Gibbons přežil útok na utajovanou vojenskou základnu. Útočníci mají za cíl zlikvidovat amerického prezidenta. Gibbons navštíví vězně - bývalého poručíka Stonea a spolubojovníka z akcí, kterému poradí, aby ve vězení zaútočil, protože se na něj něco chystá. Přiletí pak pro něj vrtulníkem a pomůže mu z vězení uprchnout. Po Gibbonsovi je vyhlášeno pátrání a Stone se stane nový agentem xXx. Podaří se jim dostat do zničené centrály pro informace v počítači. Gibbonse zajme Deckert, současný ministr, bývalý voják, který je namočený v nekalostech. Při výbuchu Gibbons zahyne. Stone s agentem Tobym pátrají po všech členech zapojených do špinavé Deckertovy hry. Stone osloví Charlie, přítelkyni a spojku Gibbonse, která mu pomůže dostat se k Deckertovi. Všichni členové jednotky, kteří podporovali Gibbonse, zmizeli, Deckertovi lidé je hledají. Stone se chytí do Charlieho léčky a je zavřený v domě obklíčeném policisty, kde je zavražděný generál. Jemu se podaří uprchnout. Deckert mezitím svolává všechny své muže a pohřeb generála chce využít jako krycí akci pro vraždu prezidenta. Stone s Tobym zjistí, kde ukrývá Deckert zbraně a vydají se je zničit. K velkému překvapení tam objeví živého Gibbonse a další členy bývalé jednotky. Stone zničí zbraně, podaří se mu utéct a kontaktuje jednoho z agentů tajné vojenské základny Steela. Přesvědčí ho o Deckertových nekalostech a společně naplánují protiútok... (TV Prima)

HAL

James Bond je běloch, Ethen Hunt je běloch, no prostě všichni tajní agenti kteří kdy za něco stáli byli běloši. No a producenti s napůl maořanem Lee Tamahorim se rozhodli že je to strašná nespravedlnost, takže negři (ehm pardon, afroameričané) vrací úder v této místy velice vtipné parodii na jejich filmy. Kde sehnali takové herce netuším, ale sázka mu vyšla stoprocentně protože všichni přehrávají kde můžou, tváří se drsněji než Chuck Norris na TotalGymu a vůbec si ze všeho dělají nehoráznou prdel, všichni záporáci jsou bílí a všichni hodní zas rozumí autům víc než celé osazenstvo Rychle a zběsile dohromady. Scénáristi se činili - dějová výplně mezi akčními scénami a hlavně některé "hlášky" měly velice silnou tendenci posílat mě do kolen, obzvlášť ty s neopakovatelnou dikcí Kostky Ledu, a digitální blázen Tamahori se zase postaral o svižně natočenou akci plnou sci-fi udělátek, výbuchů a trojhlavňových tanků, a samozřejmě nezapoměl ani na svůj trademark kterým jsou hromady velmi špatných triků. Je to jednoduše tak strašně debilní, až je to vtipné. Za ameriku, za černochy, za hamurgery se shakem. 6/10 ()

Hitman_47

Pokud chcete vidět trošku akčnější bondovku (přirovnal bych to ke Zlatému oku), tak budete s tímto filmem nejspíš spokojeni.....ale KURVA, tohle má (nebo spíš mělo) být pokračování ŠILENĚ AKČNÍHO NÁSERU.....zkraťme to, kriplX 2 se teda vůbec nepovedl a Lee Tamahoriho by měli pověsit za koule do průvanu. Jediné, co se mi na filmu líbilo, byla hudba a úvodní scéna. Ale dobrý OST a jedna ucházející akční scéna film nezachrání. Prostě SHIT. ()

kaylin

Namachrované béčko, které je ale ve srovnání se svým prvním dílem spíše nudné, než jakkoli podařené. Akce nechybí, to by asi ani nebylo možné, ale je to akce, která není tak krásně velkolepá jako v případě Cohenova filmu. Ani postavy nejsou nakonec tak zajímavé, mimo jiné i proto, že Jacksonova postava měla zůstat v pozadí a ne se drát dopředu. ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Ne. Tohle vážně ne. Všechno co bylo zábavné na jedničce tady prostě není. Místo další porce zvrácené trikařské akce a mlácení charismatem Vina Diesela po hlavě celou metráž filmu jsem dostal jen totální výplach z trubek, kde ani překvapivě Jackson nefunguje ani trochu. Obsazení Ice Cube jako nástupce Vina Diesela, považuji za fail roku 2005. ()

Tosim

Zvláštní. Slovo "blbina" mě naky napadlo :-) Druhý díl "Tripl exe" je však o poznání zábavnější, než jeho starší bratříček, taky Tamahori je lepší režisér než Cohen. Akce, výbuchy (občas nějaký ten totální nesmysl, jako třeba se skokem na helikoptéru), drahý auta, hlášky a pěkný slečny, abych tak řekl, "na obou stranách barikády." Docela to šlo. ()

• V předprodukci byly napsány dva scénáře, z kterých byl vybrán ten lepší. Autorem prvního byl Rich Wilkes a příběh uváděl na scénu piráty v Jihovýchodní Asii. Vybrán byl však text Simona Kinberga, který se odehrával ve Washingtonu. (imro)
  • Hned poté, co Darius (Ice Cube) zapálí lodě, po něm Kyle Steele (Scott Speedman) vystřelí několik ran, aniž by se dotkl spouště. (KucC)
  • Vojáci, kteří na začátku filmu vniknou do tajného sídla NSA, používají útočné pušky zn. Heckler & Koch XM8. (JohnSmith)

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)