poster

Mazací hlava

 • USA

  Eraserhead

 • slovenský

  Mazacia hlava

Fantasy / Horor / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 1977, 90 min

Režie:

David Lynch

Scénář:

David Lynch

Kamera:

Frederick Elmes

Hudba:

David Lynch

Producenti:

David Lynch
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • igi B.
  *****

  PĚT ? - - - Húúúúúú.......... Bez hodnocení :-)(13.10.2005)

 • Brouk
  ***

  3 hvězdy - naprosto alibistické hodnocení. A tak je to u Lynche pořád. Je to magor magorovič na entou. A s velkým M!!! Tenhle film je tak absurdní, šílený, že část stopáže máte chuť být Gerojem vesmíru, druhou část stopáže (nepoměrně větší) se chcete rozebrat celou tělesnou schránku a rozházet po okolí tak, aby se nedala už nikdy složit nebo minimálně se rozeběhnout proti zdi a rozflákat si hlavu na cimprcampr. A nejhorší je že se ty stopáže u šíleného Davida prolínají tak se v tom člověk máchá pěkně od začátku až do konce... Asi to je největší magořina, co jsem viděl, když nad tím tak přemítám.... ale stejně.... Ten Lynch, ale umí udělat v kebuli zmatek, že? :-)(7.3.2005)

 • Xmilden

  Nemůžu na této stupnici hodnotit něco co ani hodnotit nejde. Nejsem si totiž jistý zda-li jsem koukal na film nebo co to vlastně bylo. Vím jen určitě že tento zážitek nikdy z hlavy nedostanu. Eraserhead je něco tak hnusného, že vám to i přes tu bolest, kterou prožíváte z každého filmového políčka, přes neustálý nářek (ať už strojů nebo dítěte) nedovolí odvrátit oči. Never more nebo snad ještě jednou?(24.9.2014)

 • berg.12
  ****

  Jsou části podvědomí, o kterých byste raději nevěděli. David Lynch je režisér, který se jim dokáže hodně přiblížit.(4.10.2005)

 • AngelAngie
  *****

  Můj mozek byl naprosto vygumován ..(23.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace