poster

Test

 • USA

  The Recruit

 • Slovensko

  Farma

 • Slovensko

  Test

Thriller / Akční

USA, 2003, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KevSpa
  ***

  První půlka je vynikající, ale druhá překombinovaná polovina celý snímek kazí. Velká škoda tohohle slibného thrilleru a hereckých výkonů. Především Colin Farrell dokazuje, že je nejtalentovanějším mladým hercem současnosti.(22.1.2003)

 • Xmilden
  ****

  Já si nemyslím, že by ten film byl nějak nevyrovnaný. Herci jsou zde jedni z nejlepších co je dnes k dostání. Al Pacino by byl přesvědčivý v každé roli. Navíc si myslím, že film je určitě trošku netradiční. Po prvních minutách mě sice stále šel do podvědomí film Elita, kde člověk vlastně taky hned netušil jaké bude mít film vygradování. Já od tohoto filmu dostal prakticky vše co jsem od něj požadoval a to i vcelku slušnou akci a zápletku.(6.8.2008)

 • igi B.
  ***

  Uf. Tak tohle je fakt test na diváckou inteligenci. Centrální... ;o) A prej hoši z "Firmy" >Farmu< stejně nikdy nepřiznaj. No, nevím, každopádně si myslím, že po shlédnutí téhle story (nadupané žánrovými kliškami a dějovými kličkami) se museli od srdce zasmát. Nebo že by ne? Že by to byla zase jen taková zas(t)írací hra na zmatení nepřítele? Každopádně netrénovaný divák má plné právo se cítit zmaten a scénáristi (jestli to teda nejsou kluci, dělající pro agenturu) na něj mohou dělat s klidem dlouhý nos. Jinak však jde jen o řemeslně rutinní hollywoodštinu se špetkou akce, nepřesahující nikterak špiožánr s troškou té fantasmagorie a popcornového lovestoryového šmé. Škoda Ale...(3.1.2007)

 • Boss321
  ***

  Průměrný thriller, který má velmi nevyrovnané tempo děje. Po prvních třiceti minutách jsem si myslel, že to bude bomba, ale místo toho přichází nudná část s předvídatelným příběhem, který vygraduje hodně nemastným koncem. Al Pacino nedostal moc prostoru, ale i tak zahrál přesvědčivě jako vždy. Colina Farrella mám vcelku rád a svoji roli zvládl sympaticky, ale scénář druhé poloviny snímku zazdil celkový dojem.....(30.1.2008)

 • Bachy
  ***

  Jak koukám na komentáře kolem sebe, tak máme s Testem všichni stejný problém. Dvojka Pacino, Farrell slibují hodně a navíc jako ženský element má krátké vlasy, což je příjemná změna. Film se rozjede a já ostřím zrak, protože nejen, že to dobře vypadalo na obálce, ale ono to i dobré je. Dostáváme se za třetinu filmu (okolo Farmy) a stále se nic nemění, vypadá to na vskutku velmi parádní film. Joo, kdybych tak věděl, že scéna "záchytný bod" je vrcholem filmu. Dále už se jen a jen kombinuje a kombinuje, až je všechno zakombinováno trochu moc. Ne, že by mě to dál nebavilo, jen to po druhé polovině všechno spadlo do šedivého průměru, který tahají nad vodu akorát oba hlavní protagonisté a výsledkem pak je nemastný a neslaný závěr. Škoda, bylo to rozjeté rozhodně na víc.(8.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace