Mayweather využívá příležitost k návštěvě nákladní lodi, kde se narodil a kde vyrůstal. (SkyShowtime)

noriaki

V mým matných, téměř patnáct let starých vzpomínkách hrál Travis Mayweather mnohem zásadnější úlohu. V reálu je to takový Sulu. Je na obrazovce dost často aby nebyl vedlejší postava, ale pro děj je podstatný jen výjimečně. Jsem rád, že konečně dostal svou vlastní epizodu. ()

sirien

Budeme si opakovat: Travis je totálně nepovedená a naprosto nezajímavá postava, vůbec nikoho nezajímá, Anthony Montgomery má charisma a herecký projev cihly a neexistuje a nikdy neexistovala žádná šance, že by Travis/Anthony mohl utáhnout celej díl. Na 2x speed to člověk nemusel ani moc proklikávat, sice se to poslouchalo trochu blbě, ale ty dialogy sou předvídatelný, že ostatní kamioňáci Travise nemaj rádi už víme a nic jinýho neobsahujou. A Travisovo prokázání se kamioňákovi je přesně tak debilně jednostranný a založený na blbý náhodě kdy zrovna on může pomoct a jeho paličatost bude úplně náhodou k prospěchu a ne katastrofální, jak čekáte. (A btw. odkdy je ksakru warp faktor limitovanej velikostí nákladu? A kam zmizelo "Vulkánci se nedotýkají svého jídla"? Psal zas někdo s láskou k předloze.) 1* je za T'Pol a její interprataci Frankensteina. ()