Myšák Stuart Little

Stuart Little

Myšiak Stuart Little

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Německo, 1999, 84 min

Zajímavý animák o malém roztomilém mluvícím myšákovi. Taky tam hraje Dr. House. :D(16.6.2014)

fakt zabavna rozpravka . . . fakt dost dobre . . . az sa mi nechce verit, ze to bolo FAKT celkom dobre(18.12.2004)

• Richie666

Tohle prostě nemám rád.(25.7.2007)

Jako menší jsem na to s bráchou hodně koukal, takže je to především nostalgie :-)(4.5.2015)

5 / 10 Hovoriaca digitálna myš, kocúr, ktorý sa s ňou po všetkých tých peripetiách nakoniec spriatelí, sladučká adoptívna rodinka a dej, ktorý je viac roztomilý ako vtipný. Myšiak Stuart Little má všetky predpoklady nato, aby ma spoľahlivo znechutil, no čuduj sa svete, opak je pravdou - celý ten mix sentimentu a logických prešľapov nejakým podivuhodným spôsobom funguje a výsledkom nie je jeden veľkým filmový kŕč, na ktorý som bol pripravený až od začiatočných titulkov, ale celkom príjemná zábava pre mladšie aj staršie ročníky.(16.12.2005)