Epizody(8)

Komediálny seriál o rodine, ktorá sa nedobrovoľne dáva dokopy a kvôli vidine lepších zajtrajškov je ochotná lavírovať aj na hrane zákona. Dedko po svojej smrti zanechá celej rodine videosprávu, v ktorej prezradí pravdu o peniazoch, ktoré spolu s bratom vyhrali za komunizmu v Rakúsku. Vtedy ich kvôli režimu nemohli míňať, a tak ich zakopali. Bohužiaľ tam, kde ich zakopali, časom vyrástla väznica. Dedko s bratom sa preto k peniazom nikdy nedostali. Navyše, kvôli nim sa rozhádala celá rodina. Dedko dáva šancu celému svojmu pokrvnému príbuzenstvu, aby získali svoje dedičstvo späť. A tak sa chtiac-nechtiac dávajú dokopy členovia rodiny, ktorí si často nevedia prísť ani na meno, a pokúšajú sa spoločne dostať k dedičstvu zakopanému pod väznicou. Rozhodnú sa kúpiť starú Autoškolu neďaleko väznice, všetci sa tam nasťahujú a tu sa začína ich strastiplná honba za pokladom. Predtým, ako nájdu cestu k peniazom, však musia nájsť cestu jeden k druhému. Musia sa naučiť žiť pod jednou strechou, čo sa ukazuje byť náročnejšie ako sa na prvý pohľad zdalo... (TV Markíza)

Recenze uživatele Sany33 k tomuto seriálu (8)

Autoškola (2019)

Zo začiatku som tomu dal šancu nakoľko seriál naberal tempo aj napriek tomu, že sa opieral o nezmyselné rozuzlenia. Ale asi od polovice evidentne strácal dych a to najhoršie je, že strácal aj humor. A to sa takýmto seriálom nedá odpustiť. Vlastne som to dopozeral do konca iba kvôli Dominike ale do budúcna sa takýmto veciam aj napriek tomu vyhnem. 17% ()

Tunel (2019) (E01)

Príbeh: Dedičstvo je zakopané na pozemku Štátneho nápravného zariadenia. A tam sa problémy iba začínajú. Prevedenie: Slovenské komediálne seriály sú všetky jeden ako druhý. Stavajú na trápnom otrepanom humore, ktorý vytvárajú najlepší herci akých Slovensko má. Pocity: Oproti absolútne nevtipenj Hornej Dolnej som sa pri tomto aspoň 2x pousmial a týmto dvom nakloneniam kútika dávam aj dve hviezdy. Rozhodol som sa, že každý slovenský komediálny seriál budem hodnotiť množstvom podarených vtipov. Takže to bude adekvátne. 35% ()

Letom Svetom (2019) (E02)

Príbeh: Ak to nejde po zemou, treba to skúsiť vzdušnou cestou. Prevedenie: Opäť sa jedná o mega trápnosť na ktorej som sa tentoraz iba raz zasmial a síce na zdevastovaní nôh favoritkou. (Za to tá jedna hviezda). Drží to nad vodou aj dobre zvolená hudba ale inak je to tragédia. Pocity: Na vypnutie mozgu a pozeranie v pozadí pri varení, absolútne ideálne. 15% ()

Zločin je tímový šport (2019) (E03)

Príbeh: Keď to nevyšlo ani vzduchom, skúsime si získať kapitánovo srdce. Prevedenie: Celkom som sa tentoraz bavil na scéne hlavne z kufra auta a na travesty show Janka Koleníka. Najhoršie bolo pozerať sa na scény kde evidentne zastupujú hercov dabléri, a produkcia si nedala ani námahu zo zosúladením farby vlasov. Akože, nikto nečaká že Emilko Horváth dá dovitého axla z devínskej veže ale aspoň trocha snahy. Pocity: Začína sa to podobať na humor. ()

Všetci milujú trdelníky (2019) (E04)

Príbeh: Pred väznicou zastaví stánok s trdelníkmi, ktorého majitelia majú evidentne niečo za lubom. Prevedenie: Ak ste si mysleli, že Kemka hrá najtrápnejšiu postavu v seriály tak ste sa mýlili lebo na scénu sa rúti Vajda a Stanke. Absolútne nevtipné a zbytočné postavy. Pocity: Humor sa opäť vracia k absolútnej sterilite a teda aj sitkom upadá do vôd odpadových. 13% ()

Veľký útek (2019) (E05)

Príbeh: Rudo sa nechá do vezenia nakoniec zatvoriť sám aby sa dostal k dedičstvu. Nečakal ale že ho presunú do Ilavy a teda celý jeho plán stroskotá. Prevedenie: Zas absolútne nevtipné a to ako sa protagonisti smejú na vlastných gagoch je na zaplakanie. Ako to začalo naberať tempo tak sa to zas brzdí. 12% ()

Kamufláž (2019) (E06) odpad!

Príbeh: Rudo sa prezlečie za generála a snaží sa infiltrovať väznicu. Čo sa na tomto pláne môže pokaziť? Rudo sa vo väznici stratí. Prevedenie: Seriál dosiahol absolútne dno. Ani raz sa mu nepodarilo rozosmiať ma a dokonca sa opiera o čoraz hlúpejšie premisy ako sa dostať do väzenia. Každou ďalšou časťou stráca dych. 5% ()

Horí! ...má panenko... (2019) (E07) odpad!

Príbeh: Spustenie požiarneho alarmu a prestrojenie sa za požiarnikov sa zdá ako veľmi dobrý nápad. Prevedenie: Ak som si myslel, že seriálu v predchádzajúcej časti došiel dych a došiel na samé dno tak to som ešte nevidel túto časť. Nestretol som sa tu s humorom. 3% ()