Riskantní plán

Denis Crossan

Brad Fiedel

Martin Bregman

Peter Honess

Film je díky abnormálně příšernýmu dabingnu opravdu místy až směšný, je úplně jedno zda je to verze v hlavní roli s Petrou Hanžlíkovou nebo Kateřinou Brožovou, je to prašť jak uhoď! Snesitelné je jedině původní znění, pak to působí úplně jinak. Škoda, že se v tomhle filmu na všem tak šetřilo, jinak by to mohlo dopadnout o dost lépe, protože zápletka je originální a herecké obsazení s hudbou je také vynikající. Nemůžu si pomoct, ale časem možná ta 1 * ještě přibyde. A ještě něco - kde vyhrabali toho příšernýho rezavýho kluka?(7.9.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,484,246Tržby Celosvetovo $8,250,000/40%/(29.6.2005)

Pre Kim Basinger mám veľkú slabosť, pre tento film obzvlášť, no už som ho videl toľkokrát, že časom tá jedna hviezdička nejako ubudla. Ale rozhodne to nie je zlý film, mne sa veľmi príjemne pozeral a obsadenie tiež nie je najhoršie.(15.8.2007)

Príjemná vykrádačka (t.z.zlodejský film), kde Kilmer "preštiava" strnulú Basinger...(2.5.2006)

Austrálčan Russell Mulcahy už svojho HIGHLANDERA pravdepodobne neprekoná, ale ak máte slabosť pre svižné buddy dialógové a troška drsnejšie kriminálky, dvojnásobne pre Kim Basingerovú a Vala Kilmera, bude pre vás PERFEKTNÁ LÚPEŽ správna voľba.(24.11.2007)