Bradley pokrývá začátek předvolebního období a Alex se připravuje na svou velkou chvíli. (Apple TV+)

Necrotongue

Abych se přiznal, čekal jsem přece jen o něco víc nabitější děj. Takhle mě zaujal hlavně útěk z Wu-chanu, který mi silně připomínal dřívější útěk ze Šanghaje, jen za to tenkrát nemohl virus. Vývoj v UBA mě ničím nepřekvapil, protože se v podstatě pořád dokola přetřásaly jedny a tytéž události, a tak jsem nenašel žádný důvod pro navýšení hodnocení. Lehký nadprůměr vlastně není vůbec špatný, při mých obavách po první epizodě jsem čekal i horší výsledek. No, první řada zatím druhou sezónu jasně přebíjí. / Poučení: Chceš-li vědět, jaké bude počasí, zeptej se sviště. ()

Amalberga

První série nastavila laťku příliš vysoko. V téhle epizodě se hodně událo, ale nic k zapamatování, z čeho bych si sedla na zadek, snad jen závěrečná scéna, která smazala veškeré mé naděje na pár Cory Bradley. ()

• V úvodu na konci znělky seriálu je na namísto klasického názvu The Morning Show uveden název The Morning Wars. (ssscream)