V rámci pořadu UBA otevřeně se všichni sejdou na párty v Hamptons. Jak Bradley, tak Alex musí znovu řešit dávný problematický vztah. (Apple TV+)

vydumnica

Keď to začalo Bee Gees 'Stayin' Alive', v jednej chvíli ma napadlo, či sa to Corymu celé len nesníva. Stále je to také nemastné neslané, ale zopár dobrých scénok sa tu nájde. Najsilnejšia bola určite scénka v reštaurácii, bolo zaujímavé sledovať, čoho je Stella schopná. Ocitla sa tu v pozícii očividne jej veľmi nepríjemnej, ale svojím súhlasom maximálne ponížiť servírku, len aby zvíťazila mužská roztopašnosť a pýcha a pre dobro UBA, tak vlastne aj keď nechcene prešla na stranu tých druhých, ktorými ona sama pohŕda. Celkom na zamyslenie. Pre spestrenie epizódy tu ešte máme Coney Island (Alex) a jednu luxusnú párty (Bradley a spol.). A čo Cory, už nemiluje Bradley? K negatívam by som okrem iného zaradila fakt, že sa tu rieši nielen vojna na Ukrajine, ale stále sa ešte spomína aj Covid! Pochybujem, že to divákov baví sledovať ešte aj v seriáloch. 2 a pol* lebo asi polovicu epizódy som sa nudila. ()