Riskantní plán

Brad Fiedel

Martin Bregman

Peter Honess
  • Dale

Pokiaľ by sa dej sústredil len plánovanie a prevedenie bankovej lúpeže, mohol to byť mierne nadpriemerný film, ale scenárista to všetko skomplikoval úplne zbytočným motívom uneseného syna hlavnej hrdinky a tým výrazne utrpela kvalita výsledného diela.(10.7.2005)

Príjemná vykrádačka (t.z.zlodejský film), kde Kilmer "preštiava" strnulú Basinger...(2.5.2006)

• Wacoslav1

Tohle mne fakt nechytlo nudnej film bez naboje a navic kdyz clovek videl pred tim trailer od intersonicu vedel uz dopredu jak to dopadne vic nema smysl psat(23.8.2012)

Pre Kim Basinger mám veľkú slabosť, pre tento film obzvlášť, no už som ho videl toľkokrát, že časom tá jedna hviezdička nejako ubudla. Ale rozhodne to nie je zlý film, mne sa veľmi príjemne pozeral a obsadenie tiež nie je najhoršie.(15.8.2007)

Film je díky abnormálně příšernýmu dabingnu opravdu místy až směšný, je úplně jedno zda je to verze v hlavní roli s Petrou Hanžlíkovou nebo Kateřinou Brožovou, je to prašť jak uhoď! Snesitelné je jedině původní znění, pak to působí úplně jinak. Škoda, že se v tomhle filmu na všem tak šetřilo, jinak by to mohlo dopadnout o dost lépe, protože zápletka je originální a herecké obsazení s hudbou je také vynikající. Nemůžu si pomoct, ale časem možná ta 1 * ještě přibyde. A ještě něco - kde vyhrabali toho příšernýho rezavýho kluka?(7.9.2007)