Spalující touha

• Česko Eyes Wide Shut (více)

Karel_Kuhn

Poslední a neméně strhující Kubrickův perfekcionismus uceluje obraz psychologického patosu s brilantním scénářem a napínavou atmosférou. Skvělá herecká partie, mrazivé tóny piána jen dotváří esenciální požitek. Místy svou zvrhlostí trochu mimo mísu, ale proti gustu... 85%. ()

Rinhashi

Eyes Wide Shut - Spaľujúca vášeň je pre mňa synonymom pre dokonalý mysteriózny thriller. Pomalé mrazivé tempo, nervy drásajúca "hudba" ... Tento film ma zarazil do kresla a prepustil ma zo svojej moci až pri záverečných titulkoch. Pri pozeraní som sa pýtal sám seba, čo sa bude diať ďalej a kam to smeruje. Je tam veľa záhad, ktoré sú trochu odhalené, no stále vás držia v rozpačitosti a pýtate sa viac... Neuveriteľne atmosferický film. ()

abanek

Tom a Nicole řeší trable s láskou...trvá to dost dlouho a pak si vrznou...jsem rád, že jsem to viděl,ale znovu nemusím. ()

Dedincan

Holt, jar je tu, tak prečo by nie, pre zmenu, niečo svetoznáme s top filmovým párom a nádejou určitej šteklivosti. Treba však uznať, že v prvom rade sa jedná o mimoriadne napínavý triler. Napriek nadpriemernej stopáži sa nedá povedať, že by sa vo filme nachádzala zbytočná "vata". Príbeh ubiehal strhujúco, jednoduché, ale účinné hudobné podfarbenie v závere dodalo dramatickým scénam potrebnú atmosféru. No a potom zrazu skončil. Pol hoďka pre dopovedanie niektorých súvislostí by sa asi zniesť dala, v každom prípade, myseľ dostala zabrať tak či tak. Holt, jar je tu a čo najskôr treba vykonať niečo veľmi dôležitého. ()

Markusak

Není to typický Kubrick. Ale můžeme tu vidět všechno, co by se dalo od něho očekávat - precizní volba herců, každý detail promyšlený, každá scéna, hudba, kamera, barvy. Všechno i ten sex. ()

Tom Cruise se vrací k Warnerům

Tom Cruise se vrací k Warnerům