Test

Farma

Test

Thriller / Akční

USA, 2003, 115 min

Ne snad, že byste vyloženě propadli, pánové Ale a Coline, ovšem račte se na další test připravit líp, sic vás nechám rupnout jako gatě v podřepu. Průměrné filmy mě totiž baví ze všeho nejmíň...(19.12.2012)

Průměrný thriller s mými oblíbenými herci Farrellem a Pacinem, kteří toho moc nepředvádí a vůbec, celá zápletka je dost vyčpělá a předvídatelná.(20.10.2004)

Soundtrack Klaus Badelt: 1. Main Title ,2. Spartacus ,3. To The Farm ,4. CIA Training ,5. Lie Detector ,6. Talking Over Crabs ,7. Hijacked ,8. You're Going To Langley ,9. Layla ,10. Under Covers ,11. A Bug For Breakfast ,12. Aftermath ,13. Nothing Is What It Seems ,14. Target is Burke ,(13.5.2011)

Na snímek TEST jsem byl zvědavý. 1. V hlavních rolích se zde objevují Al Pacino a Colin Farrell. 2. Zajímavý námět - mám prostě rád dějové zvraty typu "všechno je jinak". A mé následné pocity z filmu? Do jisté míry zklamání. Výkony Colina Farrella i Al Pacina jsou velmi dobré, stejně tak zaujme i samotné "zákulisí" CIA (výcvik i následná práce v terénu). Ale osobně jsem čekal podstatně více. Sice jde stále o snímek nadprůměrný, bohužel však (zpracováním) nijak výrazný nebo zasluhující si extra zvýšenou pozornost. Výborní herci holt všechno vždycky nezachrání; umět a snažit se musí i další.(21.9.2003)

První půlka skvělá, druhá se přehoupne ke spoustě tradičních thrillerových klišé, začne být lehce překombinovaná a mírně nudná. Slibný film se změnil v průměrný s hodně divným koncem a skvělými herci (tradičně výborný Al Pacino a nadějný Colin Farell).(8.8.2006)