Epizody(6)

V nové šestidílné sérii z produkce Amazonu se nám představuje Jean-Claude van Damme v mírně upravené verzi sebe samého. Láska k bývalé kolegyni přinutila tohoto akčního veterána, aby se vrátil z filmového důchodu a oprášil své slavné kopy. Natáčení laciných akčních filmů kdesi ve východní Evropě je však pouhé krytí pro opravdové alter ego hlavního hrdiny, který je ve skutečnosti tajným agentem Johnsonem, který bojuje s organizovaným zločinem a zachraňuje "náš svět". To vše a mnoho jiného můžeme vidět v tak trochu surreální komedii s potrhlým Belgičanem. (upson)

Recenze uživatele Lacike k tomuto seriálu (2)

Jean-Claude Van Johnson (2016)

Po nadpriemerne zabavnom pilote som zo zvysku serie sklamany. Nepacili sa mi tieto veci. Pôsobi to ako rozkuskovany film a nie serial v ktorom by kazda epizoda fungovala samostatne. Humoru a celkovo trefnych vtipnych narazok na Van Dammovu karieru a Hollywood ubudlo a niektore diely postradaju humor uplne. Co ma mrzi lebo narazky na Greengrassa alebo nejake konkretne chvaty a sceny z Van Dammovych filmov stoja za to. Akonahle sa rozbehla hlavna zapletka, tak som zistil, ze ma vlastne vôbec nebavi. Taka beckova kopia Bondovky so sialenym zaporakom s diabolskym planom a extremne tvrdym poskokom. Romanticka linia na tom nebola ovela lepsie. Takze mimo tych obcasnych vtipnych narazok ma to prilis nebavilo. Teda este okrem bitiek, ktore su kvalitne a Van Damme je stale v solidnej forme. Takze tri hviezdicky su pre prvu seriu akurat. Proste jedna hviezdicka za kazdeho Van Damma, kedze tu ma rovno trojulohu. Druhykrat si to nepozriem a na druhu seriu v tejto chvili tiez prilis nemam chut. 6/10. ()

Pilot (2016) (E01)

Zaujimvy mix satiry pocas ktorej si Van Damme robi zo seba a svojich filmov srandu a spionskeho filmu v ktorom sa Van Damme hra na Jamesa Bonda pod menom Van Johnson. Takze cela hviezdna kariera Van Damma je len krytím agenta Van Johnsona, ktory behom natacania riesi jeden pripad za druhym. Spionska linia ma vôbec nenadchla a napriek kratkej stopazi som sa pri nej nudil. Ale vsetky tie narazky na Van Dammovu karieru a klise akcnych filmov su neskutocne zabavne. U mna vladne porovnavanie casovych paradoxov v Timecopovi s Looperom. Tiez mam ovela radsej Timecopa. :) A co sa tyka akcie, tak tu su 2 bitky, ktore nemaju nejaku zlozitu choreografiu, ale su celkom dobre a hlavne vtipne natocene. Parodovanie roznosky je super. Takze ked sa prida na kadencii vtipov, tak si velmi rad pozriem celu seriu. Palec hore za to, ze sa Van Damme stale snazi prist s nejakym konceptom, ktory by aj dnes este mohol bavit. Celkom sa mu to dari. 7/10. ()