Myšák Stuart Little

Stuart Little

Myšiak Stuart Little

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA / Německo, 1999, 84 min

Pro děti fajn, pro dospělé poněkud infantilní podívaná. Myšáček je skutečně roztomilý:-). 55%(26.2.2009)

Náramně jsem se bavil, Myšákovi jsem držel pěsti a stejně jsem si příjemně odpočinul. Kouzelná podívaná.(22.8.2009)

• Hrabka

Animák, který mě vůbec neoslnil. Děj mě přišel divný a zábava na nízké úrovni. Určeno spíše pro ty nejmladší. 35%(4.1.2008)

Já to kdysi v dětství tak zbožnoval. Dnes už mě to moc neláká, ale přesto to byla taková rodinná fantas magorias. Slušný příběh, dobrá hudba, nostalgie - vše fungovalo. Takže to vidím tak na 60% = ***(23.11.2012)

• HoneyBunny

Tenhle film mě zklamal. Stuart je sice úžasně roztomilý, prostě cool myš bez chybičky, ale scénář... to vykopali z hrobů desítky zapomenutých komedií a filmů o opuštěných dětech. To, co funguje u Honu na myš, tady prostě nezapracovalo. Pokud se při tom má člověk opravdu pobavit, musí mu být nejvíc osm let.(28.4.2003)

• - První den jde Myšák spát v modrém pyžamu, ale probouzí se v červeném. (Mr.Hudson)

• - Námět příběhu o myšákovi, který je členem lidské rodiny, napadl spisovatele E. B. Whitea ve spánku během jízdy vlakem. (vesper001)

• - Když Stuart hraje na kytaru, jeho "kachní" chůze se velmi podobá té Martyho McFlye z Návratu do budoucnosti (1985). Stuarta daboval Michael J. Fox, který ztvárnil také postavu McFlye. (D3VIL)