JuveIt

Zatím nejlepší díl. A je to opět díky tomu, že se tento díl netočí kolem Angely Abar, která je jako hlavní postava velmi špatně vymyšlená. Wade byl první čtyři epizody druhořadou postavou, přitom může nabídnout více než Angela. Každopádně seriál jako celek už to asi nezachrání. ()

Kushina

Sláva! Konečně do sebe příběh začíná zapadat, alespoň po malých částech. Střípek po střípku ukazuje veškeré nejasnosti a šílenosti, co se dějí. Každopádně pořád pořádně nechápu "stvořitele", co si pěstuje vlastní služebnictvo a loví je ve vodě, ale alespoň už víme, kdo to je a kde přibližně je. Doufám, že v postupném odhalováním střípků to bude pokračovat a konečně se dozvíme vše, co nevíme. Hrozný problém mi však dělají ty časové linie, kolikrát je těžké si uvědomit, že vůbec nějaká změna v čase nastala. Emočně a napěťově je to pořád slabší, ale příběh je důležitější. Uvidíme, co z toho bude dál. 70% ()

Jurcekk

Damon Lindelof mi sedí... Jurček po çase zase raz si robíš čas na sledovanie tv seriálu...a Paula malcomson... Do p....kurva drát Paula...!!! ()

Hall900

Říká se že seriál přestanete brát vážné když přestanete respektovat jeho vesmír. Tady jsem si opravdu už párkrát říkal cože.Pominu scénu jak Soudce v kápi klátí Kapitána Metropolise, i když ta scéna se odehrála v komiksu Minutemen a načapali je při tom sami Minutemeni .V tomhle komiksu super scéna která pokrývá trochu té temné stránky, protože Soudce v kápi a Kapitán Metropolis Tady to je jenom laciná masturbace. Bez urážky k panu Glassovi. Nedává to prostě vůbec smysl .Nebo už potom že v komiksu Dr. Manhattan posunul lidi dál a třeba už od šedesátých let používají elektromobily. Chápu že by to HBO něco stálo. Ale není tohle je zrovna o tom zkoumat tenhle svět kam se za ta léta posunul ? Navíc na konci komiksu je scéna kdy chlapík co pracuje v novinách najde Roschachův deník. To myslím že byla finální myšlenka co mr. Moore zamýšlel . Finální joke. Jseš hrdina ,stane se z tebe záporák pro to v co věříš a nakonec to stejně přijde v niveč. Nothing ever end . Ale tady se to prostě asi nestalo .I samotný DC tohle respektuje ve svoji sérii Doomsday Clock Úplně mě ale dodělal Glass kterej s prominutím i žere v masce a potom s prostě vezme jenom bouchačlu ,stupidní kšiltovku a drsně zvolá policie. Cože?? O co tam sakra jde ? Nebo Adrian Viedt kterej někam hází klony aby z nich potom moh udělat nápis, přitom tam moh házet,cokoliv jinýho,což by bylo asi jenodušší, já nevím, pytle se svojí stolici. Masturbace.. Zas a jenom masturbace nad komiksem a laciná snaha bejt za každou cenu cool i když to znamená že daná postava by musela bejt kokot na úrovni Affleckova Batmana což jí diskvalifikuje spojit si ji s tím co se událo v komiksech před tím. A to je rozdíl třeba v Loganovi, kde chápete situaci nespolehlivého vypravěče. Tohle jde úplně mimo . ()

Malyszs

První 4 epizody jsou " zajímavě tajemné", ale touto epizodou začíná ta geniální část, díky které si tento seriál zaslouží víc, než 77 fucking %... Mirror guy, teda Looking Glass je fakt badass a je dobře napsaná i zahraná postava. Ale stejně si myslím, že kdyby Red Scare dostal trošku víc prostoru, tak by byl kvalitou na podobné úrovni jako Glass. We know there are other dimensions than this one, but this is the dimension where we live. And we will not live in fear. #tensalátbysetuzkazil ()

Lockeroom

Nejsem nadšený, jako u třetí epizody, kterou jsem si jako jedinou pustil dvakrát, ale velmi spokojený ano. Angela Abar tady téměř nebyla, je zavřená a mohla by tak zůstat do konce seriálu. :-) ()