poster

Zachraňte Willyho 2

 • Francie

  Free Willy 2: The Adventure Home

 • Slovensko

  Zachráňte Willyho 2

Rodinný / Dobrodružný / Drama

Francie / USA, 1995, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  **

  Na podívání se na kosatky dobrý, ale jako film špatný. No ze začátku to ještě jde a zápletka s ropou sice neni originální, ale po spoustě filmech kde se snaží zlý ubližovat nějakejm zvířátkům atd, tak tohle je dobrý, jenže samozřejmě si tvůrci nemohli ke konci podobou zápletku s ubližováním upřít a pak to ještě absolutně zbytečně prodlužujou různým jakoby náhodným zkompliování,. který se potom ještě několikrát zkomplikuje, asi to dělali aby to bylo nějaký napínavý, ale to se nepodařilo a dostaila se jenom nuda a čekání na konec, ale přece jenom úplně nejhorší to nebylo(26.6.2005)

 • Skejpr
  **

  Mizerné pokračování průměrného filmu, se spoustou nesympatických dětskýc neherců a několika kosatkami navíc...(28.2.2009)

 • Radyo
  **

  Pokračování, bez kterého už by se asi většina lidí obešla.(7.8.2002)

 • kingik
  odpad!

  Přiznám se, že je tu spousta dojemných momentů. které diváka osloví, ale v povrchní režii Dwight H.Little se tyto momenty stávají přímo nesnesitelnými. On není nejhorší režisér a umí pracovat s postavami v ději, ale opravdovou životnost se mu tentokrát nepodařilo vtisknout, i když výběr herců mohl být důslednější a scénář nebyl žádný zázrak. Pro dětského diváka to bude snesitelné, ale z mého hlediska se věci mají tak, že jsem viděl daleko lepší dětské filmy než je tenhle. Tenhle film totiž v ničem nevyniká, ale ta kosatka byla nádherná.(14.11.2009)

 • mandes
  ***

  rozpočet : ? tržby americke : $30,077,111(5.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace