Úplně debilní zprávy

Publicistický / Komedie
Česko, 2018, 1–3 min

Účinkují:

Sonia Edde (moderátor)

Pravá pseudozpravodajská relace plná emocí, které se můžete smát napřímo. (TV Prima Cool)

marek29

Já je prostě chci vidět :D Snad to tu někdo nehodnotí podle "filmové metriky"? Navíc mi přijde, že si otevřeně dělají srandu sami ze sebe takže je to parodie a nemyslí to vážně jako např. Barrandov ()

knihovna

Ano je to sexistické, ano jde to proti všem moderním trendům, ano Apolena Rychlíková mě za to odsoudí, ale já chci vidět ty kozy. A navíc, už jen za "Lživě" si to pět hvězdiček zaslouží. No a pak ty kozy no...... ()

chrustie odpad!

To je jako nějaký trapácký pokus několika podržtašek o napodobení humoru České sody? :D Dlouho bych hledal, abych našel alespoň podobné košťata. Prima Cool se svými minipořady stáhla úroveň jediné sledovatelné televize u nás o pár pater níž. ()

peeteno78

Občas se docela zasměju, občas je to nudná trapárna. Líbí se mi, že se pořad snaží být nestranný (i když občas se jim to úplně nepovede) co se týče politiky a snaží se dělat satiru jak na Babiše, tak na Kalouska. V takhle krátké minutáži mezi dvěma pořady to ještě jde unést, takže pořad není zbytečně protahovaný. Jen aby z toho neudělali pořad o stopáži 30 minut. ()

Kajman26

Když už se zasmějete je to jen takovéto malé bezvýznanmné HA. Rozhodně nechápu tak vysoké hodnocení. Sice to není zas tak hrozné, ale žádný zázrak to také není. 1* ()