), má internetovú show a je dosť známou osobnosťou. Škoda, že do našich končín od roku 2010, keď vyšiel výborný Frozen už nič zaujímavé nedošlo. Victor Crowley nezabaví, netlačí na sekeru, pôsobí gumovo lacne a kŕčovito. Postavy sú plytké a efekty slabé. A možno to presne Green, milovník trashu chcel. Škoda. ()