Zachraňte Willyho 2

Zachráňte Willyho 2

Rodinný / Dobrodružný / Drama

Francie / USA, 1995, 95 min

• Sašenka165

Proč probůh někdo točí něco takového?(18.11.2007)

• Lokutus

Nebylo toho poprvé už dost?(19.7.2002)

Ani pokracovanie tohto nadherneho filmu ma nesklamalo tak, ako niektorich uzivatelov. Uznavam, ze dvojka uz nebola tak dobra, ale pacilo sa mi, ze do scenara pribudol Jesseho brat Elvis. Problemy s kosatkami prisli az v druhej polovici filmu, ale ani to mi nevadilo. Proste ani po niekolkej reprize nemam dovod klesnut s hodnotenim. Jediny problem mam s tretou castou, ktora bola citelne natocena iba na zaklade uspechu jednotky, co bolo aj dost vidiet na kvalite respektive prazdnemu pribehu, na ktory si ani nepamätam a absencii Michaela Madsona... 19.03.2010 _______ Jason James Richter - (Jesse) +++ Francis Capra - (Elvis) +++ August Schellenberg - (Randolph) +++ Michael Madsen - (Glenn) +++ Jayne Atkinson - (Annie) +++ Mary Kate Schellhardt - (Nadine) +++ Mykelti Williamson - (Dwight) +++ Elizabeth Pena - (Kate Haley) +++ M. Emmet Walsh - (Bill Wilcox) +++ Produkcia: Richard Donner, Arnon Milchan +++ Hudba: Basil Poledouris +++(19.3.2010)

• sepp

Jeste nudnejsi a patetictejsi nez prvni dil.(21.9.2003)

Intelektuálne osadenstvo to s hodnotením klasicky prehnalo. Hoci jednotka bola podstatne lepšia, dvojku by som k odpadom rozhodne neradila. Kosatka je roztomilá, do rodinnej zostavy sa pripletie podarený malý brat, s ktorým to nikto nebude mať ľahké - a ja som sa znovu príjemne pobavila. 70%(21.2.2010)