kaylin

V případě Beatles prostě nemůžu být objektivní, tohle je láska na celý život. Jenom zazní nějaká jejich písnička a ve mně se rozhostí takový příjemný pocit nostalgie a krásného požitku zároveň. Navíc tenhle film je prostě nádherná absurdní sranda, kde si postavy hlavně hráli než cokoli jiného. A na tohle slyším. Navíc je to špionážně akční. ()

togaf

Zápletka nic moc, ale těch vtípků kolem, absurdní nápady a střílení do vlastních řad. Navíc z filmu přímo tryská uvolněná a hravá atmosféra - Brouci na lyžích jsou nezapomenutelný zážitek. Ale to nejdůležitější je samozřejmě hudba. Famózní, skvělá, nesmrtelná a nestárnoucí hudba. ()

kinderman

Sada nestárnoucích písniček sympatické čtveřice bohužel ještě nedělá z křečovitě pospojovaného gejzíru gagů (od výborných po naprosto infantilní) nadprůměrný filmový zážitek. ()

janek85

Další z řady filmů natočených Beatles.Vynikající písně a humor.95% Zde bych si dovolil dát text písně Help! : Help, i need somebody, Help, not just anybody, Help, you know i need someone, help. When i was younger, so much younger than today, I never needed anybody's help in any way. But now these days are gone, i'm not so self assured, Now i find i've changed my mind and opened up the doors. Help me if you can, i'm feeling down And i do appreciate you being round. Help me, get my feet back on the ground, Won't you please, please help me. And now my life has changed in oh so many ways, My independence seems to vanish in the haze. But every now and then i feel so insecure, I know that i just need you like i've never done before. Help me if you can, i'm feeling down And i do appreciate you being round. Help me, get my feet back on the ground, Won't you please, please help me. When i was younger, so much younger than today, I never needed anybody's help in any way. But now these daya are gone, i'm not so self assured, Now i find i've changed my mind and opened up the doors. Help me if you can, i'm feeling down And i do appreciate you being round. Help me, get my feet back on the ground, Won't you please, please help me, help me, help me, oh ()

lioncel

Ó mocná bohyně Kalí .. dát zde méně než ***** je rouhání a urážka tvá nesmírná, volající po okamžité a zasloužené pomstě! /navrhuji minimálně doživotní zákaz vyjadřovat se nějak na veřejnosti k Beatles/ ... do prkna, vy snad tady až na pár výjimek nikdo nevíte, co je to nostalgie .. bezmezné nadšení a beatlemánie, to je totiž moje ... ... _ Morien _ .. a .. _ Sašenka165 _ .. díky za ty vaše řádky ... ()

Nuala

Film mě upřímně moc nenadchl, ani zdaleka se nemůže vyrovnat Pernému dni. Přestože mám ráda Beatles i jejich písničky, přišlo mi tohle jako docela průměrné dílo. Čtyři hvězdičky jsou tedy jen proto, že Beatles byli taky čtyři, tak ať má každý jednu :) ()

lekr

Dobrý i když strašně ztřeštěný film. Pro fanoušky Beatles ( mezi které patřím i já ) jak dělané nicméně některé scény jsou natolik šílené že mi nad nimi zůstal rozum stát...slavné písničky jsou sice dobře zakomponované ale betales dělající čím dál větší šílenosti vypadají sice legračně ale někdy už hodně trapně.... ()

honajz2

Naprostá šílenost, kde Beatles pronásleduje kvůli prstenu jakási sekta, která chce toho, kdo má ten prsten obětovat jejich bohyni, jenže ho má zrovna chudák Ringo a nejde mu sundat. Všichni tu bizarně pobíhají po nahodilých místech, dělají kraviny, uklidňují tygry Ódou na radost, občas něco zazpívají, občas Ringa polijí červenou barvou nebo taky Beatles v tanku a je tam toho mnohem, mnohem víc. Na rozdíl od Magical Mystery Tour to ale je v takové míře, že je to absurdně zábavné a má to nějaký děj, díky čemuž to baví, ale neotravuje a ani nenudí. Naopak se u toho člověk opravdu baví a těší se, co se objeví teď. Pravda, dokonalosti vrcholu absurdního humoru, jaký je v seriálu Mighty Boosh, to nedosahuje, ale i tak je fajn film, který baví, funguje a nenudí. Aspoň teda mě nenudil. Ještě do toho máte skvělou hudbu od Beatles. 5* ()

nithiel

Tohle už je pro mě hroznej výcuc popularity Beatles, hlavně scénář, navzdory pár dobrým momentům, dost pokulhává. ()

laik_60

V čase keď tento film prišiel k nám, som bol veľký priaznivec Beatles Dodnes Beatles považujem za skupinu, ktorá hýbala hudobným svetom. Aj preto nemôžem inak ako dať plný počet bodov a s nostalgiou spomínať na kľačiaceho záhradníka v byte a strihajúceho trávnik rozmerov rohožky. :) Help, I need somebody .... ()

MJMilan

Film plný suchého anglického a troufám si říct Beatlesáckého humoru. Myslím, že daleko lepší než Perný den. Všichni jsou tu ve skvělé formě, včetně Ringa :-) ()

SoolenJV

Film jdoucí přesně v tradici kvalitní britské komedie. Co na tom, že je to vlastně jen řada scének a (s dějem nijak výrazně nesouvisejících) písniček? Pořád je to sranda a album Help! patří v diskografii téhle liverpoolské čtyřky k mým nejoblíbenějším. ()

mr.kliky

Klasika mýho dětsví.. Zatímco Perný den se mi začal líbit až ke konci základky, Help mě bavil už na prvním stupni. ()

hans500

V první řadě (samozřejmě skvělá) hudba Beatles, ale filmu nechybí i dobrá komediální zápletka. Ač to není tak dobré jako Perný den, pořád je to dobrá zábava. ()

chelseaman22

B L B O S T. Já jen čekal, kdy se zjeví Zohan či pan účetní se svou Opičkou. Ale musím ocenit režiséra, na děj mu zjevně stačila pauza na oběd. Ještě, že tam byla ta hudba. Mimochodem doporučuji ke shlédnutí žákům druhého stupně základní školy - zeměpis budou mít v malíku (v přeneseném slova smyslu). 55% ()