Chuck Norris se svým parťákem bojují proti Prosatanovi, který se po devíti stech letech reinkarnoval do lidské podoby a snaží se ovládnout svět. Podle legend byla na začátku věků duše nejčernějších temnot vržena do hlubin. Ďábel byl přemožen zábleskem lidství, aby byl znovu povolán v době největšího zoufalství a bezmoci. Na svět se vplíží Satanův vyslanec Prosatanos a rozsévá zlo a zkázu – přemůže ho a uvězní však rytíř Lví srdce. Po devíti stech letech se do kobky, kde je Prosatanos uvězněn,vloupají zloději, hledající poklad – a Prosatanos se reinkarnuje do podoby člověka. Jeho totožnost odhalí rabín Shindler, ale je na Prosatana slabý. Vyšetřováním rabínovy vraždy jsou pověřeni detektivové Shatter a Jackson. Každý je jiný, ale společně tvoří sehraný tým, který postupně odhalí, za jakou maskou se zlo skrývá… (TV Prima)

ConanVJ

Jo místy hodně vtipnej filmek, kde si nezdolný Chuck došlápne i na šmejda z pekla. Chuckův parťák je tak trochu otravnej, ale dá se to přežít. Průměrná záležitost. 55% :) ()

K.I.N.G.

Tento film je akční fantasy/horror a hraje tu Chuck Norris. A já myslím, že tento fakt je tak strašně zajímavý, že si tato sračka tu jednu hvězdu prostě zaslouží. 10% ()

destroy83

Chuck Norris tentokrát v atypické roli bojovníka proti temným silám pekla a není to vůbec špatné. Převážná část snímku se odehrává v Izraeli, kam zavede vyšetřování dva chicagské policisty Shattera (Noriss) a Jacksona. I když mají od místních úřadů jakékoliv pátrání zakázáno, nebyl by to Chuck, kdyby se do případu i přes zákaz nepustil. Postupně odhalují skutečnosti o mytické osobě Prosatana a jeho mocném žezle, kvůli kterému rapidně roste počet vražd. Celý snímek je pojat spíše jako akční dílko, takže se divák dočká pověstných kopaček a řady bitek, tentokrát i proti nadpřirozeným bytostem. Hlavní záporák je ztvárněn celkem příjemně, zato vraždy by si si zasloužily krvavější zpracování a některé odlehčující vtípky příliš nepůsobí. Výsledný dojem je průměrný akčňák, lehce říznutý hororem, který vůbec neurazí. Mě se líbilo na tři hvězdy. ()

hans500

Vlastně to nebylo tak hrozné jab by se dalo očekávat od filmu s Chuckem Norrisem v hlavní roli, ale žádné výjimečné dílo nečekejte. Podprůměrná akční film, ve kterém ani není moc akčních scén (což nevadí) a má celkem svižné tempo a občas i nějakou povedenou scénou, ale tím klady končí a o nějakém napětí nemůže být řeč. ()

BS

Béčko s Chuckem a Aaronem Norrisovými, tak kvalitní, jak jen béčko s Chuckem a Aaronem Norrisovými může být! ()

blackJag

Jeden z posledních slušnějších B-filmů s Norrisem v hlavní roli? Asi už to tak bude. Chuck si tady s "Whoopi Goldberg" projdou jeruzalémské památky, utrousí něco málo trapných hlášek, opět (a znovu nepochopitelně) okouzlí děvečku Wilsonovou, nakopou satanova přisluhovače do koulí a jen tak mimochodem zachrání svět. Taková [Čakova] klasika :-) 45% ()

Han22

Chuck Norris potřetí v hororovém pokusu a opět špatně. Začátek s křižáckou výpravou dává tušit zábavné hororové béčko, jenže ve výsledku je to naprostá nuda. Christopher Neame s příšerným účesem je jako ďáblův vyslanec skvělý, ale vraždy nejsou ukázané, takže z hororového hlediska je to o ničem. Akční to taky není, protože kromě začátku a konce se tu nic neděje. Hudba je vykradená z Přichází Satan, parťák "hláškující černoch" je ztělesněné klišé 90. let a z Walkera zde přichází i Sheree J. Wilsonová, která je ale úplně zbytečná. Tuctové béčko. ()

Haymar

Akční-krimi-thiller-horor s Chuckem Norrisem v hlavní roli... Myslím, že to hovoří za vše. Tato kombinace je vskutku přímo "ďábelská"! Jistě, Chuck natočil i horší filmy - ale nebylo jich moc ()

Crackonosc

Pekelné síly si to šinou na svět a jediný, kdo je může dokopat, kam patřej je ten, který dokáže práskat otočnými dveřmi. A je to samozřejmě kopaná laciná, hloupá, předvídatelná a maximálně Čakoidní! ()

chaometic

Nejlslabší článek není absence bojových scén, ale bohužel komediální scény v podání Calvina Levelse. Pár děsivých scén by se rozhodně našlo. Ještě ted vidím ty satanovy dábelské oči. ()

kamil.i

Jediný bod za tú miestami podarenú atmosféru. Je to samozrejme amatérska zlátanina, ale svojou úprimnou hlúposťou naozaj pobaví. ()

arcticsky

Ze začátku pár vtipných hlášek a pak už to každou minutou klesalo do sraček. Norris se svým hereckým "uměním" může směle rovnat van Dammovi...kde nic tu nic - to mají společné. ()

helloween93

Pro tahle stará béčka mám slabost, Chuck je tvrdej, jeho parťák toho víc nakecá než udělá a Prosatanos je parádní slizoun. Vypadá přesně jako soused z vedlejšího vchodu. 3* ()