Partia mladíkov sa snaží privyrobiť si vykrádaním domov. Tentokrát sa zamerajú na vilu bohatej rodiny v Malibu, no stretnú sa s neočakávaným problémom. Rodina totiž práve v ten deň organizuje stretnutie skupiny vrahov, ktorá má chuť zabíjať. Z partie kriminálnikov sa preto stáva lovná zver a namiesto jednoduchej lúpeže ich čaká boj proti ozbrojeným fanatikom. (Marceloo)

Pitryx

Až na dost hluchých míst to vcelku ušlo. Gore sem tam ano, ale ne v nějak velké míře. Podruhé není nutno vidět. ()

Sefik odpad!

Nějde v uzavřeném klubu anonymních alkoholiků se děje asi toto: "Dobrý den, já jsem zde nový, jmenuji se Josef a už měsic jsem se nedotkl alkoholu". V jednom velkém domě se odehrává jiná seance: "Já jsem Franta, rád vraždím, ale už měsíc abstinuji a nikoho jsem nezabil". Škoda, že stačí tak málo, aby se člověk ke svému zlozvyku vrátil. A dokonce se touto touhou po krvi dá i nakazit, takže po pár hodinách strávených s partou obrácených vrahů se jednoduše vezme samurajský meč a jde se do světa jako Uma v Kill Bill. Obdivuji pochopení tohoto škváru pětihvězdičkovými nadšenci... ()

`barocco odpad!

Strata casu, Okrem kameramana ktory jediny zo stabu ma talent ostatok je absencia vsetkeho co by mala mat filmova tvorba. Hudba otrasna, rezia amaterska, herecky vykony na urovni provincneho divadla, scenar na urobni mentalneho postihnutia. Urcite nie. ()

Mukade

Do istého momentu (v 2. polke filmu) som tomu dával 4**, potom ale to von Hoffman zásadne posral (a ďalej posieral) a išlo to do hajzľu. Moron. Záverečnú trápnu samurajskú jazdu som už musel preklikávať lebo sa to nedalo pozerať. ()

fricek12

Další z mnoha béčkových hororů. Námět možná dobrý, ale se scénářem si moc práce nedali. Klasická americká trojka - blondýna, běloch a černoch, která postupně odpadává dle předem očekávaného vzoru. Přes poměrně zajímavý začátek na motivy "Don't Breathe" se ocitáme v jakési Twiligt rodině podřízené černošskému králi s velkýma vykulenýma očima. Tento nesmysl nezachrání ani Bartův zrůdný bratr Hugo, který je držen v provizorní sklepní cele, ze které vskutku není úniku (až na ty stěny z papundeklu). Ostatně, celou tu desetivteřinovou vložku s Hugem jsem jaksi nepobral. Akumulátorová elektrická pila má zvuk motorovky a na závěr filmu nechybí ani "Jigsaw" hlavolamy a Uma Thurman z "Kill Bill". Ve všech béčkových hororech bych zakázal katany - tohle už, prosím, fakt ne. ()

lineker

Prostě někdy Vám tyhle hrozně hloupé small-simple kousky přijdou k duhu. A to mne u Monster Party přesně potkalo. Nenudí, přehnaně neprudí a časově neobtěžuje. Obecně se vyléčitelnost u závislých se pohybuje někde okolo 20%. A tady to asi nebude jiné. ()