Epizody(10)
-
Die Bienenkönigin (E01)
-
Angebot und Nachfrage (E02)
-
Allergische Reaktionen (E03)
-
Konferenz der Frauen (E04)
-
Zeichen ändern dich (E05)
-
Rollenspiele (E06)
-
Coitus Interruptus (E07)
-
In der Falle (E08)
-
Die Spielregeln der Liebe (E09)
-
Erfüllte Wünsche (E10)
Hrají
Artjom Gilz
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Nils Dörgeloh
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Rodina doktora Kleista (2004) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Nik Xhelilaj
Albánie
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Vinnetou (2016) (seriál)
Katharina Schlothauer
Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Anne Weinknecht
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Bernhard Piesk
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zmatkářky (2017) (seriál)
Deniz Arora
Nejlepší seriály:
Criminal: Německo (2019) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Birte Hanusrichter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Stefanie Höner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Hildegard Schroedter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Neortodoxní (2020) (seriál)
Steffen C. Jürgens
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě ’56 (2016) (seriál)
Astrid Leberti
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Beate Maes
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Beate Prahl
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Červené růže (2006) (seriál)
Kerstin Römer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Luise von Finckh
Německo
Nejlepší seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Spící pes (2023) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Oliver Breite
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
54 hodin (2018) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Gustav Schmidt
Německo
Nejlepší seriály:
Maxton Hall: Svět mezi námi (2024) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Země zločinu (2014) (seriál)
Oskar Reim
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)