Praha - den & noc (2022) (pořad) odpad!

Běžte s takovou picovinou do nejhlubší prdele. Už jen z upoutávky chci vyrvat tv ze zdi. Ten kdo to vymyslel, by se měl zafackovat do země, jelikož je to nedonoseny kokot. A ten, kdo to sleduje, taky.

Mortal Kombat (2021)

Scénář strašný. Hrozný a všechny nejhorší věci. Ale jako fanoušek jsem úplně spokojený. Sub Zero je král

Tělo (2012)

Po Contratiempo další absolutní vrchol svého žánru.. stěhuju se do Španělska. 90%

Černobyl - Vichnaya Pamyat (2019) (epizoda)

Každou lží si děláme u pravdy dluh. A dřív nebo později se musí splatit. Poslední díl 100%. Věřím, že něco podobného nikdo hodně dlouho nenatočí. Na IMDB je na prvním místě. Tiše doufám, že tak dopadne i tady.. Celkové hodnocení seriálu 99%

Mistrovský plán (2011)

Velmi slušně obsazena kktina, která si hraje na něco, co vůbec není. Žádný humor, napětí, akce...40%

Fargo (2014) (seriál)

Ahjo, já to nechápu. 91%. Postavy naprosto nesympatické... chovaní docela dementní místy.. Já nevím.. Thornton dobrej, ale musím prostě srovnat s True Detective a to je A a Z. Slabé 3* Žádný díl, se mi nějak extra nelíbil a závěr byl taky hodně slabej..

Transformers: Zánik (2014)

Přembombardované, přeslazené. 3 s odřenýma ušima za pár světlých momentů a za soundtrack. Taky kdybych nebyl fanoušek, tak to půjde o jednu níž.