poster

Test

 • USA

  The Recruit

 • Slovensko

  Farma

 • Slovensko

  Test

Thriller / Akční

USA, 2003, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jordan
  ****

  nevidel som veľa špiónskych a veľa hackerských filmov, a možno aj preto sa mi tento thriller páčil, aj keď sa stotožňujem s včačšinovým názorom, že prvá polka filmu bola o kúsok lepšia a záver mi nesadol až tak, ako by mal. ale inak hodnotím kladne. fajný thriller(25.7.2005)

 • StarsFan
  ****

  První film, ve kterém jsem Colina Farrella viděla ve větší roli - a musím přiznat, že je skutečně víc než jenom chlapík s hezkou tvářičkou, který se náhodou přimotal k filmu. Test je poměrně zajímavý snímek o zákulisí CIA, kde se stírají rozdíly mezi hrou a realitou, proto mu odpustím i ztrátu tempa v druhé polovině. Zvlášť, když celý film není postaven na bezmyšlenkovitých střílečkách jako tisíce sobě podobných.(3.2.2006)

 • Enšpígl
  ***

  Ještě nikdy jsem nepodstoupil na CSFD takový test nerozhodnosti jako u tohoto snímku, kde Colin Farrell dokazuje, své herecké umění ve velkém stylu po boku Al Pacina, bohužel když se rozehraje takhle skvěle film mě si i skvěle dokončit , kdyby to byli jen poslední minuty či "jen" debilní závěr byli by to 4*,ale tady jakoby genilata filmu skončila někde uprostřed a pak začalo vleklé nic.A to je opravdu zklamaní.(14.7.2006)

 • petaspur
  ****

  Rafinovaná hra náboráře CIA Burkeho s náborovaným talentem Claytonem, při které sice leccos občas slyšitelně zaskřípe, ale slušně ukuchtěné napětí okořeněné špetkou nejistoty na mne poměrně spolehlivě fungovalo.(6.12.2008)

 • kingik
  ****

  Ostrý nábor kadetů CIA na farmě. Tak trochu málo ambiciozní film na to, že v něm hrají taková esa Colin Farrell a Al Pacino. Opakování různých nebezpečných akcí formou simulačních her, ze kterých většinou vyjde, že je to jen na oko, to byla nejčastější devíza filmu. Prostě, všechno byl jen Test, který občas neměl ten správný efekt. Spolehlivé herecké výkony obou hlavních protagonistů film bezpečně podržely. Film kalkulující s důvtipem diváka i jeho dedukcí, potenciál byl o něco vyšší, nechyběly výrazné náznaky originality a působivě tajemné atmosféry, když bylo třeba. Režisér Roger Donaldson je na špionské filmy kadet a předvedl úhel pohledu, který tady ještě nebyl. Usilovná snaha přechytračit diváka nebyla na škodu. 70%(20.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace