Chuck Norris se svým parťákem bojují proti Prosatanovi, který se po devíti stech letech reinkarnoval do lidské podoby a snaží se ovládnout svět. Podle legend byla na začátku věků duše nejčernějších temnot vržena do hlubin. Ďábel byl přemožen zábleskem lidství, aby byl znovu povolán v době největšího zoufalství a bezmoci. Na svět se vplíží Satanův vyslanec Prosatanos a rozsévá zlo a zkázu – přemůže ho a uvězní však rytíř Lví srdce. Po devíti stech letech se do kobky, kde je Prosatanos uvězněn,vloupají zloději, hledající poklad – a Prosatanos se reinkarnuje do podoby člověka. Jeho totožnost odhalí rabín Shindler, ale je na Prosatana slabý. Vyšetřováním rabínovy vraždy jsou pověřeni detektivové Shatter a Jackson. Každý je jiný, ale společně tvoří sehraný tým, který postupně odhalí, za jakou maskou se zlo skrývá… (TV Prima)

gudaulin odpad!

Věřte, nevěřte, je to můj první snímek s legendárním mistrem jednoho výrazu, Chuckem Norrisem. Váhal jsem, jestli ten čas obětovat, ale přece jen můj obraz filmového průmyslu by byl ochuzen o jeden rozměr. Pravda, nečekal jsem, že uvidím chytrou a kultivovanou podívanou, nicméně doufal jsem, že se budu víc bavit nechtěným humorem, céčkovou blbostí a neschopností vydolovat ze zoufalého obsazení něco, co aspoň zdálky připomíná herecký výkon. Nuž nestalo se, i když Christopher Neame v roli ďáblova služebníka Prosatanose přehrává, seč může, a představuje určité rozptýlení v celkové nudě. Bohužel je to málo na to, abych nadělil byť jedinou hvězdičku. Celkový dojem: 10 %. ()

RajAthen

Chuck Norris vs Peklo, co dodat. Film, co se snaží být detektivkou, komedií s dětmi, hororem a chuckovinou zároveň si holt koleduje a dostanete tak předně to, co si vaše srdce při spuštění žádá. K daším Chuckovým dovednostem odteď patří, že dokáže probodnout zloducha i zcela tupým předmětem. Bravo. Pozoruhodným je pak i poslední záběr celého tohoto "satanistického" filmu.... ()

corpsy

Akčný horor s Chuckom Norrisom? Lákavá ponuka ( ešte by som chcel vidieť POSLEDNÚ NOC so Seagalom ). A povedal by som, že nie na zahodenie. Síce neoriginálne a nie veľmi kvalitné, ale svojím spôsobom je toto béčko zábavné. Hlavný záporák má tiež niečo do seba, ´´dizajnovo´´ je celkom vydarený. Určite by som tento film neodsudzoval. ()

Han22

Chuck Norris potřetí v hororovém pokusu a opět špatně. Začátek s křižáckou výpravou dává tušit zábavné hororové béčko, jenže ve výsledku je to naprostá nuda. Christopher Neame s příšerným účesem je jako ďáblův vyslanec skvělý, ale vraždy nejsou ukázané, takže z hororového hlediska je to o ničem. Akční to taky není, protože kromě začátku a konce se tu nic neděje. Hudba je vykradená z Přichází Satan, parťák "hláškující černoch" je ztělesněné klišé 90. let a z Walkera zde přichází i Sheree J. Wilsonová, která je ale úplně zbytečná. Tuctové béčko. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Něco mě začalo zajímat..." - "Franku, když tě naposledy začalo něco zajímat, tak hned pak někdo umřel!" Chuck Norris a jeho černošský parťák s mopem na hlavě proti Satanovu vyslanci! "Tomuhle říkáš rána?" Mysteriózní příběh s hororovým nádechem, který moc dobře nefungoval. - 40%. ()

• Ide o posledný film spoločnosti Cannon Group predtým, než zbankrotovala. (m.a.t.o.)