Hlavní postava filmu Eliška s tváří Ester Geislerové, má svatbu a čeká na svůj velký moment. Namísto svého „ano“ ale ženich řekne „ne“ a od oltáře uteče. Naštěstí má zdrcená Eliška skvělou kamarádku s jasným receptem, co je potřeba dělat. Ona sama střídá kluky jako ponožky a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Té to není příliš po chuti, ale je jí už 35 let, je single a má strach, aby jí neujel vlak. A chce vzít život pevněji do svých rukou. Vrhá se proto do randění naslepo a mezi řadou katastrofických schůzek zkusí najít novou lásku. Zároveň se musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem, podivínem, který pěstuje na střeše včely a který ji doma nechce. (Bontonfilm)

Psycho.R

Jedno z největších mínus filmu je, že Karel Jonák je 100% rutinér. Není to poprvé, co natočil film, ve stylu, který totálně okopíroval z USA. Bohužel to, co zabere na amerického diváka, to nezabere v české verzi na tuzemské publikum. Při sledování si víceméně jen odškrtáváte, co tam být mělo a už proběhlo. Když si říkáte, že jste rádi, že se tam nestalo libovolné klišé, dle Vašeho výběru, tak do dvou minut dorazí. Paradoxně je na celém filmu nejlepší Prachař, kterého moc nemusím. Geislerová působí dojmem ženy, které dnes již příliš nevídáme. Ženy, která odpustí muži naprosto vše a je ochotná se kvůli němu ploužit bahnem. Působí to tak, že hlavní postava nemá vlastně žádný charakter. Všechno za ní vymýšlí její tělnatá kamarádka, která se až moc okatě podobá všem postavám Rebel Wilson a po níž jedou všichni chlapy (pozn. pod čarou - postavy R.W. nesnáším). Kdyby se vystřihlo dvacet minut, mohlo by to působit dobře na televizní obrazovce, ale 106 minut je přestřelená délka na průměrnou romantickou komedii. ()

E lan

Prvoplánovité, nevtipné (ač ne trapné), prostě nudné a nijaké. Od začátku do konce je to prostě o ničem a navíc herecké výkony jsou hodně diskutabilní. ()

Likan7

Český peklíčko. Nudná, nesympatická, ušmudlaná a ubrečená romantická (ne)komedie. Všichni se chovají jak blbci a já zase dlouho nechci vidět českou romantickou komedii. Už dlouho se mi nestalo abych se u filmu takhle nudil a byl takhle vůči postavám apatický. ()

mira.l

Ehmmm.... no do odpadu to úplně nepošlu, ale na víc jak dvě * to asi nebude. Dvě zásadní zjištění a závěry: na Ester se mi kouká snad možná i líp než na Annu (či Aňu) a Malá Pardubická fakt existuje!! A k tomu snad třetí drobné pozitivum: docela pěkné záběry Pardubic. ()

ANTYCHRYST

Další průměrná či spíše lehce podprůměrná Česká komedie.. Bohužel spousty situací je dosti trapnych a vyloženě nevtipnych.. Pár světlých okamžiků se najde.. Dvojice Gejslerka a Prachař vcelku povedená.. 40% dosti mě nervovala hudební vložka.. Která se absolutně nechodila k probíhajícímu ději.. Hodně jetá vložka velikosti A4.. Příště nebrat a rovnou do koše s ní.. ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Obyčejná lovestory s jasným koncem, ale musím uznat, že výběr exotů na rande, byl zábavný a já se konečně u české "komedie" párkrát usmál. ()

topi80 odpad!

Karlovi Janákovi jsem dobře ohodnotil Snowboarďáky, svěží Rafťáky i Princeznu a písaře. Ale s tímto NIC si nějak nedokážu poradit. Zbytečný film nezanechávající jiný dojem než litování ztraceného času, zvlášť když ústřední "pár" tvoří "herci", kteří neviděli talent ani z okna rychlíku. ()

Knor

Příšerně nudná a trapná srágora, která je jako většina tuzemských filmů úplně o hovně. Tu jednu hvězdu dám jen Ester Geislerový, která je narozdíl od své starší sestry dobrá herečka. ()

Emafera

Je to komedie plná klišé, ale nemůžu říct, že jsem se nezasmála. Navíc točeno v mém studentském městě Pardubicích. Ráda uvidím znovu. ()

Solverino

Klasický film o ničem... dlouhá reklama na PP, kterou si sponzorské filmy zaplatily, pitvořící se herci a scénář 100x viděný předtím. Totální ztráta času, rádoby "dílo", které nepřinese nic nového ani přínosného. Prakticky nechápu proč se takové filmy točí a jestli na to vůbec někdo chodí do kina. Bylo by mi líto peněz za lístky. Ještě víc je mi líto, že platím daně a podporuju takovýhle srajdy. ()

magu

Geislerová je škaredá, Prachař drevený. Herci, ktorí za niečo stoja (Malý, Pisaŕík, Goščíková), majú málo priestoru. Dej predvídateľný. A tak jediným oživením je kupodivu hnusná tlustá Evelyn (neverím, že som to napísal). No ale celkom som sa bavil, takže dávam neuveriteľné tri hviezdy. To je asi dvakrát toľko, ako si film zaslúži. A dúfam, pre jeho dobro, že už sa k nemu nebudem musieť nikdy vrátiť, lebo by som musel niečo z toho ubrať. ()

george82

Tohle je prostě trend většiny českých romantických/komediálních filmů. Točí je bezduchá individua. Je to fakt na hlavu a o ničem. ()

ostravak30

Komedie nám vždycky šly a Karlu Janákovi také. Ale zrovna romantické komedie ve stylu těch amerických, které jsou sice taky málo duchaplné, ale přece jen velkoamerické, nejsou naše silná stránka. A tady je další důkaz, i když jinak existují v naší kotlině samozřejmě výjimky. Bohužel první polovina se nastartuje dobře a láká na celkem úsměvnou podívanou, druhá polovina je ale totální propadák. Je utahaná, nudná a nezáživná a humor prakticky vymizí. Ono je také vidět, jaké témata momentálně táhnou. V 21. století v Česku táhnou tedy hlavně problémy dnešních třicátníků. Všimněte si, jaké existující komedie se natočily od počátku století. Buď o třicátnících, kteří mají krizovku ve vztahu, kde současně vychovávají děti, nebo naopak o singl, kteří se nechtějí nebo neumí seznámit a pokud je film o mužích, tak většinou i bydlí u matek a neví co se životem. Anebo právě o ženách, které si buď špatně vybírají partnery či si je neumí hledat - případ tohoto filmu. Je to zkrátka současný filmařský trend a dá se říct, že i docela celosvětový. Očima filmařů se dnešní třicátníci ocitají docela brzy v krizi - životní i partnerské, a současné filmy tomu věnují pozornost. Horší jsou herecké výkony, ale především scénář a ani hudba příliš netáhne. Snímek tak po počáteční naději, že to tak nebude, v klidu ujistil, že zapadne do průměru. ()

soviczka

Odkdy je synonymum pro romantickou komedii nudná sračka? Aaaaa, ono je to české, tak to je potom vše v pořádku... No samozřejmě není, nic není v pořádku. Velký špatný. Jediný důvod proč film vidět = jste žena 30 plus... No jste už tolik plus, že jste skoro 40, a máte pocit, že ve vašem balíčku zbyli už jen samí černí Petrové. Tak evidentně nejste sama. Ale raději rande s dalším retardem, než ještě jednou vidět toto. ()