poster

Lexx (TV seriál)

 • Kanada

  Lexx

Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy / Komedie

Kanada / Německo / Velká Británie, 1997, 57x45 min

 • type_B
  *****

  LEXX : 80_LATEX_BIO_FETISH(25.12.2011)

 • Divočák
  *****

  Výborný protipól Červeného trpaslíka s podobně šíleně poskládanou vesmírnou posádkou. Škoda jen, že tenhle v Británii kultovní seriál Prima naprosto zabila nevhodnou vysílací dobou.(15.3.2007)

 • mis-ko
  ****

  Veľmi netradičná sci-fi, nielen čo sa charakteru postáv týka. Hlavným tromfom je nevídané použitie biotechnológií na všetky možné aj nemožné účely. Naozaj svojrázne podané príbehy rozhodne nesadnú každému.(18.6.2004)

 • NinadeL
  ****

  Svého času jsem to milovala, později na AXN jsem už tolik neocenila. Ale je obrovská škoda, že v příbalu vyšla jen pilotní série :((11.3.2010)

 • Subjektiv
  ***

  Předcházející čtyřdílná minisérie se mi jeví podstatně zdařilejší. Díky roztahanosti přes 57 dílů se sice zvýšil počet sympaticky zvrhlých nápadů a drobností, jež lze v Lexxově univerzu potkat, ovšem jejich frekvence se snížila. Čas si čím dál tím více rezervují stereotypní projevy posádky, např. básnění 790, nadrženost Stanleyova i Zev. Potenciálně zábavné přeprogramování 790 - SPOILER - na lásku ke Kaiovi se ukazuje jako poněkud nešťastný krok, protože neustálé zachraňování dvou dlaších členů posádky před intrikami 790 patří ke slabším scénám. KONEC SPOILERU. +++++ Když už jsem seriál v předposlední sérii na planetách Fire a Water měl chuť odepsat, překvapil mě příjemně sérií poslední - takového papeže a amerického prezidenta jste ještě neviděli :)(25.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace