Riskantní plán

Denis Crossan

Brad Fiedel

Martin Bregman

Peter Honess

Film je díky abnormálně příšernýmu dabingnu opravdu místy až směšný, je úplně jedno zda je to verze v hlavní roli s Petrou Hanžlíkovou nebo Kateřinou Brožovou, je to prašť jak uhoď! Snesitelné je jedině původní znění, pak to působí úplně jinak. Škoda, že se v tomhle filmu na všem tak šetřilo, jinak by to mohlo dopadnout o dost lépe, protože zápletka je originální a herecké obsazení s hudbou je také vynikající. Nemůžu si pomoct, ale časem možná ta 1 * ještě přibyde. A ještě něco - kde vyhrabali toho příšernýho rezavýho kluka?(7.9.2007)

Austrálčan Russell Mulcahy už svojho HIGHLANDERA pravdepodobne neprekoná, ale ak máte slabosť pre svižné buddy dialógové a troška drsnejšie kriminálky, dvojnásobne pre Kim Basingerovú a Vala Kilmera, bude pre vás PERFEKTNÁ LÚPEŽ správna voľba.(24.11.2007)

• LiVentura

Krásná Basinger asi nespraví horší snímek..?!! :-((24.1.2010)

• Wacoslav1

Tohle mne fakt nechytlo nudnej film bez naboje a navic kdyz clovek videl pred tim trailer od intersonicu vedel uz dopredu jak to dopadne vic nema smysl psat(23.8.2012)

• Dudek

Neuvěřitelná hovadina, na níž nenacházím jediný klad. Jednu hvězdičku dávám jen proto, že se na ten blábol dívat dalo. [TOP 19/5 56%](5.11.2006)